Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tapicera z wawy, do wykonania siedzenia na skorupie z laminatu. Ducati 600ss.

Coś w stylu http://www.mariomoto.pl/page23.php?ImageGa...ge=5&category=0

w cenie ok. 250pln.

Znalazłem kilku, ale- albo cena 500pln w górę, albo gość nie czuje bluesa.

Mariomoto robi za 250pln, wolę być przy tym, dlatego szukam w wawie. Jeśli nie, wysyłam do nich.

franek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piękność do kupienia S4RS Trikolor z 2008r w Stanach ,zainteresowani kontaktować się z Jankiem Klekotkiem lub Ryśkiem z Desmomotostodoły z Jedwabnego-a nie zostało dużo czasu do końca licytacji- do jutra, aktualna cena 6000$

 

http://www.salvagedirect.com/asp/viewitem.asp?itemid=678800

 

No chwalić i przyznawać nam się który z forumowiczów wygrał w licytacji tą piękność w stanach przez Motostodołe!!!

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwalić i przyznawać nam się który z forumowiczów wygrał w licytacji tą piękność w stanach przez Motostodołe!!!

 

 

 

Dzolo wygral- pieknosc w Klubie bedzie ;-]. A wiesz, ze pomimo licytacji nie chcieli sprzedac za tyle? W koncu chyba czytali Jego opisy na gg bo zgodzili sie. Ale jest kurde pieknosc z pałerem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Desmomotostodołe w Jedwabnem można załatwić dorobienie kluczyka do naszych klekotów z immmobilajzerem z czarnego i to całkiem niedrogo bo coś około 40-50$ + koszty przesyłek ale co z tego jak to w stanach i ja też jestem zainteresowany takim dorobieniem bo mam ST4S z 2004r z takim to udogodnienie jak immobilajzer ale nie bardzo mam ochote zaryzykować zagubienie jedynego kluczyka przez pocztę Amerykańską lub firme Kurierską ,do stanów niema problemu bo w miarę często lata tam Ryśka brat Adam i właśnie w poniedziałek za tydzień leci ale tam na mniejscu nasz jedyny kluczyk trzeba włożyć w koperte i wysłać firmie dorabiającej na wzór ,a ona wysyła już nasz i dorobiony na wskazany adres.

A ty nie chwal się tylko napisz coś więcej bo napewno będzie sporo zainteresowanych teraz i w przyszłości bo dużo motocykli tak przyjerzdża z zachodu z jednym kluczykiem i to czarnym,czy robisz to sam czy masz firmę która może się tym zająć dając gwarancje dorobienia no i nie uszkodzenia elektroniki liczników

 

No to już załatwione właśnie dziś dorobiłem kluczyk do Ducati z immobilajzerem od jedynego jaki posiadałem czyli czarny za całkiem przystępną cenę.Zainteresowanych zapraszam na priwa jeśli tak jak ja posiada motocykl z immobilajzerem i tylko jednym kluczykiem to na wszelki wypadek lepiej przynajmniej jeden dorobić.Potrzebny tylko twój czarny kluczyk do skopiowania.100% gwarancji i uczciwości.Wiem brzmi jak reklama ale to raczej chęć pomocy takim jakim ja byłem jeszcze wczoraj mysląc że jest to nie do zrobienia i obawiający się zagubienia lub kradzieży jedynego kluczyka.

 

To jak Desmokochani to kto dziś lub jutro pojawi się na mni Desmomitingu na Podlasiu w Jedwabnem u Ryśka,wesołego Janka Nikla i Adama.My z żoną lecimy dziś na 2 czerwone grzechotniki

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już załatwione właśnie dziś dorobiłem kluczyk do Ducati z immobilajzerem od jedynego jaki posiadałem czyli czarny za całkiem przystępną cenę.Zainteresowanych zapraszam na priwa jeśli tak jak ja posiada motocykl z immobilajzerem i tylko jednym kluczykiem to na wszelki wypadek lepiej przynajmniej jeden dorobić.Potrzebny tylko twój czarny kluczyk do skopiowania.100% gwarancji i uczciwości.Wiem brzmi jak reklama ale to raczej chęć pomocy takim jakim ja byłem jeszcze wczoraj mysląc że jest to nie do zrobienia i obawiający się zagubienia lub kradzieży jedynego kluczyka.

 

To jak Desmokochani to kto dziś lub jutro pojawi się na mni Desmomitingu na Podlasiu w Jedwabnem u Ryśka,wesołego Janka Nikla i Adama.My z żoną lecimy dziś na 2 czerwone grzechotniki

 

 

 

To za tydzien w niedziele moze wlecicie do Torunia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za tydzien w niedziele moze wlecicie do Torunia? :icon_exclaim:

 

Nie da rady popierniczyć do Piernikowa bo mamy wesele za Wieliczką w Gdowie to prędzej będziemy mogli spotkać się z desmomaniakami z małopolski i właśnie z Wieliczki bo widziałem że ktoś na naszym forum jest ze słonego Miasteczka.I niestety w przyszły łikend grzechotniki będą odpoczywać w jaskini ,niestety jesteśmy zmuszeni jechać tam puszką.Jakby to wyglądało ;) czerwony grzechotnik i czatny gajer chociaż zestawienie kolorystyczne niezłe, muszę tylko jeszcze białą koszule założyć i zielone skarpetki-będzie qatrocolor. :icon_exclaim: :)

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...