Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No i chyba z Klekotkiem na motocross sie zapisze:-))).

A tak powaznie mam do poczytania na sen " Technika wyczynowej jazdy motocyklem" A. Kwiatkowskiego z 1971 roku- ciekawe czy wiele ze spostrzezen autora bedzie sie pokrywac z aktualna techniką- mysle ze counterstering- czy jak tam nazywacie tez sie znajdzie, ja to "odkrylem" z bratem jak jeszcze WSK-mi jezdzilim...

Aha i wyczytalem tez dzisiaj, ale juz w innej ksiazce ze pierwszym 4 zaworowym chlodzonym ciecza motocyklem Ducati wcale nie byl 851/888, tylko prototyp 748 bioracy udzial w Bol dor, po 15 godzinach i na dobrym 7 miejscu jadacy Virginio Ferrari "przekrecil" obroty, powodujac urwanie korbowodu- zrobil to "na wlasne zyczenie" wiedzial bowiem zeby nie przekraczac pewnych obrotow mocno wysilonego silnika(polowki silnika byly jak w Pantahu), jednak adrenalinka wziela gore i korbowod powiedzial dosc(szkoda ze nie byl z tytanu Pankla).

Narazie. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja byłem w jedwabnem w sobotę popołudniu jak były te konkursy ,stało tylko

99 ze złotym sprzegłem dwoniłe do Ciebie janek i do Krzyśka ale nikt niechciał ze mna rozmawiam więc postałem do końca tych zmagań 99 jak stało tak stało .... więc pojechałem do domy lekko wkurw w domu jebn 4 ciechany i tyle

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumiki Leov.. zamowione model 5941. Jutro jade do boldoru na przeglad po 1 k .Znajac ich boje sie, zeby czegos nie spier... Ale na wymiane sama oleju nie bede grzal do Poznania. Jutro napisze jak przeglad i ile skasowali moze sie komus przyda.

 

ps. Duke teraz sprawdziłem ze udzielamy sie na tym samym forum maxi skuterowym :) Mario zółty Tmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 ze złotym sprzegłem dwoniłe do Ciebie janek i do Krzyśka ale nikt niechciał ze mna rozmawiam więc postałem do końca tych zmagań 99 jak stało tak stało .... więc pojechałem

 

czołgiem

ja dojechałem do w-wy razem z Gosią koło 15.00 - 16.00. A tak się złożyło, że telefon zostawiłem w samochodzie i dlatego nie mogłem odebrać. Sorki paweel - nie było to bynajmniej złośliwe

 

pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo, Ludzie Kochani. Kto bedzie w Poznaniu w weekend moze Duczka?

 

My byliśmy, ale Ciebie jakoby nie było.... :wink:

Było zajefajnie :)

Jeszcze mi się ręce trzęsą jak pisze :cool:

Jak na naked bike'i to zrobiliśmy niezle czasy:

 

Sławek M 600 - 2,11 :clap: :icon_mrgreen:

Rafał M S2R 1000 - 2,09 :clap: :bigrazz:

Łukasz M 600 - 2,07 :clap: :wink:

Wojtek S4 - 2,04 :clap:

 

Załączam pare zdjęć, niestety tylko moich. Jak się coś pojawi na stronie Grandysów to podeślemy linka.

 

http://www.flickr.com/photos/10182658@N06/?saved=1

 

Konkluzja: "Każden jeden" powinien pojechać na tor. technika jazdy poprawia się niesamowicie.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mario!

Powiedz jakie masz doświadczenia z Boldorem. Umieją robić te Dukaty czy tylko kase czeszą?

