Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no to widzę, że będziemy mieli kolejnego Desmomaniaka w Warszawce :)

Piowdo, jak będziesz miał sprzęt to daj znać bo z chęcią bym sobie go obejżał - jeśli oczywiście pozwolisz :icon_twisted: na to

 

życzę udanej transakcji - pomęcz gościa co do kasy - nie sprzadał go od co najmniej 1/2 ( anie jestem pewien, czy nie wystawiał go na sprzedaż późną jeseienią 2005 roku) i nie prędko znajdzie kupca - nie daj się i zbijaj cenę ile się da. Wiem, że łatwo to mówić, ale jak się napaliłeś i szybką zakończysz kupno - nie będziesz miał okazji zbić ceny bo będziesz się ślinił jasz szczserbaty na suchary :icon_razz: (zobaczysz, ja przynajmniej tak miałem i ledwo się opanowałem przed samym zakupem).

 

pozdrawiam,

Krzysztof

 

cenę właściwie ustaliłem w zeszłym tygodniu na 27 tys + kask + oryginalne wydechy. ponieważ stan jest OK i to się potwierdziło, to warunki transakcji się już pewnie nie zmienią. a jak będzie w Wawie to dam znaka.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze w polsce czegos takiego nie mamy, przynajmniej bylo by gdzie sie pobujac, a tak drogi jak pol duppy zza krzaka

a najgorsze jest to jak zalepiaja gdzie niegdzie drogi jade sobie 120 duzy szeroki zakret a na srodku byla dziura ktora posypali kamykami ze smola, zobaczylem tylko ze mam lekki uslizg przedniego kola i wynioslo mnie na 2 pas, dobrze ze nic nie jechalo...

CHAMY wstretne jak mozna takie cos robic...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piowdo zadzwoń jednak do Tomka, on Ci go osłucha od strony mechanicznej przed kupnem! Ja tylko mu się przyjżałem z zewnątrz, nie jechałem na nim więc nie mogę na ten temat nic powiedzieć. A co do ceny to warta uwagi.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony mechanicznej-sprawdz kolor swiec po tych przerobkach- jak bedzie wypalac na bialo to nie za bardzo- trzeba robic korekte skladu mieszanki(od tego masz Power Commander), ja mam u siebie tez mozliwosc korekty srubokretem- ale wlasciwie potrzebna hamownia z Colortunem - lub obserwacja swiec we wszyskich zakresach obrotow- w razie zakupu wymien olej z filtrem-sprawdz filtr powietrza, klocki, lancuch , po 8000 km silnik powinien chodzic jak zegareka przy 10000 sprawdzenie luzuw zaworowych+ ewentualnie korekta.Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty piowdo, niezły handlarz jesteś... z 37 tys na 27 zbić cenę... hohoho...

Przypomniało mi się jeszcze, że łańcuch i kółka łańc. O.K.

Zauważyłem, że lewy dekiel jest wypaćkany jakimś silikonem, albo inną masą uszczelniającą od góry - koloru szarego. Jest też małe zagięcie-łezka na górnej rurze wahacza, w miejscu blisko rantu felgi. Nie wiem czy tak ma być, czy ktoś tam uderzył, aby felga nie obcierała.

Tu odsyłam do właścicieli S2R i S4R którzy mają takie wahacze.

 

No to zaczęła się ta paskudna pora roku... :-(

 

Pozdro.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty piowdo, niezły handlarz jesteś... z 37 tys na 27 zbić cenę... hohoho...

Przypomniało mi się jeszcze, że łańcuch i kółka łańc. O.K.

Zauważyłem, że lewy dekiel jest wypaćkany jakimś silikonem, albo inną masą uszczelniającą od góry - koloru szarego. Jest też małe zagięcie-łezka na górnej rurze wahacza, w miejscu blisko rantu felgi. Nie wiem czy tak ma być, czy ktoś tam uderzył, aby felga nie obcierała.

Tu odsyłam do właścicieli S2R i S4R którzy mają takie wahacze.

 

No to zaczęła się ta paskudna pora roku... :-(

 

Pozdro.

 

He he aż tak dobrze z tym targowaniem nie było, bo negocjacje zaczęły się od ceny z Allegro czyli ok 30tys.

Muszę popatrzec w takim razie na te wszystkie rzeczy o których napisałeś plus to na co zwrócił uwagę

jannikiel. Myślę tylko, że nie ma maszyn 3 letnich idealnych (chyba że stały tylko w garażu co w zasadzie może być gorsze od normalnie używanego moto), więc sprawdzę jeszcze raz te najistotniejsze sprawy, o których pisaliście (za co wielkie dzięki), a na wyprowadzenie małych będzie cała zima. Może w piątek będę właścicielem S4R. A pogoda może już lepsza nie być i czuję, że moto do domu na przyczepie przywiozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena (37 tys.), którą podałem widnieje na tabliczce w Małopolskim!

Co do długiego nie jeżdżenia, to miałem ten sam problem. Kupiłem mojego M3 od Marco, Harley-owca z Bochni, też stał u niego cały rok. Marek w tym sezonie zrobił ok. 300 km Monsterem (dla porównania ja miesięcznie robię ok 1 tys. km motocyklem!) Z początku w ogóle nie chciał jeździć, bałem się, że coś jest zepsute, ale po przejechaniu 20 km zupełnie mu przeszło! Pewnie miał jakieś syfy w gaźnikach???

Ale tak jak Ci napisałem już wcześniej podjedź do Tomka, on się zna na tych sprzętach, a ja dopiero zaczynam się uczyć powoli Ducati...

 

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan nie ty jeden miałeś kupę strachu na tym grysie, niektórzy zaliczyli dobrego szlifa!!!

A tak w ogóle to może by coś zrobić z tym syfem, czy nie można się zebrać w kupę i wymóc na GDDKiA zakaz stosowania tej technologii???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przebiegami bywa roznie-u Rycha w Jedwabnem jest np. VTR 1000 z 2000 roku z przebiegiem 700 mil- i to jest przebieg oryginalny!

Zalezy od goscia co sprzedaje- jak jest uczciwy to powie prawde.

W Monster 620 ie, 749, 999 latwo licznikow sie nie podrobi - koszt taki sam jak po zgubieniu wszystkich kluczykow- w Tym S4 nie wiem - jak jest fabryczny imobilajzer i elektroniczne liczniki to bedzie to samo co w/w sprzetach.

Przebieg mozna rozpoznac tez po pierdolach(podnozki, wygniecione siedzenie, starte raczki kierownicy, tarcze hamulcowei itp). Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje, wszyscy się obrazili, czy co gdzie się podziewacie???

Dobrze że Janek troche naskrobie...

 

no ja już wróciłem - od wczoraj byłem na wyjeździe z Klientem na rodzinnym spotkaniu :P

piowdo - cena o której pisął Seba to była cena wyjściowa z jesiennej oferty z zeszłego roku tego motoru

 

Jak już będziesz w W-wie z Monsterem to daj znać i pochwal się

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zbieraniem się w kupę i "napady" na GDDKiA to chyba jest organizowane prawie co rok - i du** :P

Przedstawicieli tejże organizacjinie bardzo interesuje co się dzieje na wielu drogach tłumacząc się, że drogi są przekazane do samorządów lokalnych i to ich problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu to ja się będę łączył z tobą duchowo, bo dzisiaj derby w Krakowie i podejrzewam że po meczu na siódemce się nie skończy - niezależnie od wyniku...

 

i jak po derbach - widziałem Seba, że nawet rzucałeś krzesełkami na stadionie - oj będzie się teraz działo - Policja zaczyna szukać takich kibiców :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...