Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

hey, panowie.........to nie jest kacik spotkan AA :bigrazz:

 

kolega wrocil z wycieczki do wloch; glownym celem bylo zobaczyc czy oni tam jezdza na monsters

no i jezdza, jak widac na zalaczonych obrazkach

 

 

http://www.flickr.com/photos/nickors/sets/...8291420/detail/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzisiaj zrobić kalkulację na DIDa ze strony mojej firmy dla Was.

pzdr

 

Dominik

Będę wdzięczny za info- ja będę chciał 14T i 43T i łąńcych 520VM (złoty :bigrazz: ) - w ERV3 nie będę na razie się pchał.

 

Co do zakupów - ja też podchodzę jak centuś - najpierw popatrzę po kilku miejscach, poszperam i potarguję się i dopiero wydaję kasę

 

Pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek nie określił jaką długość potrzebuje, poza lakonicznym "krótkie", więc zapytałem o najkrótsze jakie mają.

A tak w ogóle to coś nie daje znaku życia dzisiaj, pewnie po tych jabłkach u Rycha nie schodzi z tronu... hehehe.

 

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz jest w pracy i nie ma jak się kontaktować.

Wczoraj trochę wieczorem pisał, tak więc zakładam, że żyje. :bigrazz:

 

Ja dzwoniłem do Ryśka - ma rozciąć kawałek tłumika i sprawdzić długość, ale wspominał, że będzie potrzebował trochę 10 i trochę dłuższych - 16, jak się domyślam. Po południu wstąpię do sklepu i wtedy zadzwonię do niego co i jak z zakupem

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupów - ja też podchodzę jak centuś - najpierw popatrzę po kilku miejscach, poszperam i potarguję się i dopiero wydaję kasę

 

Pozdrawiam,

Kris

 

Czy ty Krzysiu nie jesteś przypadkiem spod Krakowa (nie napiszę z Siedlc- bo powiesz że jestem antysemitą), bo masz smykałkę do handlu...

 

Jak na razie to oferta z motoseven.pl jest najtańsza...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zrobić jakieś podsumowanie naszych porad :icon_razz: , bo w tym bałaganie to nikt się nie zorientuje o co chodzi :bigrazz:

Postaram się podać pod koniec tygodnia rzeczowe uwagi z obcowania z Monsterem 600 przez 2 m-ce i 2200km trasy.

Może tak Panowie i Panie też zrobicie w tym wątku jakieś małe podsumowanko...ot tak, dla potomnych

Pozdro :icon_razz:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jestem (niestety) ale dużo czasu spędziłem z ludzmi z Kakowa (min z UJ :bigrazz: ), w poprzedniej fimie małem partnerów biznesowych z miasta Kraka, itd.

 

A tak z ciekawostki - rodzice mojego ojca pochodzą z okolic Siedlec :icon_razz: (ale tych na mazowszu)

co do napędu - czekamy na info od Dominika :icon_razz:

 

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zrobić jakieś podsumowanie naszych porad :buttrock: , bo w tym bałaganie to nikt się nie zorientuje o co chodzi :icon_razz:

Postaram się podać pod koniec tygodnia rzeczowe uwagi z obcowania z Monsterem 600 przez 2 m-ce i 2200km trasy.

Może tak Panowie i Panie też zrobicie w tym wątku jakieś małe podsumowanko...ot tak, dla potomnych

Pozdro :)

 

a jakiś wzór (np. co powinno być w podsumowaniu :bigrazz: ?) to Kolega przygotuje? :icon_razz:

Ja mogę sie też pokusić - 3 miesiące (trochę ponad) i trochę ponad 4100 km

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie "Milicji" nie boje:-))), a sasiadow tym bardziej- bo bede dalej od domu odpalal.

Krzychy dzieki ze zadzwoniles do Rycha i sie dogadales- ja niestety komorke odbieram tylko w domu- w pracy nie moge, wiec czekam na upragnione nity:-)))).

Z brata GSXR nie wypalilo- klienci nie wiedzieli co chca- albo chcieli duzego upustu na ktory nie chcial przystac moj brat- Rychu mowil ze gadali ze olej bierze(:-0)- pierwsze slysze Michal robi tyko wymiany- i nigdy nie dolewal- wiec nie wiem skad im sie wzielo to branie oleju?

Pewnie w ten sposob chcieli obnizyc wartosc motocykla- a brat za bardzo nie chce opuszczac bo na Ducati bedzie za malo many many- wiec niech takie malolaty ida do ch.. az im sie leb zabuja. To motocykl pewny, sprawdzony i bezproblemowy, nigdy nie byl bananem w napredcwe skleconym i ladnie pomalowanym. A moze macie jakis kolegow coby chcieli japonska chrapliwa wiertarke o nazwie GSXR 1000 Yoshimura??? Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....uwagi z obcowania z Monsterem 600 przez 2 m-ce i 2200km trasy....

....3 miesiące (trochę ponad) i trochę ponad 4100 km....

co wy, cholera, nie spicie, nie jecie, nie pracujecie?

ja pierwszy monster mialem rok i przejechalem 10K, teraz bedzie rok w listopadzie jak mam tego potworka i 8K na liczniku (ok, 3 m-ce byl w naprawie po glebnieciu torowym), ale to i tak malo km

moze dlatego ze ja w malym miasteczku mieszkam? albo dlatego ze do kawiarni mam 500m? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...