Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

wyglada fajnie tyle ze facet sprzedajacy wydaje sie glupawy

moze i wygral z honda ktora prowadzil emeryt bo monster hondzie nie da rady chocby chcial

a sam fakt ze probowal, mowi o jego naiwnosci, a chwalic sie o tym probujac sprzedac motor to gloupota

to znaczy ze motor byl rzniety przy byle okazji co jeszcze zadnemu moto dobrze nie zrobilo

 

zamiast pisac ze to "w'endowa pasja, delikatnie jezdzony z nalezyta troska" itd to facet pisze ze bral udzial w kazdym red light gp i dziwi sie ze sie ludzie nie bija

 

ps

ale wizualnie i na papierze jest ok

 

ja odniosłem takie samo wraznienie (niestety)

ale może i motorek jest warty zainteresowania?

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, krotko: japonskie motory przewazaja zdecydowanie, europejskie to szpan bo do was daleko

za 15K moge miec nowa R6 albo monster S2R ale jak je postawisz na ulicy to R6 jest kolejny japonczyk a do monstera robia maslane oczy

bmw, aprillia itd - drogo ale szpan

 

mv agusta to jak ferrari - inna planeta, tyle ze ne Vtwin

 

tu masz ceny u nas i duzo dobrej jakosci zdjec

http://www.mvagusta.com.au/welcome/page1.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odkladajac cala pensje! tzn zyje na koszt zony :lalag:

 

 

to cale zycie + przepisac reszte na potomstwo

AUD$15.000 (15kafli :biggrin: ) to ok PLN34.000

 

mam ducati bo po co mi dwie nerki jak na jednej tez sie zyje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Melvin nic mi nie mowi kwota 15kAUD ile czasu przecietny australijczyk musi na to pracowac odkladajac cala pensje! tzn zyje na koszt zony :bigrazz:

 

kurs AUD$ to około 2,3 - 2,4 pln, czyli 15 kAUD to około 36 tyś pln (to dobra cena - chyba :biggrin: ?)

 

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin to ty jestes abstynent, przeciez bez nerki to najwyzej piwko sobie walniesz :biggrin: a gdzie tam prawdziwe meskie trunki...

 

A powaznie to na 36kzl to ja musze robic ponad rok i to na 2 etatach!!! odkladajac grosz do grosza i sliniac sie na widok Whisky...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurs AUD$ to około 2,3 - 2,4 pln, czyli 15 kAUD to około 36 tyś pln (to dobra cena - chyba :biggrin: ?)

 

nie jest to najtaniej, ale popatrz na poprzedni link do mv agusta; jak ja kupowalem swojego obecnego monstera to spedzilem 2 dni na mv brutale i bylem chory - ale chcieli 24K za 750cc wiec wzialem S2R za 15K i ponad drugie tyle wydalem na swiecidelka :bigrazz: :lalag: ;)

teraz jak jest nowa 910 to tamta mozna miec za ok 20K co tez jest sporo; ale nie tak jak MV Agusta Tamburini za AUD$70.000 (300 sztuk na swiecie - tutaj 10) :flesje:

to wszystko jest relatywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale może i motorek jest warty zainteresowania?

 

ty sie krzysiu lepiej skoncentruj nad nadchodzacym w'endem; moze twoja sasiadka z w-wy reflektowala by na wspolna przejazdzke? znowu bys sie tlukl po stolicy w dwa monstery i moglbyc cyknac kilka fotek pod kawiarnia jak staja zaparkowane :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
wlasnie mial 10K service i zalozyl metzeler tylko nie wiem ktore; bardzo sobie chwali

 

E, bo pewnie załozył najnmowsze M1, które są rewelacyjne. Kleją się jak panny na dyskotekach do portfeli :biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiec to ty masz jeszcze dobrą... "matysiaków" :lalag:

 

hihihi wiedzialem ze ci sie spodoba

chlopie, jakbys ze mna rozmawial to bys w zyciu nie wiedzial ze ja mieszkam tu 26 lat. ja nie jak ci z chicago ktorzy "ne rozumi po polski bo tu in chicago trzy months mieszka, ok?" :bigrazz:

ja do 2jki podstawowki i sobieskiego chodzilem, chlopak normalny jestem

 

a nerke? ebay wszystko wezmie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...