Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No to zalozylim te tuningowe kominy do Klekotka748- i musze przyznac juz ich nie zdejme- moto moze nie jest duzo glosniejsze,. ale dzwiek ma bardziej soczysty i wyrazisty i chyba to subiektywne odczucie ale nabral wigoru(????? )-powinien oslabnac?Narazie ide spac-Paaa.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Krisem możemy sobie poregulować, hihihi... Pokrętłem od gazu...

 

Przeczytałem, że Janek założył, już nowe wydechy, może podzieli się z nami fotkami (ale sie rymuje), a może jakiś MP3 ???

Janek czekamy...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ma pozmieniane trochę elementów,ale tą badziewiastą osłonę kółka zdawczego ma fabryczną...

Gdzie on stoi, w którym miejscu Krk, pisz tu zaraz. Podskoczę to obejrzeć na chłodno, bo widzę, że ty się trochę przypalasz... :icon_twisted:

 

Motorek stoi (lub stał w zeszłym tygodniu bo właściciel miał go zabrać) w Kawasaki w Krakowie na ulicy Kamieńskiego. Jeżeli wszystko z motorkiem będzie ok to kupię go w piątek. Właściciel dorzuca kask Shoei'a i oryginalne wydechy. A zdjęciami z Allegro nie trzeba się sugerować bo są nieaktualne. (teraz ma carbonowe osłonki chłodnicy, przedni błotnik i parę innych elementów. osłonę, o której pisałeś ma chyba też wymienioną)

jeżeli miałbyś czas "rzucić" na niego okiem, byłbym bardzo wdzięczny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w "Małopolskim" ten na rzeszowskich blachach? to ja już go oglądałem miesiąc temu, ale nie pod kątem kupna. I ma rzeczywiście trochę kosztownych dodatków a w oczy razi właśnie ta osłonka... Jak nie będzie dzisiaj lało to kopnę się tam i dam moją opinię...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w "Małopolskim" ten na rzeszowskich blachach? to ja już go oglądałem miesiąc temu, ale nie pod kątem kupna. I ma rzeczywiście trochę kosztownych dodatków a w oczy razi właśnie ta osłonka... Jak nie będzie dzisiaj lało to kopnę się tam i dam moją opinię...

 

Pozdro

tak moto jest zarejestrowany na firmę z Rzeszowa. Był w leasingu po zakończeniu którego został wykupiony. Podobno jest bezwypadkowy, ale wywalił się na lewą stronę i ma zadrapania. przez zimę to wszystko sobie wyprowadzę i będzie na wiosnę jak nowy. Niestety nie potrafię dokładnie ocenić stanu tech. tego motocykla i nie mam też znajomych Ducatimaniaków do pomocy, więc mam nadzieję że w Krakowie nie będzie dzisiaj padało :icon_twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scitro mozecie w monsterkach sobie porobic male szachu machu- tulejami dystansowymi+ dluzsze krotsze sprezyny+ gestoscia i iloscia oliwy do amotkow.

Z ta iloscia nie nalezy przesadzac oboetnie w ktora strone(+, - ), w zaleznosci od pojemnosci na lage od 5 do 15 ml na lage, gestosc w granicach 5- 15W- z tym ze w moich doswiadczeniach stosowalem rozne mieszanki( od 10- do 65 W !!!) i zdawalo w motocyklach egzamin.

Mosterki z przodu sa chyba twarde- wiec proponuje mieksza sprezyne- ale koniecznie progresywna i twardszy olej- tak by motocykl mogl wykorzystac swoje max. ugiecie przy mocniejszym tlumieniu- do niesportowej jazdy wg. mnie bledem jest max utwardzac zawiechy - i ja np. zmiekczylem przod i dodalem troche klikow na dobicie i shimi mi zaniklo- faktem jest ze moto teraz "plywa" w zakretach , ale tak ma byc.

Jesli chodzi o mjo "nowy" wydech- nie jest duzo glosniejszy - mysle ze taki jak trzeba- i zadne MP3 tego nie odda, z wygladem tez nic specjalnego sie nie dzieje- ot carbonowe tlumiki, perfekcjonistow razic beda zadrapania i male dziurki, oraz jedno przegiecie na kielbasce(juz nie mielismy czasu- i tak wrocilem o 3 do domu) , ale mi sie podoba i wyglad i dzwiek i o dziwo wkrecanie sie w obroty- subiektywne odczucie jakby moto dostalo skrzydel, moc pewnie spadla(to tylko hamownia wykaze), ale w calym zakresie obrotow nie ma dziur i zalaman- nie ma tego przytkania sie w ok. 4-5 tys obr. Nie ma stracha ze siasiadow bede budzil- a jak beda cos gledzic to wypatrosze jeszcze te perforowane przyslonki w wydechach i wtedy bedzie jazda:-))).- z tym jednak poczekam- pojezdze teraz na takich jak mam.

