Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz Krzysiu, tylko Janek odezwał się na temat regulacji zawieszenia w Duca... reszta ma nasze małe Monsterki głęboko w d....! Ej chłopaki oby to tylko był tak prozaiczny powód jak brak czasu... :bigrazz:

Temat wciąż aktualny. Znacie jakieś patenciki dla najmniejszego monstera????

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Krzychu, jeśli chodzi o dremel to polecam taką metodę - nawierć dremelem podłużne otwory, a właściwy kształt, proporcje oraz gładkość wykonaj okrągłym pilnikiem - piłując regularnie dojdziesz do odpowiednich kształtów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, jeśli chodzi o dremel to polecam taką metodę - nawierć dremelem podłużne otwory, a właściwy kształt, proporcje oraz gładkość wykonaj okrągłym pilnikiem - piłując regularnie dojdziesz do odpowiednich kształtów.

pzdr

 

OK - dzięki z apodpowiedzi postaram się z nich skorzystać, szczególnie, że na weekend zapowiadają opady śniegu :bigrazz: to może coś sobie w sobote podłubie

 

A jak Dominik mała latorośl? Może jakimiś fotkami się pochwalił :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Najlepszym sposobem ulzenia sobie jazdy 748 jest codzienna gimnastyka lub czynne uprawianie sportow. To arazie. Pozdr.Janek.

 

jak się domyślam wpominasz tu Janku o parkowaniu w "garażu" :bigrazz:

 

no i pojawił się nowy Monster na sprzedaż http://www.allegro.pl/item136418109_ducati..._i_e_2002r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
no i pojawił się nowy Monster na sprzedaż http://www.allegro.pl/item136418109_ducati..._i_e_2002r.html

 

Takiego bagna w pojemniczku od płynu sprzęgła hydraulicznego jeszcze w życiu nie wiedziałem :crossy: Pewnie rok produkcji 2002 :bigrazz: A potem się właściciele Duków dziwią, że się wysprzęgliki lub pompy hamulcowe wycierają, a jak się mają nie wycierać w takim bagienku pełnym syfu :(

Poza tym moto widać jeżdżone lajtowo, ino malowane musiało być.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to wszystko wyczytujecie z dwóch fotek w niskiej rozdzielczości???

Ja już mojego Monsterka zamknąłem w garażu w ub. sobotę i grzecznie tam sobie siedzi... ale mam nadzieję, że bedzie jeszcze kilka ciepłych dni i pościeram troche opony...

Pzdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie jak usunąć brzęczenie podczas hamowania tylnym zaciskiem. Dodam, że zarówno zacisk jak i tarcza są nieruchome (zamocowane na stałe). Czy jest jakiś patent na pływający zacisk???

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tego ogłoszenia powyżej, to ciekawe dlaczego są zdjęcia tylko z jednej strony? Czy to dobra cena za ten moto (22 tys)??? Piowdo wytargował S4R za 27 tys a tamten jest młodszy.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Krzysiu, tylko Janek odezwał się na temat regulacji zawieszenia w Duca... reszta ma nasze małe Monsterki głęboko w d....! Ej chłopaki oby to tylko był tak prozaiczny powód jak brak czasu... :bigrazz:

Temat wciąż aktualny. Znacie jakieś patenciki dla najmniejszego monstera????

 

ok, marudy....ja tez wam odpowiem; krotko i wezlowato

 

 

OHLINS

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No trochę dużo te 22 k, zważywszy, że to golas niemal (dołożone CF wydechy, nakładki na wydechy i boczki). Nie ma lusterek, na moje oko malowany na 100% (brak jakichkolwiek naklejek fabrycznych). Zestaw napędowy wygląda na mocno używany, z przodu jeszcze gumowe przewody, resztę trudno mi ocenić...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że istnieje Ohlins. Lecz jak zmniejszę napięcie wstępne sprężyn - bardziej miękkie resorowanie - to czy muszę zmienić tłumienie, a jak tak, to zwiększyć to tłumienie czy zmniejszyć??? Jestem w tym temacie zupełnie zielony :bigrazz:

Pozdro

 

PS.

godz.20:07

podłączyłem przed chwilą układzik, który miał podzielić częstotliwość z układu zapłonowego, a zrobił na odwrót - pomnożył przez 2?! Załamka... obrotomierz pokazuje 4000rpm na biegu jałowym.

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...