Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam sie do kupna wymarzonego ducati 748, moze ktorys ze szcesliwych posiadaczy tego wspaniałego motocykla napisze jak jest comfort jazdy chodzi mi o to czy da sie w miare znosnie pokonywac dluzsze trasy mysle tu o 200-300 km, jak sie prowadzi i czy faktycznie jazda tak obciaza nadgarstki jak to pisza

Ps prosilbym o sczere odpowiedzie, jesli beda negatywne to tak to nic nie zmieni ale chcialbym wiedziec na co sie pisze kupujac ta (smialo juz tak mozna pwiedziec) IKONE dzieki za wszyskie odp pozdro

 

 

 

Tez mam ok 170cm i daje rade na 998 a to taki sam uklad. Jak Janek pisal- i tak trzeba stanac co 200km wiec nie jest zle. Sa Finowie, ktorych zdjecia sa zamieszczene na wielu portalach, ktorzy smigaja na jakim starym superbiku z przyczepka po Europie. Kolega z klubu, ktory mieszka w Bydgoszczy ma prawie od nowosci 916 i zjezdzil z zona cala Europe takze...tez polnocne krance. To kwestia jedynie dopasowania sie i tyle.

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Come... mniej więcej n/t tych wcześniejszych wersji... jednak może lepiej, żeby ktoś porządny sprzętem się zaopiekował, a nie żeby gnił u tych gości, a że taką miał przeszłość, to jeszcze jeden argument do obniżenia ceny... a pedały takimi sprzętami nie jeżdżą, nie ma co się martwić...Nie wiem czy przebieg oryginalny, trzeba obejrzeć i podumać...

Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po powaznej rozmowie z Ropuchem nie wiem do konca czy kupowac ten siwy http://www.moto.allegro.pl/item880647741_d...ane_100szt.html,

ktory mam zaklepany bo tam niby sa klopoty z elektryka, moze lepiej kupic np takie cos http://allegro.pl/item896256866_ducati_748...imowa_cena.html lub http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1695938, moze ktos cos wie o tych motocyklach, wiem ze troche dupe truje ale to jest moj pierwszy duk i nie chce trafic na jakis wysluzony egzemplasz bo ja mam tak ze jak cos nie zacznie notorycznie psuc to jeszcze nie daj Bog na japonca sie przerzuce, zalozenie jest takie ze ten duk to ma byc moja dzidzia z ktora bede do konca wiec bede wdzieczny za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, żeby mieć pewność to trza nówkę z salonu, a używka to zawsze jest wliczone ryzyko, musisz to brać pod uwagę...

Drugi motocykl jest Świeżaka z Forum(jest też na forum Desmobsession), a trzeciego bym sobie odpuścił, ponieważ zbiornik nie przylega dokładnie do ramy- jeśli tak był exploatowany to od kosztów zakupu odlicz koszt ewentualnego remontu silnika, lub wymiany silnika- ponieważ zb. paliwa od góry tworzy airbox...Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jannikiel a co sadzisz o tym siwym, tak jak mowilem Ropuch mowil ze jest problem z regulatorem napiecia jesli kleknie a ponoc lubi klekac wiec tego sie boje, bo jesli chodzi o przebieg to niby jest oryginalny gdyz jak bylo wczesniej pisane ten siwy sluzyl jako element wystawy w sklepie? Glownie chodzi mi o to czy te regulatory faktycznie za sa takie awaryjne

 

Jannikiel a co sadzisz o tym siwym, tak jak mowilem Ropuch mowil ze jest problem z regulatorem napiecia jesli kleknie a ponoc lubi klekac wiec tego sie boje, bo jesli chodzi o przebieg to niby jest oryginalny gdyz jak bylo wczesniej pisane ten siwy sluzyl jako element wystawy w sklepie? Glownie chodzi mi o to czy te regulatory faktycznie za sa takie awaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisałem wcześniej, wszystko jest sprawą do ogarnięcia, trzeba tylko odpowiednio do tego podejść...Rysiek właśnie ma nówkę regulator na sprzedaż...

Resztę odpowiedzi na pytania wysłałem Ci na pocztę...Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć "come...", to drugie moto z aukcji, której link zamieściłeś powyżej, to rzeczywiście moto naszego klubowicza i mogę powiedzieć, że to co jest napisane w opisie aukcji jest zgodne z prawdą. I do tego nówki opony wartości ponad 1000 zł...

Wracając do regulatorów napięcia to trudno jest je "ubić" chyba że mają słabe chłodzenie. Ja bym się nie sugerował takim duperelem jak regulator napięcia, dużo ważniejsza jest kondycja silnika oraz jak był eksploatowany, bo tu w razie awarii "możesz iść w koszty".

Pozdr

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po powaznej rozmowie z Ropuchem nie wiem do konca czy kupowac ten siwy moze ktos cos wie o tych motocyklach, wiem ze troche dupe truje ale to jest moj pierwszy duk i nie chce trafic na jakis wysluzony egzemplasz bo ja mam tak ze jak cos nie zacznie notorycznie psuc to jeszcze nie daj Bog na japonca sie przerzuce, zalozenie jest takie ze ten duk to ma byc moja dzidzia z ktora bede do konca wiec bede wdzieczny za wszelkie sugestie

 

Trzeba było brać tego drugiego, czerwonego :-) Wersja S, full wypas, super zadbany, wszystkie przeglądy, opony. Tyle tylko, że już nieaktualne...

Powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...