Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Janek zapomnial dopisac, ze aby wygrac trzeba swoja odpowiedz poprzec jakimis wiarygodnymi materialami

 

http://members.lycos.co.uk/pawelroszkowski/duc1.jpg

http://members.lycos.co.uk/pawelroszkowski/duc2.jpg

 

ja tam nie byłem pierwszy z odpowiedzią :banghead:

http://www.flickr.com/photos/27678946@N00/...57594328099335/

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweel wygrywa Piwo odemnie na zlocie.

Wlasnie w Motostodole jest ten egzemplarz a kto nie wierzy niech wczesniej popatrzy na zdjecia robione przez Krzyska gdzies sa na flickr.com

Jak brat Ryska Adam kupil tego Duca i poszedl do dealera Ducati w Stanach to gosc dosc natarczywie nagabywal gdzie Adam ten sprzet kupil i czy by nie odsprzedal- Adam zwietrzyl jakis podstep i Paso nie sprzedal tylko wyslal do Ryska do Polski.

Potem kiedys przegladajac z nudow(jak pracowalem w hotelu nocami) rozne strony internetowe dotyczace Ducati, natknalem sie na informacje ze jednym z wlasciceli jednego z 28 Paso Limited jest Rocky Balboa zwany Stallonem(czy odwrotnie) i znany amerykanski komik Jay Leno(a ten czego by nie mial- nawet smiglowiec na 2 kolach ma), i jeszcze w jednym z Cycle Worldow z 89 roku tez znalazlem wzmianke o tej serii 28 Limitedow, potem znalazlem strone Fast By Ferraci gdzie opisano ze zrobili na zamowienie dealera 1 kompletny wydech do Paso Limited i kosztowal wtedy 1500 $ i nawet narysowane bylo jak sie rurki krzyzowaly by wykorzystac zjawiska falowe do lepszego wykorzystania mozliwosci silnika.

A teraz znalazlem te ogloszenie z ebaya ktore kazalem Adamowi w Stanach wydrukowac i pokazac Ryskowi- bo jeszcze nie do konca jest przekonany ze prawdopodobnie jego Paso Limited jest jedyny na Swiecie:-)) .

Rysiek ma jeszcze 749, a niedlugo bedzie 999. 749 sprzeda po atrakcyjnej cenie- z tym ze trzeba poczekac- bo kluczyk polecial na duplikacje do USA, i bedzie z powrotem jak Adam przyleci.

749 Ryska rozni sie od maszyn z ogloszen ze jest bezwypadkowy, mial drobne otarcia(zreszta sa nadal widoczne- bo motocykl ma oryginalny lakier), ma oryginalny przebieg.

Szczegoly odnosnie ceny da Ducatistow ponizej 25, to juz z Ryskiem- jak kto chce telefon to jest na stronie motostodola-jedwabne.net ,lub do mnie na priva.

To chyba tyle. Pozdr. Janek Klekotek 748.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jakby ten ducat ostal sie u Ryska do jesieni to by bylo cudnie :icon_mrgreen: . Bardzo ciekawa sprawa z tym paso Janku , motocykl pewnie duzo warty no a jak sie potwierdzi z tym wydechem to juz wogole.. kosmos. Tak na uboczu.. polecam przyjzec sie tylniemu wachaczowi 1049 ... niesamowicie sie prezentuje , dosc "masywny".

ps. Przywiozlem z Wloch kolejny breloczek z gumowym znaczekim Ducati Corse , bardzo fajny i spory :icon_evil: jak ktos chetny prosze na prv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dla Ryska Paso jest sprzetem bezcennym- poniewaz to jego pierwszy Ducat...

Panowie jak kto bedzie mogl wpadnijcie do Jedwabnego na zlot- miejsce na namiot sie znajdzie, a jak kto zapomni namiotu to pod dachem tez sie zmiesci... moze nie jest to jakis szczegolny zlot, i niektorzy moga ponarzekac ze malo sie dzieje, ale ostatnio nie bylo zle i wesola kompanija jest i konkurencje zlotowe i fanty za wygranie. lub najdluzsza trase(ostatnio dostali Estonczycy), a i miejsce do posmigania po winklach tez sie znajdzie:-))).

Pozdr. janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko i mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości.. Stałem się niedawno posiadaczem mojego monsterka. Moje pytanie brzmi: jak "zdobyć" coś takiego jak Ducati Card Assistance? Nie bardzo się mogłem doczytać..

 

witamy nowego Ducatomaniaka :icon_mrgreen: :icon_rolleyes: :bigrazz:

 

co do DCA - troszkę info jest na stronie http://www.ducati.com/en/bikes/service/assistance.jhtml. W Polsce najlepiej jest chyba skontaktować się z importerem lub autoryzowanym dealerem. Jest to coś na wzór ubezpieczenia, który można sobie wykupić.

