Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnyyy, strasznie podoba mi się ten czerwony kolor, ale to nie moto dla mnie, lepiej niech pozostanie w sferze marzeń...

 

 

Seba

trzeba mieć marzenia, żeby je dalej realizować :) i tego się będę trzymał do momentu realizacji swoich marzeń.

 

No mi się też podoba, choć z zewnątrz ładniejszy (według mnie) jest 749. Ale to właśnie 748 jest kultowy i dla twardzieli - np takich jak dla Janka :notworthy:

 

z tym wahaczem to chyba jest coś na nim - jakby rysa po przewrotce?

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Seb daj jej buzki w leewą cycke to jej przejdzie....

 

Paweel - czy Ty przypadkiem tematów nie pomyliłeś :) ? Ale pomysł dobry. Ja już go wcześniej wykorzystałem - w sobotę jak wróciłem ze swojej jazdy musiałem też trochę moją panią udobruchać - nie było żadnego z tym problemu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, jak tam sobie chcesz, 749 to wg mnie niezbyt ciekawa propozycja, te soczewki to mi skutery przypominaja... :P a nie superbike'a

A Seb odważny jest i już, wczoraj walczył ze swoim dobkiem o bluzkę i wygrał...hihihi... co prawda bluzka troche porwana ;) :icon_mrgreen:

 

PS. ubawiłem sie niezli przy tym filmie od Janka...hahaha...

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, jak tam sobie chcesz, 749 to wg mnie niezbyt ciekawa propozycja, te soczewki to mi skutery przypominaja... :) a nie superbike'a

A Seb odważny jest i już, wczoraj walczył ze swoim dobkiem o bluzkę i wygrał...hihihi... co prawda bluzka troche porwana :) :icon_evil:

 

PS. ubawiłem sie niezli przy tym filmie od Janka...hahaha...

 

Wracając do superbików - no już można zacząć zciągać 1098 z USA http://www.ducati.com/od/ducatinorthameric...ml?newsId=14841

 

no i oczywiście polecam galerię zdjęć 1098S Tricolorehttp://www.ducati.com/od/ducatinorthameric...html?model=1901

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna dyskutowac czy sie podoba wyglad serii 749,999, ale wezmy chociaz to nowe 1098, z przodu stracil swoj ulotny smak i awangardowy wyglad, reflektory jak z cberki 600 po wjechaniu pod tira, tak naprawde jak dla mnie z boku i z tylu i z gory extra wyglada, jednak z przodu zabraklo inwencji oraz Terblanchea.

Nie zmienia to faktu ze jest Ducem i takiego go trza uwielbiac:-))).

Aha nowa wiadomosc- juz niedlugo chyba bedziem testowac 999 :-))).

Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scitro, w gaznikowych wersjach, po demontazu airboxu trza regulowac gazniki, moze nawet trzeba wymieniac dysze, wszystko oczywiscie metoda doswiadczalna.

Zastanow sie dobrze, bo byc moze wkurzac Cie bedzie ze do tak 4-5 tys obr moto nie bedzie chcialo isc.

Z mioch doswiadczen jak kiedys znajomy wywalil airbox i zalozyl filterki bezposrednio na gazniki, to moto dopiero jezdzilo od 5000 obr, ponizej zamulalo swiece i palil 7-8 na 100km.

Kombinowalim ze zmiana dysz glownych, wolnych obr, podniesieniem przepustnicy, zmiana iglic i rozpylaczy, dopiero moto wrocilo do normy jak zalozylim airbox.

Inna rada to zakup komplet Dynojet- trzeba pamietac- by wybrac wlasciwy- jak ma nie byc airbox-u to chyba Stage 3. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aLLy daj spokój... mysle że Janek-urlopowicz użył przenośni z tymi twardzielami...hihihi... pewnie chciał podbudować swoje "ego"...hehehe... :)

Jak to mówią nie taki diabeł straszny jak go malują :banghead: dasz sobie radę bez problemu na 748, a jak wyskoczysz na tor to nawet będzie Ci brakować mocy na prostej... :biggrin:

 

Co do tych reflektorów, to masz rację Jan, zalatują skośnooką japonią...aaffeeeee... to już wolę te soczewki :banghead:

 

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...