Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Seb teraz testuje dla was środek zapobiegający parowaniu szybki w kasku, ale o tym może jutro...

phew, wielkie mecyje........ja plulem w maske zeby mi nie parowala jak bylem maly; prochu nie wymysliles :cool:

 

a powaznie - kup sobie Fog City albo cos podobnego i zapomnisz o klopocie

 

 

............nastepny problem?

 

 

http://www.tw-performance.com.au/catalog/d...34706313daa2040

 

 

to ja zarzucę prośbę o pomoc - czy widzieliście na żywo Monsterka z taką owiewką? http://www.flickr.com/photos/27678946@N00/...57594335294770/ zastanawiam się, czy by pasowała do mojej 620? :buttrock:

Proszę o Wasze opinie

moja opinia - za dluga

ja wole mala bikini owiewke; dluga wyglada turystycznie. bogiem a prewda to ani jedna ani druga duzo nie pomaga, wiec choc niech dobrze wyglada

zreszta melvin zawsze wolal sie meczyc z czyms ladnie wygladajacym niz praktycznym - odnosi sie to rowniez do kobiet :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia - za dluga

ja wole mala bikini owiewke; dluga wyglada turystycznie. bogiem a prewda to ani jedna ani druga duzo nie pomaga, wiec choc niech dobrze wyglada

zreszta melvin zawsze wolal sie meczyc z czyms ladnie wygladajacym niz praktycznym - odnosi sie to rowniez do kobiet :cool:

 

mi też się wydaję, że będzie za długa i chyba w ogóle zrezygnuję z szybki, albo zamówię sobię zwykłą (znaczy standardową :buttrock: ) i już.

 

Co do parowania - ja mam u siebie patent nazwany przez Shoeia Pinloc - bardzo dobrze się sprawuję :cool: . Nie maiłem problemu z parowaniem przy deszczu czy przy dużych różnicach temperatur (szczególnie ostatnio), anwet, że jeździłęm w termicznej kominiarce z zakrytymi ustami i chuchałem dość dużo na szybkę. Dlatego spokojnie polecam

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast wlasnie sobie przypomnialem, ze gdy tutaj sie zapisalem i napisalem moj "dzien dobry" post to wital mnie miedzy innymi ktos o pseudonimie Melon19

widzialem jego posts na DML ale tutaj jakos ostatnio nie........... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na "preclach" ktos zalozyl watek o stacjach SHELLA:

http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&...le&aid=42965950

 

Choc temat dotyczy calkiem innej sprawy, jeden z postow rzuca dodatkowe swiatlo na temat paliw Shella.

Cytuje:

Matka mojej dziewczyny do niedawna (emerytura) pracowała w Centralnym

Laboratorium Naftowym gdzie regularnie kontrolowali paliwa.

To było parę lat temu, ale wątpię by coś się zmieniło.. w

każdym razie SHELL miał najgorszy syf spośród "znanych" marek.

 

Autor: <[email protected]>

 

 

 

...natomiast mnie ciekawi ten maly cytat: sam jestem ciekaw jako potencjlny wlasciciel tego motocykla

czas puscic farbe i sie z nami podzielic, co ci po glowie chodzi :cool:

No coz... tak zamieszaliscie mi we lbie, ze wlasciwie to juz mam wszystko "obcykane" oprocz kasy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... tak zamieszaliscie mi we lbie, ze wlasciwie to juz mam wszystko "obcykane" oprocz kasy :buttrock:

mow zaraz co masz na oku, kasa sie znajdzie

 

te, muminek....nie panikuj. to byl tylko taki, ot, ciekawy watek

masz BP, Mobill (ja go uzywam bo mi sie symbol podoba - taki jestem "techniczny") i inne firmy; lej tam gdzie ci pozwalaja w czasie tankowania na motorze w kasku siedziec i palic klubowe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nastepny watek, laczacy sie poniekad z amorkiem: 14T przednia tarcza

oprocz dominika i mnie, kto jeszcze ma to 30pln modyfikacje transformujaca przecietnego monsterka w mala rakiete......ok, przesadzam ale tylko ciut, ciut :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...