 

co do breloczka - jest na prawdę fajny - jeszcze raz dzięki aLLy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc - tyle szukałem i nie mogłem znaleźć.. Jest chociaż adres e-mailowy, więc będe próbował. Jakoś z importerem się nie mogę dogadać, bo oni sami do końca nie wiedzą - mówią mi tylko, że mój monster jest "zarejestrowany" w bazie i tyle. W ogóle mnie drażnią bo dostarczyli pojazd bez malutkiej części (gumowa nakładka na dźwignię skrzyni biegów) i już ponad miesiąc czekam aż mi to skołują. Żenada trochę. Spróbuję tam napisać i się coś dowiedzieć, bo sam nie dostałem do bike'a książeczki o Assistance, a wiem, że ludzie do nowych maszyn dostali, więc coś jest nie tak.. Pozdrawiam wszystkich ducatist'ów! :icon_rolleyes:

 

 

P.S. Chętnie uczynię jeszcze kogoś Ducatomaniakiem - mam monsterka również na sprzedaż... szczegóły na gg albo PW.

Przepraszam, że to nie w giełdzie, ale tam coś mały ruch :icon_mrgreen:

Edytowane przez heartless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez witam kolejnego Ducatisti.

Jak brakuje Ci jakiejs czesci to mozna sprowadzic z Ameryki- zaraz sprawdze czy jest i ile kosztuje.

Guma na dzwignie zmiany biegow kosztuje w Stanach 5 $ + koszty wysylki.

A jakiego Monstera Wasc masz-S2R?- bo nieraz ludziska sie pytaja?

Mozna do mnie na priva by nie zasciemniac tematow.

Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez witam kolejnego Ducatisti.

Jak brakuje Ci jakiejs czesci to mozna sprowadzic z Ameryki- zaraz sprawdze czy jest i ile kosztuje.

Guma na dzwignie zmiany biegow kosztuje w Stanach 5 $ + koszty wysylki.

A jakiego Monstera Wasc masz-S2R?- bo nieraz ludziska sie pytaja?

Mozna do mnie na priva by nie zasciemniac tematow.

Pozdr. Janek.

 

Panowie - nie ma co się wstydzić - dawajcie info "otwartym" tekstem - z chęcią i ja posłucham co Koledzy mają i co planuja sprzedać :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja "zniewytrzymalem" i wyciagnalem Klekotka z czelusci piwnicznych i pojezdzilem troche, bylem tez u Rycha i popsulem mu humor(jego kluczyk od Duca- jest tera w Stanach), nawet nie wiecie ile radosci sprawilo mi odpalenie i jazda- od razu przeszedl mi katar- tudziez inne bolaczki-bedace nastepstwami starych kontuzji:-)))- Rysiek sie smial ze nie tylko powinienem jezdzic, ale siedziec i spac na moim Duc-u. Kurde kiedyz bedzie wiosna!!!

Mialem wczoraj zly dzien wracajac od Ryska blasznka- zaliczylem pierwszy w moim zyciu mandat-w wyskosci 100 zl+ 4 pkt karne-za 27km/h za szybko- najbardziej mnie wnerrwia ze mnie zlapali w blaszance, a nie na motocyklu- nagrany bylem na kamerze i panowie zastosowali dla mnie najnizsza stawke- moze to nauczka na przyszlosc- bede lepiej sie pilnowac.

Za to dzisiaj sobie odbilem- patrzylem tylko czy nikt mnie nie goni i czy z daleka nie widac "kolegow".

Do Ryska musialem dojechac troszke inna droga bo przez jego szutrowke zaczal plynac strumyk- i to dosc gleboki.

Zdziwil mnie tez troche Klekotek nie chcial zapalic - myslalem ze bateria padla- ale to wylacznik na kierownicy(ten czerwony- zasniedzial)- troche prysnalem chemia i zapalil od pierwszego dotkniecia, nagrzalem go i oczyscilem opony(jadac tzw wezykiem- gwaltownie przerzucajac Duca z lewej na prawa- widzieliscie na wyscigach pewnie) i szpula w terenie zabudowanym troche sie wkurzalem bo maluchy mnie wyprzedzaly, ale poza jak nic nie jechalo mozna bylo troche szybciej i Klekotek dostawal doslownie skrzydel- no i ten dzwiek- jak z wyscigow:-)). Jak dojezdzalem druga droga do Ryska zjechalem z asfaltu na polna droge z kaluzami i mokra trawa- raz mnie zarzucilo wiec zwolnilem i w tempie spacerowym dotarlem do Rycha posesji budzac go przy okazji rykiem Kerker F1- tak przy 10 tys obrotow.

Przyjechalem do domu przed samymi opadami- kobieta wkurzona- bo obiadu nie bylo- ale sie udobruchala i jest O.K.

To tyle. Czekam teraz cieplejszych i suchych dni i znow zrobie wypad

Pozdr. Janek-Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...