Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Na enduro nie sztuka upasc,chociaz kiedys jeszcze na CL 350 zachcialo mi sie zmienic tylna opone na grubsza(ale nie zauwazylem ze byla wyzsza), zmienilo mi to radykalnie geometrie motorka- i tak mial ostro, zrobilem ja jeszcze ostrzejsza, i po przejechaniu nierownosci wzdluznej na jezdni kierownica wpadla w takie szimmi ze wyrwalo mi z reki i lece juz na asfalt i 100m. po nim(mierzylismy z Rychem), to jak "przyziemilem zwinalem sie w kulke i tylko od czasu do czasu sie od sprzeta nogami odpychalem.

Podliczylem szkody: pekniety kierunek, zgieta dzwignia hamulca noznego, zlamane lusterko, zjechany 1 but wojskowy i porwana kurtka skorzana, i potargane wlosy:-))). Mialem szczescie ze to na prostej bylo:-))).

Oj Panowie kurde po dzisiejszej jezdzie coraz bardziej mysle o 2 motocyklu(enduro), tylko jak zwykle kasy brak, poczekamy zobaczymy moze cos sie uciula. Pozdr.Janek.

 

a nie mówiłem, że masz Janek szczęście - i niech Cię ono nie opuszcz. A może uda Ci się zaraz po budowie domku zakupiś kolejny szprzęt i to crossowy o jakim marzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak, to Seb po ciężkim kacu ledwie widząc na oczy wyszukał Ci ten link...hihihihi...

zawias upside-down

Naciesz oczy, wydaje mi się że trochę styrany... ale ja ze zdjęć nie jestem w stanie wywnioskować co to jest warte... a sprzedaje to ten sam gość co te tłumiki termi..

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki-z tym szczescie to sie jeszcze okaze- mialem od jutra isc na wymarzony urlop- niestety jutro akurat przyjezdza na Zaklad Glowny Rewident i bedzie szukal dziury w calym- szczegolnie w Kwatermistrzostwie, bedzie siedzial u nas 2 tygodnie- znow urlop poszedl sie je....., ach zycie.

Z w/w problemu wynika ze moze mnie nie byc przed kompem na 2 tygodnie, a wiec papa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wchodziłęm na DML'a - a tam fajny motorek na początku http://www.ducatimonster.org/featured.html

faktycznie jak na domowy "wyrób" całkiem spoko.....

przeciez to chlopak z sydney, pije z nim kawe co sobote

syf ten motor, na zdjeciach ujdzie ale na zywo to tandeta. faktycznie "domowa robota", tanio i prymitywnie zrobiony....ale to tylko moja opinia

 

a fotki karwii robilem stara konica 3 mpx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki-z tym szczescie to sie jeszcze okaze- mialem od jutra isc na wymarzony urlop- niestety jutro akurat przyjezdza na Zaklad Glowny Rewident i bedzie szukal dziury w calym- szczegolnie w Kwatermistrzostwie, bedzie siedzial u nas 2 tygodnie- znow urlop poszedl sie je....., ach zycie.

Z w/w problemu wynika ze moze mnie nie byc przed kompem na 2 tygodnie, a wiec papa :)

 

no to się nie daj Janek - ale pewnie już nie jednego Rewidenta położyłeś i na pewno tym razem sobie poradzisz :)

powodzenia

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak, to Seb po ciężkim kacu ledwie widząc na oczy wyszukał Ci ten link...hihihihi...

zawias upside-down

Naciesz oczy, wydaje mi się że trochę styrany... ale ja ze zdjęć nie jestem w stanie wywnioskować co to jest warte... a sprzedaje to ten sam gość co te tłumiki termi..

Hej

 

dzięki Seba - już to wcześniej widziałem :)

 

co do motorru z Sydney - jak Melvin zauważyłeś na zdjęciach się prezentuje całkiem fajnie, co do rzeczywistości to nie umiem ocenić. Ja i tak pewnych rzeczy bym nie zrobił bo mi też nie podobają się, ale o gustach się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam chłopaki lakier ma ładny... co do reszty to zupełna pustka z przodu aż razi... przecież to nie jest mountain bike :)

Jak byście trafili na jakeś ciekawe przeróbki, to wrzućcie link Sebowi... może się coś zaadaptuje

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam chłopaki lakier ma ładny... co do reszty to zupełna pustka z przodu aż razi... przecież to nie jest mountain bike :icon_rolleyes:

Jak byście trafili na jakeś ciekawe przeróbki, to wrzućcie link Sebowi... może się coś zaadaptuje

Hej

 

a co z Twoim zbiornikiem paliwa - już coś zacząłeś robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że czekam na drugi zbiornik, (trochę pogięty - był na allegro za 20 zeta), ale jak tylko przyjdzie to szlifierka, spawarka i brrrrwrrrrzzzz...

Nie chcę dziurawić mojego zbiornika, bo jak bedę sprzedawał to sobie zostawię przerobiony do następnego monstera...

Myśli sie przyszłościowo hehehe...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...