Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz nie ma niestety na forum z tego co się orientowałam osobnego forum dla posiadaczy mv-ek to wrzucę tutaj moją lalunię :crossy: w doborowym towarzystwie zresztą :banghead: a ponieważ to temat o ducati więc w sumie pasuje, mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi za złe, po prostu podobała mi się fotka :) A desmo znajomego, zresztą niezły potwór z niego (z moto oczywiście :)

 

włoszki

 

 

 

Pewnie, witaj. Emil jeszcze jezdzi MV? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich desmomaniaków !

Z niekłamaną przyjemnością nareszcie dołączam do Waszego grona.

Nie była to prosta sprawa, o czym wie każdy usiłujący kupić u nas motocykl z drugiej ręki.

Po kilkukrotnych utarczkach słownych z handlarzami oferującymi "nie bite",

wyprawa do Bawarii, i jest !!!

Piękna Diva la Bologna - czerwona jak krew i szybka jak diabeł !

ST4s(996) 2003r. Niewielki przebieg, wygląda że prawdziwy.

Zestaw 3 oryginalnych kufrów i turystyczna szyba.

Koszta może większe niż zakładałem, pojawiły się też pewne problemy których nie przewidziałem,

ale mimo to, kupno motocykla za zachodnią granicą polecam każdemu z czystym sumieniem.

Serdeczne dzięki dla Janka Klekotka za dobre rady,

a przede wszystkim dla niestrudzenie wspierającego mnie Edzia, i jego uroczej żony Baśki.

Pozdrawiam

Paweł

Kielce

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a3c416130a391df.html

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich desmomaniaków !

Z niekłamaną przyjemnością nareszcie dołączam do Waszego grona.

Nie była to prosta sprawa, o czym wie każdy usiłujący kupić u nas motocykl z drugiej ręki.

Po kilkukrotnych utarczkach słownych z handlarzami oferującymi "nie bite",

wyprawa do Bawarii, i jest !!!

Piękna Diva la Bologna - czerwona jak krew i szybka jak diabeł !

ST4s(996) 2003r. Niewielki przebieg, wygląda że prawdziwy.

Zestaw 3 oryginalnych kufrów i turystyczna szyba.

Koszta może większe niż zakładałem, pojawiły się też pewne problemy których nie przewidziałem,

ale mimo to, kupno motocykla za zachodnią granicą polecam każdemu z czystym sumieniem.

Serdeczne dzięki dla Janka Klekotka za dobre rady,

a przede wszystkim dla niestrudzenie wspierającego mnie Edzia, i jego uroczej żony Baśki.

Pozdrawiam

Paweł

Kielce

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a3c416130a391df.html

 

No to- gratulejszyn ;-] Tak, ludzie tu sa very simpatiko i bardzo pomocni. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ju łelkom- i oby Ci sie Jezdzilo :icon_mrgreen:

Jak kto ma jaki problem to zawsze w miare mozliwosci mogie pomoc...

Teraz staram sie rozwiklac problem "paskowy" dla Monster 600 i ST 4 S, i kurcze narazie nie moga znalezc tanich odpowiednikow...a moze ktos z Sznownego Towarzystwa wie pod jakimi numerami Gates wysyla paski dla Ducati? Chodzi mi o rozmiary 68 zebow x 17 (moze byc 19 mm) i 93 zebow( Edek popraw mnie) x 17 (tyz moze byc 19 mm), bo do 748/916 dopasilem Gates 5192XS / 58095 x 17 HSN...

Narazie Pozdr. Janek 748 S-A

 

A no i witam uzytkownikow dosc exkluzywnej marki - Mv Augusty, ktorych to w naszym kraju jest tylu ile palcow jednej reki u emerytowanego mistrza stolarskiego...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A no i witam uzytkownikow dosc exkluzywnej marki - Mv Augusty, ktorych to w naszym kraju jest tylu ile palcow jednej reki u emerytowanego mistrza stolarskiego...

 

Niesamowicie trafne porównanie :icon_rolleyes: - sam jeszcze na żywo nie miałem okazji minąć się z eMFałką...

ehh te "organki" z tyłu...

zatem także zacnie witam!

VDQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!

Po długich rozmowach z kilkoma członkami naszego klubu doszliśmy do wniosku,że odwołujemy Desmomeeting w Wadowicach z powodu fatalnych prognoz pogody na ten weekend. Mamy juz doświadczenie z poprzednich imprez i myslę, że nie o to chodzi aby przyjechać paręset kilometrów i siedzieć w hotelu. Nie chodzi nawet o deszcz ale bardziej o temperature. Planowaliśmy wypad w góry a to przy tej pogodzie może byc niebezpieczne bo przypominam,ze tam ostatnio spadł śnieg. Myslę, że z pełną powagą juz dziś moge Was zaprosić do Wadowic na wiosnę. Tym razem sezon rozpoczniemy na południu. :rolleyes:

Pozdro

 

P.S: Oczywiście cała kasa zostanie oddana jak najszybciej się da.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A desmo znajomego, zresztą niezły potwór z niego (z moto oczywiście :)

 

włoszki

Zacny zestaw Desmo i MVka :biggrin:

 

Widziałem jakiś miesiąc temu na żywca pod 2oo w Wawie MVkę ,piękny sprzęt od razu widać, że włoski. I o dziwo pomimo jakiejś nietypowej ilości cylidrów (R4???? :wink: ) dźwięk znacznie ładniejszy niż w "chińskich" szlifierkach. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ju łelkom- i oby Ci sie Jezdzilo :)

Jak kto ma jaki problem to zawsze w miare mozliwosci mogie pomoc...

