Skocz do zawartości

Gmole do Hondy NX 650 Dominator gdzie kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć fomfer. Serwisówek nie mam, na regulację jeżdżę do znakomitego mechanika Rycha z Jedwabnego którego pozdrawiam. Takie podstawowe rzeczy jak zmiana oleju to daję radę oczywiście sam zrobić. A z tymi gmolami to jak już bym dorabiał to w tym kształcie co podałeś w linku. Ps. Dzisiaj wracałem z wawy mijałem jakiegoś NX dominatora w Łomży w kolorze czarnym z żółtym napisem :biggrin: Jak cokolwiek będę wiedział co do gmoli na 100% dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lukas78. jak byśmy dorabiali to takie kształty które podał na zdjęciach fomfer:

http://i11.ebayimg.com/02/i/08/26/2f/3f_12.JPG

http://i3.ebayimg.com/01/i/08/2e/fc/2d_12.JPG

http://i21.ebayimg.com/05/i/08/23/0a/a2_12.JPG

fajnie by było coś takiego wykonać.

(Gmole z rury o średnicy 25 mm te wyżej mniejsze na osłonę biegów w temacie są wykonane).

Mam spawarkę, szlifierkę narzędzia, można by samemu spróbować takie coś dorobić, może mi podpowiecie z czego one moga być wykonane rurka czy stalowy pręt? Mieszam trochę w temacie ale są opcje dorobienia lub kupienia.

 

 

Fomfer a jak byśmy zamawiali te gmole z niemiec jest możliwość kupienia np. dwóch kompletów dla Ciebie i dla mnie przy jednym zamówieniu?

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiam was!

 

problem polega na tym, że gmoli których zdjęcia zamieściłem, nie widziałem nigdzie w ofercie, jedynie te najpopularniejsze http://i19.ebayimg.com/03/i/07/f8/91/b4_1.JPG są dostępne za 50euro za szt.

 

ja niestety nie dysponuje spawarką i o zrobieniu moge zapomnieć. uważam, że jest to do zrobienia, należałoby pierw samemu ukształtować z drutu odpowiadający nam kształt, a pożniej do tego giąć rurki.

 

co do materiału, to może być to rurka, oczywiście o odpowiedniej grubości ściankach, pręt wydaje mi się, że może byc za ciężki, choć z drugiej strony lepszy do gięcia z uwagi na odkształenia.

 

jutro pokaże znajomemu majstrowi zdjęcie i moze on poradzi jakiego do tego materiału użyć

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wydaje mi się że jest to rurka o średnicy około 25mm, pręt będzie zbyt ciężki, trzeba też troche wolnego czasu żeby z tym powalczyć, ale dobrze fomfer radzisz żeby z drutu powyginać dokładnie wzory i długości od tego wyginać rurki.

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem ze specem i radził, ze użycie rurki o odpowiednim przekroju 2,5 bedzie lepszym rozwiązaniem niżeli prętu; raz ze waga, a 2 wytrzymałość bedzie taka sama.

jakabym coś zmajstrował z gmolami dam znać, rownież czekam na info z waszej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Fomfer. Ja też jak coś będę działał z tymi gmolami to dam Ci znać. Najlepiej jak byśmy kupili gotowe a jak nie będę próbował dorabiać :biggrin: Za jakiś czas na dłuższym urlopie będę może wtedy pomyślę o dorobieniu, jednocześnie popatrzę jeszcze w internecie. Pozdrawiam i lewa w górze.

Ps. może lukas coś podpowie którego też pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmole w Szamotułaach robi Robert Bartkowiak można go spotkać na Motobazarach np gmole do XTZ 750 Super Tenere miał za 250 zł + koszt wysyłki (cena z wiosenego Moto Bazaru w Poznaniu ). Ma masę wzorów więc może mieć do wielu innych motorów . tel 061-2918750, lub +48889485060

Powodzenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę odkopałem ten temat, zamówiłem ze dwa dni temu gmole do mojej Hondy u Pana Roberta. Jak przyjdą pocztą i je zamontuję dam znać.

Cena gmoli do Dominatora 210 zł + przesyłka. Myślę, że jest to cena bardzo dobra. Strzykawa dziękuję za podanie namiarów które są pomocne dla mnie jak i innych motocyklistów. (Bez sensu płacić 500 zł lub więcej za oryginalne gmole). Do innych modeli też jest jakiś wybór. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie gmole dzisiaj odebrałem w paczce. Już są w połowie zamontowane, do wymiany dwie szpilki mocujące na dłuższe o koło 1 cm tamte równe były z nakrętką. Jestem bardzo zadowolony z zakupu za 220 zł z przesyłką super fajne gmole kupiłem i bardzo dobrze i dokładnie wykonane, w przesyłce owinięte folią i ładnie zapakowane w pudełku.

Po prostu super, nawet skrzynka z narzędzimi da się otworzyć. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...