Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

czuje sie urazony :wink:

co prawda plagiat artystyczny nie jest mi obcy, ale na mala skale. w tym przypadku, kazde jedno zdjecie wykonalem sam. ja przeciez jestem artist - seb to poswiadczy

przy okazji - a moze nawet teraz - doloze troche fotek z dzielnic

........mam jeszcze 450 zdjec moich psow jak bys byl zainteresowany :D

 

Melvin - to oczywiście było pytanie prowokacyjne :biggrin: Musze powiedzieć, że zdjęcia robisz świtnie jeśli są one takie jak te z Sydney :lalag: (nie jest to kadzenie czy wazelina - mi sie podobały ujęcia i pomysły na niektóre fotki)

 

co do Monsterka w CF - może to być cąłkiem ciekawe, choć nie wiem czy w pewnym momencie nie było by troche za dużo CF mogło by być "niesmacznie" :banghead: - ale może się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... tak z ciekawosci zapytam gdzie serwisujecie moto , pytanie do ludzi z okolic krakowa . Slyszalem pare negatywnych opini o serwisie moto fun...

 

Hej aLLy mam do Ciebie sprawę. Potrzebuje naklejki Ducati Corse, widziałem w sklepie internetowym Taki komplecik naklejek, kosztuje 12,92 E, chyba że znajdziesz gdzieś tańsze.

komplecik

Proszę Cię abyś mi je kupił, odbiorę sobie w Krakowie, jak bedziesz w Polsce.

 

A w zamian, postaram się żeby twój nowy Monster miał najlepszą opieke... . Co do Motofun, to nie chcę się wypowiadać na ten temat, bo u nich nie serwisuję motocykla. Jak bedziesz wracał to daj znać.

Pozdro

 

PS. Dominik, a skąd wiesz że z Seba taki żul...hihihi... ty to jesteś numer...hehe.. po 6,99... ale musi mieć bukiet...hahaha...

 

Melvin to nie zapisuj się do takich DOC-entów, my Cię przygarniemy tu chetnie, zwłaszcza że masz pracowite dziewczyny, hihihi....

 

Na Ra

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Rob napisał, ze majtki przez głowę ściągają, to chyba duuużo... :banghead: choć u nas to różnie z tym bywa, może sie coś takiego wypatrzy na bazarze...

 

Dominik, ty nie myśl o kołach CF, tylko o małym monsterku dla Niny, widziałem coś takiego elektrycznego za 500 zeta na allegro...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej aLLy mam do Ciebie sprawę. Potrzebuje naklejki Ducati Corse, widziałem w sklepie internetowym Taki komplecik naklejek, kosztuje 12,92 E, chyba że znajdziesz gdzieś tańsze.

komplecik

Proszę Cię abyś mi je kupił, odbiorę sobie w Krakowie, jak bedziesz w Polsce.

 

 

ja też bym się pisał na te naklejki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Rob napisał, ze majtki przez głowę ściągają, to chyba duuużo... :biggrin: choć u nas to różnie z tym bywa, może sie coś takiego wypatrzy na bazarze...

 

Dominik, ty nie myśl o kołach CF, tylko o małym monsterku dla Niny, widziałem coś takiego elektrycznego za 500 zeta na allegro...

 

Pozdro

 

Czy myślałeś o czymś takim Seba http://www.allegro.pl/item140156731_mini_s...cati_honda.html :banghead: ? a może o tym http://www.allegro.pl/item139565224_revell...onster_s4_.html :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zaglądaliście ostatnio na stronę "ducati.de" Wprowadzili model Monstera 695 ccm; jest jeszcze dostępny 620 ccm, w cenie 300 euro niższej. Czyli praktycznie te same pieniądze...

I tak sobie myślę, czy monster ewoluuje w kierunku coraz wyższych pojemności i za niedługo nie będzie dostępna klasa 600??? Tak by z tego wynikało jak wprowadzili 620 to znikneła 600, ale to było oczywiste. Teraz 695 ma parametry porównywalne z dawną 750 - 73 KM i prawie 61Nm momentu obrotowego. Ciekawe jak się to rozwinie...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zaglądaliście ostatnio na stronę "ducati.de" Wprowadzili model Monstera 695 ccm; jest jeszcze dostępny 620 ccm, w cenie 300 euro niższej. Czyli praktycznie te same pieniądze...

I tak sobie myślę, czy monster ewoluuje w kierunku coraz wyższych pojemności i za niedługo nie będzie dostępna klasa 600??? Tak by z tego wynikało jak wprowadzili 620 to znikneła 600, ale to było oczywiste. Teraz 695 ma parametry porównywalne z dawną 750 - 73 KM i prawie 61Nm momentu obrotowego. Ciekawe jak się to rozwinie...

Pozdro

 

według mnie skończy się, że zostanie w Monsterach 695, 800 i 1000 (może 1100 jak w Multi) + oczywiście motory sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, teraz go już nie ma, ale w zeszłym tygodniu był taki elektryczny trójkołowy motorek, pewnie bym go kupił, ale mój chrześniak ma dopiero pół roku, wiec jeszcze mam trochę czasu...

Pozdro

 

Jak rozumiem zakup dla chrześniaka to tylko pretekst - a tak na prawdę to chcesz kupić sobie :icon_biggrin: (to normalne - ja bym z chęcia popróbował poturlać sie na takim czymś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Może se nawet kamizelki strzelimy...

bezpieczeństwa :buttrock:

pzdr

 

Aaaa nie zauważyłem tego... ja muszę się pochwalić, że już mam taką żółto-zielona z odblaskiem...hihihi...

Tylko logo nalepić na plecy i można pędzić po flaszkę.... :icon_biggrin:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie zauważyłem tego... ja muszę się pochwalić, że już mam taką żółto-zielona z odblaskiem...hihihi...

Tylko logo nalepić na plecy i można pędzić po flaszkę.... :)

 

Seba

to zdejmji te okulary to wtedy będziesz więcej widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Muminek kawalarzu... nawet po domu byś jeździł?!

Podejrzewam, że przy moich 85 kg, to by ten silniczek nie miał szans, no chyba że z górki... :)

Pozdro

 

daj mu szansę, daj mu szansę :wink: :)

 

a tak przy okazji - pogoda się coś robi, może w weekend zrobię sobię jakąś przejażdżkę, jak nie będzie padać? Oby wytrzymało bez deszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...