Skocz do zawartości

Kurs jazdy dla zaawansowanych


BEDNAROS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dostosuję. Mogę mieć tylko zaufanie do gospodarzy że nie umówią nas na obwodnicy...

Wspominana była miejscowość Borsk.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obwodnica nie byłaby zła - długa, równa, bez wybojów - dobre warunki :-) przemyślałbym to :D

a tak przy okazji - to jakiego miejsca szukamy? ma być plac, asfalt, tylko jakie wymiary mniej więcej? pytam, bo jako praktyk masz tu zapewne jakieś doświadczenie (jak nas tłum przyjedzie, żebyśmy na siebie nie powpadali :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz niech sie zglosi ktos, kto ma blisko do Borska i niech sprawdzi tamte domki...bo, jak widac, szykuje sie impreza 2 dniowa :)

pierwszego dnia od rana mozna przeprowadzic Tomkowe zajecia, a drugiego udac sie do 3miasta w kolumnie i odwiedzic co ciekawsze miejsca :)

byloby swietnie....ale czy to sie uda ?

 

[ Dopisane: 07-02-2006, 22:31 ]

a do tego...ilu bedzie chetnych ?? takich na 100 % ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz niech sie zglosi ktos, kto ma blisko do Borska i niech sprawdzi tamte domki...bo, jak widac, szykuje sie impreza 2 dniowa :)  

pierwszego dnia od rana mozna przeprowadzic Tomkowe zajecia, a drugiego udac sie do 3miasta w kolumnie i odwiedzic co ciekawsze miejsca :)

byloby swietnie....ale czy to sie uda ?  

 

[ Dopisane: 07-02-2006, 22:31 ]

a do tego...ilu bedzie chetnych ?? takich na 100 % ??

Ja mam blisko ,ale jak jestem w domu. A to zdarza sie dosc rzadko :lol:

Poza tym teraz jest tam wszystko zamkniete na cztery spusty. Jak bedzie blizej wiosny, ktos juz tam bedzie siedzial to podjade i dowiem sie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz niech sie zglosi ktos, kto ma blisko do Borska i niech sprawdzi tamte domki...bo, jak widac, szykuje sie impreza 2 dniowa  

 

Siemka, cały czas obserwuję temat, jestem bardzo zainteresowany szczególnie szkoleniem Tomka, chociaż perspektywa połączenia tego z dłuższym wyjazdem brzmi jeszcze bardziej zachęcająco :lapagora: Jak to widzicie w przypadku osób tak jak ja lecących z Wawy - wyjazd 15czerwca (czwartek) i powrót 18 (niedziela) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zmienić termin, bo na Boże Ciało staruchy bawią się u Starego Sierżanta. Zatem trzeba pomyśleć kiedy będzie lepszy łykend, zeby sie imprezy nie dublowały.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zmienić termin, bo na Boże Ciało staruchy bawią się u Starego Sierżanta

Właśnie...... Proszę o pomyślne rozpatrzenie tej kwestii, bo niestety, ale się nie rozdwoję :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem...byle to nie byl maj :buttrock: (serio...bedzie ciezko z czasem) i proponuje aby Tomek "odgórnie narzucil" termin i bedziemy sie go sztywno trzymac (nie Tomka, a terminu - dla jasnosci :( )...bo tak nigdy nie dojdziemy do porozumienia i temat umrze smiercia naturalna...

 

przegladalem strony osrodkow wypoczynkowych w borsku (ceny ksztaltuja sie mniej wiecej 30-50 zł na dobe

 

 

"Właśnie...... Proszę o pomyślne rozpatrzenie tej kwestii, bo niestety, ale się nie rozdwoję" ... a szkoda Adu...szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...