Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe... wracając do Desmo-korka z Bochni to był wczoraj widziany w małopolsce w kilku miejscach. Ja go widziałem jak gonił Agę na drodze NS-Krynica.... :crossy: ale Aga tak pyciła monsterem, ż RSV-ka korka ledwie dawała rady :evil: .....hihihihi...

Pozdr

 

PS. Shi i Jesz spoko, spoko, Jaco to człowiek dusza nie miał nic złego a myśli... takie koleżeńskie przepychanki.... :banghead:

 

 

 

He he, widzisz Drogi Scitro- i jak tu dobry czlowiek nie ma sie denerwowac i reagowac, ze takiego zarznietego Monsterka sprzedaje sie dobrym ludziom? :crossy: :P (jakby co, to emoty oznaczaja, ze jaja sobie robie, he he). Nie kupujesz czasem jakiejs nastepnej Cytryny?, bylaby okazja na kolejna kwadratowa butelke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... wracając do Desmo-korka z Bochni to był wczoraj widziany w małopolsce w kilku miejscach. Ja go widziałem jak gonił Agę na drodze NS-Krynica.... :crossy: ale Aga tak pyciła monsterem, ż RSV-ka korka ledwie dawała rady :evil: .....hihihihi...

Pozdr

 

PS. Shi i Jesz spoko, spoko, Jaco to człowiek dusza nie miał nic złego a myśli... takie koleżeńskie przepychanki.... :banghead:

 

Zgadza sie, wszysko sie zgadza. To byla najprawdopodobniej ostatnia trasa Agi na tym Mosterze, takie male pozegnanie.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, wszysko sie zgadza. To byla najprawdopodobniej ostatnia trasa Agi na tym Mosterze, takie male pozegnanie.............

 

 

 

Noooo :evil: Chrzaniona proza zycia. Dajcie znac gdy dojdzie przesylka. Pzdr Tawariszcz Korkowskij :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy istnieje możliwość wymiany pasków rozrządu w Warszawie lub okolicach na "cito"? Nie chcę wstawić gdzieś moto, gdzie przestoi 2 tygodnie kurząc się, tylko niech mi ktoś powie np: "gościu, przyjedź rano 10 lipca to się zrobi", a nie że ja przyjadę i nie będę miał jak wrócić do domu. Żeby było szybciej, moge przyjechać już bez owiewek :D

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy istnieje możliwość wymiany pasków rozrządu w Warszawie lub okolicach na "cito"? Nie chcę wstawić gdzieś moto, gdzie przestoi 2 tygodnie kurząc się, tylko niech mi ktoś powie np: "gościu, przyjedź rano 10 lipca to się zrobi", a nie że ja przyjadę i nie będę miał jak wrócić do domu. Żeby było szybciej, moge przyjechać już bez owiewek :D

 

pozdr

Ja oddawalem do boldoru na konkretna godzine, odbieralem mniej wiecej o godzinie wczesniej ustalonej, ale to bylo miesiac temu, teraz nie wiem czy pracuje tam jakis mechanik. Trzebaby zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy istnieje możliwość wymiany pasków rozrządu w Warszawie lub okolicach na "cito"? Nie chcę wstawić gdzieś moto, gdzie przestoi 2 tygodnie kurząc się, tylko niech mi ktoś powie np: "gościu, przyjedź rano 10 lipca to się zrobi", a nie że ja przyjadę i nie będę miał jak wrócić do domu. Żeby było szybciej, moge przyjechać już bez owiewek :biggrin:

 

pozdr

 

Zadzwoń 501834537, Michał.

Jest jeszcze Łukasz w Boldorze, nie mam tel. do niego, wieczorem będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy istnieje możliwość wymiany pasków rozrządu w Warszawie lub okolicach na "cito"? Nie chcę wstawić gdzieś moto, gdzie przestoi 2 tygodnie kurząc się, tylko niech mi ktoś powie np: "gościu, przyjedź rano 10 lipca to się zrobi", a nie że ja przyjadę i nie będę miał jak wrócić do domu. Żeby było szybciej, moge przyjechać już bez owiewek :biggrin:

 

pozdr

Polecam Tomka Kędziora

" [email protected] lub tel. 0604 544-608. Adres serwisu CHAMPION'S BIKES: Łazy, ul. Podleśna 71, 05-552 Wólka Kosowska"

Kędzior wspołpracuje z Koralem robi serwis pogwarancyjny Ducatów

 

Daruj sobie ProBike'a a Łukasz z Boldoru najczęściej ma mocny niedoczas.

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy istnieje możliwość wymiany pasków rozrządu w Warszawie lub okolicach na "cito"? Nie chcę wstawić gdzieś moto, gdzie przestoi 2 tygodnie kurząc się, tylko niech mi ktoś powie np: "gościu, przyjedź rano 10 lipca to się zrobi", a nie że ja przyjadę i nie będę miał jak wrócić do domu. Żeby było szybciej, moge przyjechać już bez owiewek :biggrin:

 

pozdr

 

Oj Sebcio Sebcio i znów zapomniałeś o mnie.Masz do mnie 8km godzina roboty i będziesz miał założone a przy okazji zobaczysz ja to się robi :eek: Więcej wiary.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Łukasza :) dlatego edytowałem

 

Proponuję poddać to dyskusji :biggrin:

Przeczytałem "Michał", napisałem, że nie ten, w tym czasie ty edytowałeś Michała na Łukasza, ja to przeczytałem, odpisałem, że ok, potem ty napisałeś co miałeś na myśli :lalag:

Możesz sprzedajesz Dukata? Chętnie wezmę :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poddać to dyskusji :icon_mrgreen:

Przeczytałem "Michał", napisałem, że nie ten, w tym czasie ty edytowałeś Michała na Łukasza, ja to przeczytałem, odpisałem, że ok, potem ty napisałeś co miałeś na myśli :wink:

Możesz sprzedajesz Dukata? Chętnie wezmę :banghead:

Taaa lekkie zamieszanie wywołaliśmy ok ok ja wywołałem :)

 

Nieee Monsterek to moja trzecia miłość po córce i żonie :lalag:

Czeka go jeszcze doinwestowanie.

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

pytanie/prośba #1

czy macie może w odmętach swoich garaży, schowków, składzików czy czegotam w ogóle (albo link do) czujnika rozłożenia stopki bocznej - mam to całe ustrojstwo ale z pękniętym "układem scalonym" (??)

chętnie to coś nabędę drogą kupna bo już zdarzyło mi się wyjechać z garażu z rozłożoną stopką. :)

to coś do multistrady 620 ale chyba aż takiego stopkowego zróżnicowania nie ma wśród modeli przynajmniej monsterów...

pytanie/prośba #2

to już nieco bardziej wyspecjalizowany kłeszczyn... poszukuję centralnej stopki do multi 620 - jakby się ktoś natknął na nią gdziekolwiek to proszę o kontakt...

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w L-stadt

VDQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...