Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

dziwie sie wam bo bo mi jednak wydaje sie ze te podwojne lampki jakos tak bardziej pasuja do "calosci" Monstera,jest tak bardziej agresywnie a zarazem oryginalnie

a to czy jak swieca to nie wazne :bigrazz: liczy sie wyglad :icon_eek:

a wlasnie w tych podwojnych lampkach Monster wyglada tak jak powinien wygladac

takie jest moje zdanie :bigrazz:

 

tu jest taki z podwojnymi lampkami... http://www.mobile.de/SIDUDnQB-Ob3tJufVMLCY...11111236729195&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie wam bo bo mi jednak wydaje sie ze te podwojne lampki jakos tak bardziej pasuja do "calosci" Monstera,jest tak bardziej agresywnie a zarazem oryginalnie

a to czy jak swieca to nie wazne :wink: liczy sie wyglad :crossy:

a wlasnie w tych podwojnych lampkach Monster wyglada tak jak powinien wygladac

takie jest moje zdanie :bigrazz:

 

tu jest taki z podwojnymi lampkami...http://www.mobile.de/SIDUDnQB-Ob3tJufVMLCYwVXw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1167418557A1LsearchPublicD1300IMotorbikeY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C312%81Q-t-vCaMkMoQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1300D7800GmonsterBGNDKRADA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=krad&sr_qual=GN&top=3&id=11111111236729195&

 

jak pisałem - to kwestia gustu. Na zdjęciach może zegoś" co jest w rzecszywistości i co czyni takie zestawienie lamp całkiem fajne. Inne takie możesz poszukać na stornach www.ducatimonster.org - portali Monsterowiczów

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rychowi przeszla przed nosem MV Augosta S4-1000 Senna- jedna z 300 szt.na calym swiecie.

Poszla za 10000 dol. a Rychu dalby wiecej tylko ktos znow przegapil:-(((.

Mi sie osobiscie nie podoba, ale mielibym w Motostodole- jako rodzynek.

Sciagnalem maly filmik z 1098 i naprawde motocykl cudo- troche szpeci skosne oko- ale i tak ladniejszy od kazdej japonii.

Wczoraj do 1 w nocy(dzisiaj) rechotalismy z Rychem- ze jak przyjezdzami Ducatami na sped to wlasciciele ryzopedow powinni nas calowac w rece(my oczywiscie nie sciagnelibysmy rekawic), a jak bysmy wsiadali na sprzety- to powinni nadstawiac grzbiet bysmy mogli latwiej wsiadac.

Jestem taki uszczypliwy po wertowaniu roznych naszych polskich gazet i atalogow gdzie Kwas i Imre Pawlowits na przemian i na sile udowadniali ze Ducati w Superbikach nie ma juz szans i juz nie mozna bardziej go rozwinac- a japnia wytlucze Duca.

Jeden pisal to w odniesieniu do cholernie brzydkiego zx 750, a drugi w przedmowie Katalogu z 2005 roku, i innych artykulow. Pozdr i Wszystkiego Najlepszego Na Nowy Rok! Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczne były teksty jak wchodziła VTR 1000 że treraz to HONDA pokaże włochom gdzie ich miejsce nawed Foggy zbłądził przez chwile i niestety tak się nie stało,Ducati jest królem Superbike.

zdrugiej jednak strony ciekawe co by się stało jak do superbike wystawiliby Desmosedici...... tak se myslę czy ryżojady o tym dumają bo jak tak to muszą też dumać nad czymś w stylu M1 czy RC211V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, żebyś tylko biedaku na śmierć się nie zapracował w stodole :flesje:

 

Co do SBK - komentarzem kończącym dyskusje powinno byc pytanie - kto w tym roku i na jakim sprzęcie wygrał klasę SBK :) - tyle w tym temacie

 

A ja dziś byłe na małej przejażdżce :D i się strasznie uhahałem, bo to mój pierwszy raz jazda o tak późnej (wczesnej dla np Melvina) poże :wink: wprawdzie zrobiłem tylko kilka kilometrów bo w ręce zaczęło mi się robić chłodno, ale fun miałem przedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja teżą się nie mogę już doczekać lepszej pogody, żeby "dosiąść" motorek i polatać trochę po drogach

Gdyby nie było dziś mokro to bym się już dziś bryknął :cool:

 

ale cóż przed nami jeszcze sezon zimowy i wyjazdy na narty ;)

 

 

 

no co moi drodzy - koś dziś pomykał na dwóch kółkach? Kurczę jeszcze mnie kręci, żeby podskoczyć do garażu się bryknąć (dziś w W-wie była piękna pogoda z lampą na górze :notworthy:

 

Dziś byłem w jednym salonie i ciekawostkę usłyszałem. Czyktoś słyszał juz nowiny, że Polonia Cup nie będzie się już zajmowała importem Ducati do Polski :icon_biggrin: Ponoć ma się teraz tym zająć importer Kawasaki - firma Probike z W-wy. Może łatwiej będzie coś załatwić (przynajmniej tu w Warszawce).

 

Jak coś się dowiecie to dajcie cynk.

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... :cool: Ponoć ma się teraz tym zająć importer Kawasaki - firma Probike z W-wy. Może łatwiej będzie coś załatwić (przynajmniej tu w Warszawce).

 

Jak coś się dowiecie to dajcie cynk.

 

wczoraj koledzy z Bosmotocykles też mi potwierdzili, że zmienia się importer Ducati - oj ciekaiw się może zrobić: "Kawasaki i Ducati pod jednym dachem stali ...." :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...