Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A kto powiedzial, ze Monsterki nie zasuwaja jak ta lala po autostradach? ;-]

Jedziemy do Brna w 2003 roku po autostradzie przed Brnem. W grupie dwa Monsterki i jedziemy gdzies ok 200km/h.Pzdr

 

http://www.megaupload.com/?d=YL9YDO8A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial, ze Monsterki nie zasuwaja jak ta lala po autostradach? ;-]

Jedziemy do Brna w 2003 roku po autostradzie przed Brnem. W grupie dwa Monsterki i jedziemy gdzies ok 200km/h.Pzdr

 

 

No tak - ja w tym roku jak jechaliśy mieliśmy przelotówkę (na austostradach oczywiście :icon_question: ) w granicach 160 - 180 (momentami na wskażniku było i 200, ale wiadmomo o błędach we wskazaniach). Jednak prawdę mówiąc dla mojego Monsterka to było trochę już dużo (przy dłuższej jeździe łapał temperaturę na poziomie 120-130C, przy zewnętrznej temeraturze rzędu prawie 30C) i trzeba było sie kłaść mocno na zbiornik (nie miałem żadnej szybki).

W moim przypadku przelotówki najlepsze są w granicy 150-160 wtedy jest na prawdę bardzo fajna jazda :icon_rolleyes:

Poza tym w Polsce specjalnie nie ma takich miejsc, żeby pojechać szybciej (ale to już chyba ktoś pisał :) )

pozdrawiam,

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa, ale postów jeszcze nie można dorzucać (przynajmniej ja nie mogę) i nie można jeszcze podglądać zdjęć

Dodatkowo przesyła jeszcze jakiś spam - prewnie przez to padł wczoraj serwer (wczoraj dostałem kilka maili z wielkim fi***** - typowy spamosik wirusowy :) )

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik! Jak to jest z jazda z takim odkrytym sprzeglem w deszcz, albo po glebokich kaluzach?

 

Dobre pytanie. W dużym deszczu/kałużach dochodzi do tego, że gorzej pracują sprężyny, klamka sprzęgła robi się bardzo twarda. Kilkurazowe wciśnięcie klamki powoduje, że sprzęgło się osusza i jest OK. Nieprawionej osobie na pewno jednak może to sprawić psikusa.

 

gdzie kupowałeś żarówę? Czy zastanawiałeś się może nad przerówbka na xenonową?

 

Żarówkę kupowałem na allegro. 5900 kelvinów zapewnia max białe światło. Ponoć żarówki o większej liczbie kelvinów zaczynają zaciemniać.

 

pzdr

 

Robert, możesz zapodać zdjęcia tych dźwigni, które chcesz sprzedać?

Ile by kosztowała wysyłka do PL?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, możesz zapodać zdjęcia tych dźwigni, które chcesz sprzedać?

 

to sa wlasnie te CRG o ktorych caly czas mowimy

rac_folding.gif

 

maja duzy 12mm pivot co znaczy ze beda pasowaly do twojego motoru bo ze zdjecia widze ze pojemniczki masz trumny........ale dla swietego spokoju sprawdz

 

 

bikepics-662336-full.gif

 

 

co do ceny wysylki do polski, to tak jak w ogloszeniu - jest zawarta w cenie sprzedazy

 

 

 

ps

pamietaj ze to sa USD

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No tak potem pomyślałem, że to właśnie te piękne CRG. Tak, mam tam trumny. Muszę pomyśleć i ocenić swoje możliwości finansowe :notworthy: Poza tym wiesz, jakbyś miał wysyłać do PL to to nie to samo, co wysyłka do USA... Nie zamierzam narażać Cię na koszty...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał wysyłać do PL to to nie to samo, co wysyłka do USA... Nie zamierzam narażać Cię na koszty...

 

po pierwsze tym sie nie przejmuj a po drugie majatku to nie bedzie kosztowalo

ale ja cie nie popycham - rob jak uwazasz. dalem je na DML pierwsze zeby jakis milosnik je kupil

a jak nie, to za kilka dni je dam na ebay i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pret z U na koncu":

 

Jest to cos przypiete rownolegle do dolnej rury kratownicy od strony silnika, zauważyłem go przy pucowaniu monsterka.

 

A tak a propo predkosci to ciekaw jestem ile szybkosciomierz zawyza predkosc???

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pret z U na koncu":

 

Jest to cos przypiete rownolegle do dolnej rury kratownicy od strony silnika, zauważyłem go przy pucowaniu monsterka.

 

 

Może to jest ucho do klaksonu? :notworthy:

Ja u siebie zobaczę dopiero w sobotę :icon_eek: wcześniej nie dam rady

Pozdrawiam,

krzysztof

 

widzieliście już nową maszynkę na przyszłoroczne MotoGP http://www.ducati.com/racing/00_home_racin...odelName=newsgp ?

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...