Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Łańcuch założony, przetestowany... pracuje cichutko nie to co poprzedni...

Ale muminek, ja miałem w sobotę troche zimnego potu na karku jak przy lekkim hamowaniu przód wpadł mi w uslizg... ślisko już cholera... Co prawda kolesie na japońcach trenowali ostro na zamkniętym odcinku autostrady przed wieliczką, ale ja się nie odważyłem tam jechać przy +4-5°C na termometrze... Czekamy do wiosny Panowie :banghead:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch założony, przetestowany... pracuje cichutko nie to co poprzedni...

Ale muminek, ja miałem w sobotę troche zimnego potu na karku jak przy lekkim hamowaniu przód wpadł mi w uslizg... ślisko już cholera... Co prawda kolesie na japońcach trenowali ostro na zamkniętym odcinku autostrady przed wieliczką, ale ja się nie odważyłem tam jechać przy +4-5°C na termometrze... Czekamy do wiosny Panowie :buttrock:

 

ale rozumiem, że to jest jedynie pożegnaie z jazdą a nie z nami :notworthy:

 

a tak poważnie - fakt gumki juz nie trzymają tak się podłoża - ja po zrobienu kolenych 10-15 km odpuściłem już na ten rok - no chyba, że jeszcze słoneczko i pogoda da pojeździć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i zapomniałem dodać że kopmplet kółek łańcuchowych JT odchudza Monstera o 300 gram!!!!!!!!!!!

Jaaa Cięęęę....

 

no to już teraz mnie przekonałeś :icon_biggrin: - idę dziś sobie (mojemu Monsterkowi) kupić prezent pod choinkę :icon_biggrin: choć jeszcze się zastanawiam nad kupnem ubrania - znalazłem czarny 2 częściowy nowy komplet Dainese za 1500 zł (chyba rozsądne pieniądze :crossy: ) Wynika to z tego, że nie jest to model 2006 (chyba :icon_rolleyes: ) ale jeszcze poprzedni i kupiony na wyprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, witam po chwili przerwy

 

melvin mial troche kolowrotek i generalne urwanie parasola. klopot za klopotem, jak nie urok to ....... i czekam z utesknieniem na zakonczenie tego roku; moze zla passa wreszcie minie

nawet wczoraj posialem gdzies portfel z kazdym mozliwym dokumentem, kartami, prawkiem i karta do domu/garazu. bede mial nogi jak nigeryjski dlugo-dystansowiec skaczac po 2 schody na 8me pietro do 08.01.07 kiedy biuro wroci z urlopu i da mi nowa karte

 

monsterek dalej w naprawie; trwa to tez wieki cale ale teraz lato wiec wszyscy sie klada i lakiernicy nie maja czasu spac. podobno pod koniec stycznia reszta czesci ma dotrzec ze stanow to moze w lutym wreszcie wyjade; jesli dostane do tego czasu nowa karte z garazu

 

przepraszam ze nie pisalem; nawet nie czytalem, bo mnie chandra wiele tygodni gryzla i melvin generalnie byl do dupy

 

 

wystarczy biadolenia

panowie - wesolych swiat wam zycze; jedzcie i pijcie ile sie da bo monsterek i tak to uciagnie

 

do uslyszenia wkrotce

melvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - tez zycze Wesolych Swiat!

Jesli chodzi o lancuchy- po mojej przygodzie z urwaniem sie spinki w lanncuchu Hondy Cb 750-1976 rok- to wiecej spinki nie zaloze.To moze zdaje egzamin do 30-40 KM, ale potem ryzyk fizyk. Pozdr. Panowie.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja poszedłem w ślady Scitro i kupiłem Monsterkowi prezent na gwaizdkę - nowy napęd w postaci X-ringowego łańcuszka 520 VMG&B DID'a i zębatek SunStar (14T i 43T). Myślę, że na wiosnę MOnsterek będzie ładnie wyglądał :notworthy:

 

co do życzeń - to i od Krisa dla Wszystkich Desmomaniaków oraz innych Koleżanek i Kolegów motorowiczów wesołych i bezpiecznych jazd, wielu radości z obcowania z naturą na dwóch kółkach

 

pozdrawiam

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - dobrze, że wracasz do żywych :biggrin: :flesje:

Na pewno się zła passa odwróci i zaraz zapomnisz o wszystkich problemach

 

Tobie i całej rodzince życzymy wesołości i radości, dużo wspaniałych i kochnych gości :notworthy:

Oczywiści einnym Forumowiczom i Kolegom z wątku Ducati wszystkiego co się Wam wymarzy - aby się spełniło jak najszybciej :banghead:

 

Co do kombinezonu to po zapachu wygląda na skórę, ale co do zakupu to poczekam do nowego roku. Nie wydaję mi się, że zaraz sprzedadzą kilkanaści kompletów, choć cena jest atrakcyjna.

 

Pozdrawiam

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...