Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat Muminek:

no to teraz sobie chopy daliśta po razie

----------------------------------------------

 

Widzisz Kris, tak to już jest z hodowcami ras psów uznawanych powszechnie za groźne..hihihi

 

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - to wszystko Twoje pieski? Masz Chłopie zacięcie do nich.

Ale widzę, że przyzwyczajenie motocyklowe każe Ci nosić smycz Alpinestar'a

Ale zazdroszczę Ci pogody - może warto pomyślec o przeprowadzce do Aydney?

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda i woda i woda i woda = rdza i rdza i rdza i rdza

 

Melvin, ale nie jest to woda morska - jak by mogło sie wydawać :)

A powaznie - po każdym myciu robie wycieranie i suszenie. Wiadomo - zawsze coś zostanie. Jednak my tu w Polsce czasami jeździmy w deszczu i po wodzie i motory musza to znośić dzielnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja też wodą bardzo rzadko myję, praktycznie raz-dwa w sezonie, i to wtedy gdy słoneczko mocno świeci.

Poza tym nie myję wodą, bo moja Duka ma jakieś fochy (coś nie halo z jakąś masą) i po myciu przez kilkanaście godzin świeci mi po oczach kontrolką ładowania (choć ładowanie jest) :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, ale nie jest to woda morska - jak by mogło sie wydawać :)

A powaznie - po każdym myciu robie wycieranie i suszenie. Wiadomo - zawsze coś zostanie. Jednak my tu w Polsce czasami jeździmy w deszczu i po wodzie i motory musza to znośić dzielnie :)

tak, ale szampon powoduje korozje, woda tez nie pomaga. poza tym, woda wyplukuje smar, zle dziala na elektryke

deszcz nie da sie uniknac, ale to nie strumien wody na motor. to tylko moj punkt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serio, to doberman i ja to bylo zdjecie z krakowa; pies nalezal do znajomych

ten pit bull to nalezy do sklepu ze skuterami na dole; oni dbaja o moj skuter i sprzedaja mi dainese, shoei itd po cenie kosztu a ja za kazdym razem gdy ide na spacer biore ich psa ze soba

ja mam te dwa male teriery jack russels :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę przyznać, że myję wodą i szamponem. Do czyszczenia tylnej felgi używam preparatu K2 do mycia silników i spłukuję wodą. A silnik mam pochlapany elektrolitem i wygląda paskudnie... jak spadnie śnieg, to trzeba będzie ładnie pomalować dekielki i będzie O.K.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zazdroszczę Ci pogody - może warto pomyślec o przeprowadzce do Sydney?

Kris

 

A w telewizji pokazywali że w Sydney pochmurnie... widocznie nasza TVP 1 kłamie... :)

 

A ty Krzysiu się tak od piesków nie wzbraniaj i w tym projekcie domu, nie zpomnij o miejscu dla czworonoga :) Bo kto Ci będzie Monstera pilnował jak pojedziesz na delegację, albo inne doskonalenie zawodowe...

 

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w telewizji pokazywali że w Sydney pochmurnie... widocznie nasza TVP 1 kłamie... :)

 

A ty Krzysiu się tak od piesków nie wzbraniaj i w tym projekcie domu, nie zpomnij o miejscu dla czworonoga :) Bo kto Ci będzie Monstera pilnował jak pojedziesz na delegację, albo inne doskonalenie zawodowe...

 

Pozdrawiam

 

A i oczywiście, że uwzgledniam - bezwzglednie w domu musi byc pies :P .

Żeby jeszcze było śmiesznie wcozraj moja piękniejsza połowa poprosiła mnie, żeby kupic pieska do domu - ale jak usłyszałem jakiego to się załamałem. Wymyśliła jakiegoś szczura kieszonkowego - dlatego szybko wybiłem jej to z głowy - czekamy na dom i na normalnego psa (mi się podobają owczarki niemieckie, choc i dalmatyńczyk jest ok)

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo dobra - uwagi Melvina i Dominika są słuszna, ale my z Sebą też dbamy o nasze sprzęty (uważając na wodę, której nie da się uniknąć)

 

widzę, że musze zakupic trochę więcej kosmetyków (oby nie był ato fortuna) do mycia bez wody i tyż będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed dobkiem miałem owczarka długowłosego, piesek super! ale miał jedną wadę - gubił sierść kilka miesięcy, wszędzie koło domu tego było pełno... nawet jak coś robiłem przy moto to sierść, sierść i sierść!!!

A moim skromnym zdaniem, to te ratlerki i inne takie szczurki... są dla samotnych starszych pań, a prawdziwy PIES musi mieć przestrzeń do biegania. I już!

-------------------------------------------------------------------

Co do oleju, to mój coś tam łyka, ale nie wiem ile bo jeszcze nie dolewałem...

 

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...