Pozdro

 

ja robiłem u nich serwis swojego poprzedniego motoru, obecnego Monsterka, zakaładałem części do nieigo przy wymianie itp i muszę powiedzieć, że byłem zadowolony z serwisu (no może poza kwestią finansową bo to zawsze boli :) )

 

jeśli ma to być serwis gwarancyjny to warto korzystać z nich, jesli zaś inne roboty to można udać się do nieautoryzowanych serwisantów, np do Bosmotorcycles na Łopuszańską

 

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przegladzie po 1 k. jestem zadowolony nie skasowali duzo - 250 zł ( wymiana oleju ,filtra i smarowanie lancucha, + sprawdzenie naciagu i czy sie nie rozkręciło parę srobek :biggrin: Patrzac ze olej shell 3,5 l. ,filtr orginalny,cena calkiem spoko. A w boldorze coraz wiecej fajnych dukatow w salonie np. S4RS,1098 a na przegladach ST3 i S4R :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sławek M 600 - 2,11 :clap: :biggrin:

Rafał M S2R 1000 - 2,09 :clap: :notworthy:

Łukasz M 600 - 2,07 :clap: :D

Wojtek S4 - 2,04 :clap:

 

 

 

No i, pi..., du...- telefonowalem do 'brodatego EKGowca'-jednak pisal o Brnie-telefonowalen do Darkmanna- jechal puszka- jakos Soleski w tym moim szalenstwie domowo-sluzbowym uciekles mi... :lapad: :icon_eek: . Du... i pi..., du... i pi......

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj rozmawiałem z Łukaszem Marszałkiem i się dowiedziałem, że 748s o którym sobie trochę rozmyślałem poszło do nowego właściciela :biggrin: - no cóż może tak było po prostu pisane i już

 

Kris

 

 

Gapa,gapa :wink:

Szukaj 'kuzyn' i pozniej bedziemy sie dowiadywac czy jest ok.

Pyr,pyr,pyr... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż jak mówią starsi Polanie - gapowe zdrożało :biggrin:

 

a tak poważnie to kurczę chyba wystawię swój sprzećik jako oferta sprzedaży i będę kombinował coś większego. No ewentualnie będzie kwestia zamiany? kto wie?

 

z ciekawostek - koszulka Klubowa, która jest na allegro to końcówki z zapasów z Boldoru (zostały tylko w rozmiarze S)

 

no i dla zainteresowanych - są całkiem sympatyczne crashpady http://www.allegro.pl/item216715644_ducati_crasch_pad_.html :wink: , może ktoś będzie zainteresowany

 

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż jak mówią starsi Polanie - gapowe zdrożało :biggrin:

 

a tak poważnie to kurczę chyba wystawię swój sprzećik jako oferta sprzedaży i będę kombinował coś większego. No ewentualnie będzie kwestia zamiany? kto wie?

 

z ciekawostek - koszulka Klubowa, która jest na allegro to końcówki z zapasów z Boldoru (zostały tylko w rozmiarze S)

 

no i dla zainteresowanych - są całkiem sympatyczne crashpady http://www.allegro.pl/item216715644_ducati_crasch_pad_.html :lalag: , może ktoś będzie zainteresowany

 

pozdr

Kris

 

 

To przeslij mi opis wraz z fotkami-puszcze dalej Monsterka. Koszulka- dziwna sprawa dla mnie- Boldor sprzedaje koszulki DOC Warsaw? Myslalem, ze Robert to robil...troche do kitu, co? To tak jak ja sprzedawalbym koszulki, ktore zostaly z meetingow minionych-no chyba, ze pieniazki zasila kase klubu...w zwiazku z jaaakims meetingiem....tralalala- moze bedzie? :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeslij mi opis wraz z fotkami-puszcze dalej Monsterka. Koszulka- dziwna sprawa dla mnie- Boldor sprzedaje koszulki DOC Warsaw? Myslalem, ze Robert to robil...troche do kitu, co? To tak jak ja sprzedawalbym koszulki, ktore zostaly z meetingow minionych-no chyba, ze pieniazki zasila kase klubu...w zwiazku z jaaakims meetingiem....tralalala- moze bedzie? :smile: :buttrock:

 

W BolDor koszulki wisiały od jakiegoś 1,5 roku na wieszakach i można je było normalnie zakupić.

Co do opisu podeślę Ci na PW.

dzięki

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki,

 

Z usmiechem od ucha do ucha oswiadczam ze stalem sie posiadaczem malego potworka (i nie mowie o narodzinach syna). Nie bede sie rozpisywal bo troche juz sie naklepalem w moim nowo zalozonym blogu

 

http://yellowmonster600.blogspot.com/

 

Zapraszam do lektury (i komentowania), a ja lece zaktualizowac profil :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...