Teraz staram sie rozwiklac problem "paskowy" dla Monster 600 i ST 4 S, i kurcze narazie nie moga znalezc tanich odpowiednikow...a moze ktos z Sznownego Towarzystwa wie pod jakimi numerami Gates wysyla paski dla Ducati? Chodzi mi o rozmiary 68 zebow x 17 (moze byc 19 mm) i 93 zebow( Edek popraw mnie) x 17 (tyz moze byc 19 mm), bo do 748/916 dopasilem Gates 5192XS / 58095 x 17 HSN...

Narazie Pozdr. Janek 748 S-A

 

A no i witam uzytkownikow dosc exkluzywnej marki - Mv Augusty, ktorych to w naszym kraju jest tylu ile palcow jednej reki u emerytowanego mistrza stolarskiego...

 

W Monsterze 900 z 97r mojej Basi idą paski o symbolu Gates 5297-70 x 18mm -takie były i takie założyłem zakupione w zwykłym sklepie samochodowym -74pln komplet

 

Witam wszystkich desmomaniaków !

Z niekłamaną przyjemnością nareszcie dołączam do Waszego grona.

Nie była to prosta sprawa, o czym wie każdy usiłujący kupić u nas motocykl z drugiej ręki.

Po kilkukrotnych utarczkach słownych z handlarzami oferującymi "nie bite",

wyprawa do Bawarii, i jest !!!

Piękna Diva la Bologna - czerwona jak krew i szybka jak diabeł !

ST4s(996) 2003r. Niewielki przebieg, wygląda że prawdziwy.

Zestaw 3 oryginalnych kufrów i turystyczna szyba.

Koszta może większe niż zakładałem, pojawiły się też pewne problemy których nie przewidziałem,

ale mimo to, kupno motocykla za zachodnią granicą polecam każdemu z czystym sumieniem.

Serdeczne dzięki dla Janka Klekotka za dobre rady,

a przede wszystkim dla niestrudzenie wspierającego mnie Edzia, i jego uroczej żony Baśki.

Pozdrawiam

Paweł

Kielce

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a3c416130a391df.html

 

 

:eek: :wink: :wink: :lalag: :buttrock: :) :crossy: :smile: :wink: Gratulacje i witamy w naszym gronie myślimy ż basią że będziesz zadowolony.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem troche wyrzutów sumienia, ze odwołałem Desmomeeting w Wadowicach aż do dzisiejszego popołudnia. Przejechałem moim maxiskuterem 30 km (przypominam,że tu moje ciało jest chronione od wiatru przez owiewke i szybe) i miałem szczerze dość. Zimno takie, jak normalnie w listopadzie. To niestety było dobra decyzja.

A z innej beczki: chce kupić wkrótce wydechy Termignoni do mojego SS`a. Nie wiecie czy można kupić same końcówki czy dostępny jest tylko zestaw z otwartym airboxem i chipem? Jesli dostępne są same końcówki to co byście kupili. Maciej z Moto-Rexu namawiał mnie na pełny zestaw ale boję się o ewentualne dziury w mocy i większe spalanie. Obecnie ten moto super jeździ i mało pali i tego się będę trzymał.

 

Inne pytanie: Jakie wydechy do SS`a byście wybrali: wysokie czy niskie? a jesli chodzi o materiał to karbonowe czy tytanowe?

 

Tu macie obrazki:

http://www.bikepics.com/ducati/ss1000ds/03/pics.asp

http://www.bikepics.com/pictures/749741/

http://www.bikepics.com/pictures/1405360/

http://www.bikepics.com/pictures/954279/

 

Większość z moich znajomych uważa,że niskie, klasyczne są ładniejsze i nie zaburzają proporcji tego moto ja też chyba tak mysle. W "starym" SS`ie (gaźnikowym) wysokie wydechy to tak jak makijaż u pięknej kobiety a w nowym to wygląda dziwnie. Prosze o opinie.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy nasze forum ponownie po długiej nieobecności i ja z żona wkońcu zapisani do klubu Desmozakręconych. :biggrin: :icon_mrgreen: :buttrock:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zakupiony MULTISTRADA 1000DS rok 2003 teraz szukam konkretnych info na temat laluni czyli serwisówki ewentualnie może ktoś kto tym jeździ chciałby się spotkać dla porównania.

 

 

 

Balzac z Wawy jezdzi. Napisz na PW, napewno chetnie sie podzieli doswiadczeniami.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...