Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wypil lampe tescia wina i zjadl tez niewiele( nic nie przytyl), widzialem tez 1098 w Ameryce mozna kupic w 3 kolorach- zolty, czerwony i czarnymat.

I dalej boki i tyl jset dla mnie O.K. jednak przednie lampy za bardzo skosne oczy jak w ryzopedach- cos tam przypomina 916- jednak skosnooctwo przebija wszystko i mnie troche razi. 999 jednak bardziej mi sie podobal- przelamal pewne stereotypy w projektowaniu i byl w pewien sposob awangardowy i rewolucyjny- w 1098 raczej ewolucja- patrzac z przodu, dobrze ze z tylu rewolucja.

Jednak oryginalne wydechy z powodu anemicznego dzwieku ida w kat- tu firmy akcesoryjne maja pole do popisu.Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco po Świętach... a tu już Sylwester się zbliża ;)

Sebowi się przybrało na wadze 4 kg :) i po co było tego Monstera o 300 gr odchudzać???

Ciężkie życie motonity.

 

 

 

no to ładnie Kolego - dobrze, że motorek można odchudzić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek... jak kupisz tego S4 to nie bedziesz miał o czym marzyć... zastanów się lepiej...

 

oj coś sobie znajdę do marzenia - np jakąś fajną maskotkę na motor :)

 

a co do rozmowy z Ryśkiem - może po sylwestrze zadzwonię - nie jest to głupi pomysł, dzięi Janku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

ja chyba nie zmieniam... Raz że kasy nie mam, dwa że za dużo pracy w tego włożyłem, więc ew. zmiana nie wchodzi w grę, tylko kolejne moto w garażu, trzy - i najważniejsze - chyba mam za mało czasu na kolejne moto, ponadto chyba za mało jeżdżę, abym się tym nacieszył.

Summa summarum - chcę, ale nie muszem. :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik pewnie że tak po co sprzeadać bo i zaile od przybytku głowa nie boli ... je też swojego nie sprzedam jeszcze niedawno chciałem ale za dyche to nie oddam a więcej nie dają to niech u mnie zostanie i tak mam dwa to i na 3 sie miejce zajdzie odziwo żonka mówi że 3cie moto jest ok.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik pewnie że tak po co sprzeadać bo i zaile od przybytku głowa nie boli ... je też swojego nie sprzedam jeszcze niedawno chciałem ale za dyche to nie oddam a więcej nie dają to niech u mnie zostanie i tak mam dwa to i na 3 sie miejce zajdzie odziwo żonka mówi że 3cie moto jest ok.....

 

No właśnie, tyle pracy i uczucia i oddać burakowi za grosze? W życiu... Jak już to odłożyć i kolejne do garażu ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC CHLOPAKI!

przymierzam sie do zakupu Monsterka 620

i juz mysle o zmianych w wygladzie mojego przyszlego moto :bigrazz:

widzialem w necie Monstera z dwiema malymi przednimi lampami zamiast jednej duzej i

chcialbym sobie takie sprawic,czy ma ktos z was takie lampki??

gdzie mozna takie dostac??, drugi mod jaki chcialbym zrobic to wymiana wydechow na termignoni

dobry wybor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIENA CHLOPAKI!

jak juz pisalem wczesniej szukam Monsterka dla siebie

interesuje mnie produkt :) w "nowszej"? ramie bodajze od 2002r?

ten z obrotomierzem ,60km i dwiema tarczami z przodu/?

DARK! :bigrazz:

czy ktos z was nie cche sie pozbyc takiej maszynki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIENA CHLOPAKI!

jak juz pisalem wczesniej szukam Monsterka dla siebie

interesuje mnie produkt :clap: w "nowszej"? ramie bodajze od 2002r?

ten z obrotomierzem ,60km i dwiema tarczami z przodu/?

DARK! :lalag:

czy ktos z was nie cche sie pozbyc takiej maszynki??

 

wysłałem Ci PM

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...