Inna sprawa co wczoraj wyszla - to dobrze ze zajrzalem w airboxy, i tam mysle o malej korekcie(to w zime)- zamowie dodatkowe piankowe filtry mna lejki- do w airboxach pojawiaja sie drobiny pichu- dobrze ze przy kazdym zagladnieciu pod zbiornik czyszcze i smaruje calosc zielonym g....em do nasaczania filtrow powietrza i to wylapuje - tak ze lejki mam czyste- ale jednak cos z tym trza zrobic. Moze ktos widzial u nasz w Polszcze dodatkowe filtry bezposrednio na lejki- musza miec podbydowe na siatce metalowej i sa z pianki- bo inaczej sama pianka na full gazie wyleci kominami . Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30- tys. Rychu dla mnie(ale tylko dla mnie:-)) ) by sprowadzil 999 :-)).

Monster- to pewnie moja przyszlosc(jak bede mial z 80 lat), tylko wtedy Monstery beda kosztowac jako zabytki ze 200 tys. $ .

A ten Monstry z allegro jest wart zainteresowania- chocby ze wzgledu na to ze byl 1 wlasciciel.POzdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc obejrzałem dokładniej ten moto. Wg mnie wart zainteresowania, rama orginalny lakier, lekko przytarty dekiel, tarcze hamulcowe hohoho. Nie ma pęknięć i śladów grzebania przy lampie i owiece. Ja bym go brał...

Na PW prześlę Ci numer do Shoguna, zgodził się obejrzeć Ci go przed zakupem.

----------------

 

A tu macie 3 fotki z mojej wczorajszej traski (100km)

Złota jesień

Sama radość

Widać już zimę.

 

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc obejrzałem dokładniej ten moto. Wg mnie wart zainteresowania, rama orginalny lakier, lekko przytarty dekiel, tarcze hamulcowe hohoho. Nie ma pęknięć i śladów grzebania przy lampie i owiece. Ja bym go brał...

Na PW prześlę Ci numer do Shoguna, zgodził się obejrzeć Ci go przed zakupem.

----------------

 

A tu macie 3 fotki z mojej wczorajszej traski (100km)

Złota jesień

Sama radość

Widać już zimę.

 

Pozdro Seba

 

Nie wiem jak Ci dziękować. Jeżeli wszystko wygląda OK to go biorę i nie zawracam już głowy. Liczę się z wydatkami jak kupuję używany sprzęt (tylko żeby to nie było tyle co kosztuje moto), a po tym co napisałeś jestem spokojniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę, że będziemy mieli kolejnego Desmomaniaka w Warszawce :)

Piowdo, jak będziesz miał sprzęt to daj znać bo z chęcią bym sobie go obejżał - jeśli oczywiście pozwolisz :icon_twisted: na to

 

życzę udanej transakcji - pomęcz gościa co do kasy - nie sprzadał go od co najmniej 1/2 ( anie jestem pewien, czy nie wystawiał go na sprzedaż późną jeseienią 2005 roku) i nie prędko znajdzie kupca - nie daj się i zbijaj cenę ile się da. Wiem, że łatwo to mówić, ale jak się napaliłeś i szybką zakończysz kupno - nie będziesz miał okazji zbić ceny bo będziesz się ślinił jasz szczserbaty na suchary :icon_razz: (zobaczysz, ja przynajmniej tak miałem i ledwo się opanowałem przed samym zakupem).

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się Janek, że wreszcie odpaliłeś w nowym zestawieniu "w-dechowym" swoją maszynkę. Sąsiadów masz fajnych to Ci du** nie będą zawracać, ai inni też nie podskoczą :icon_twisted: (bo komu?)

 

co do pianek i osłonek - może w przyszłym tygodniu coś zobaczę u chłopaków w serwisie to dam znać.

 

teraz pakuję samochód i jedziemy z rodzinką w teren na tzw wypad z Klientem (chyba będzie ciężka noc i jutrzejszy dzień)

 

pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to nienatemat ale to jest droga jaka powinna sie snic każdemu

(z wyjątkiem tirowcow ) o ile pamiętam to na 11 milach jest 384zakręty!!! co tydzień są mowe foty

http://www.killboy.com/

 

 

nie dość, że kręto to jeszcze nachylenie (chyba) spore - miodzio dla jeźdźca, tagedia dla płynu do hamulcy :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...