Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się za*eb... podoba.

Dziś odpaliłem ducata, powiem Wam jedno Edek jest wielki, tylko nie wiem czy wiosną nie powinien jakiś db kilerów nie będzie potrzeby opracować.

Ja chcę taką nalepkę albo finalny produkt. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Edek jest wielki, tylko nie wiem czy wiosną nie powinien jakiś db kilerów nie będzie potrzeby opracować.

 

Edek,

ja tez mysle o db-killerach, na przeglady i wyprawy do narodow germanskich,

pamietasz rozmawialismy w Zarkach,

moze bys zmajstrowal jakies jakbym Ci wymiary podal??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sie pobawić ale najiepiej pasować do konkretbych kominów.Ostatnio od RSV1000 robiłem,dziś do DL650.jakoś to wyszło.

 

A tutaj jeden z pierwszych produktów Edka:-))))

 

http://img130.imageshack.us/img130/5751/mg6940.jpg

 

No nieźle to wygląda.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sie pobawić ale najiepiej pasować do konkretbych kominów.Ostatnio od RSV1000 robiłem,dziś do DL650.jakoś to wyszło.

No nieźle to wygląda.

 

Widzisz Edek, wszyscy są za Tobą i pewnie nawet udziałów w zyskach nie będa chcieli :biggrin:

Mnie wystarczy,że kiedyś powiem synowi: "...właściciel tego znanego brandu zaczynał w garażu w podwarszawskiej miejscowości..." a synek na to: "to te dudniące karbonowe wydechy są polskie?" a ja na to: "pewnie synu, znam gościa osobiście. Wymyślił je po to,żeby trochę zagłuszyć swoją kobitkę jak się nakręci" a synek na to: "to i u nas w domu takie wydechy by się przydały coby mamę trochę zagłuszyło..." a ja na to: "nas niestety,synu, nie stać na Edhausty, mamy tylko Termignoni" :wink:

 

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje, iz ruszylismy z ostateczna wersja naszego forum klubowego. Ponizej info, ktore zostalo rozeslane do wszystkich zarejestrowanych osob:

 

Miała być krótka przerwa... lecz każdy z załogi docpoland.com działa z

własnej nieprzymuszonej woli, musicie nam wybaczyć opóźnienie. Ja z swojej

strony dziękuję całej załodze docpoland.com za to, że udało się znowu

wspólnie zrobić krok do przodu. Będziemy działać do ostatniego desmo

tchnienia.

A oto kilka niezbędnych informacji:

1. Odtąd każda rejestracja nowego użytkownika będzie się odbywać poprzez

forum.

2. Każdy z już zarejestrowanych użytkowników musi zaktualizować swój profil

tj. avatar, dane, podpis.

3. Każdy członek klubu Desmo Maniax, który nie widzi działu Desmo Maniax

DOC Poland proszony jest o kontakt z prezesem klubu (Frencci).

4. Portal docpoland.com pozostanie jeszcze przez jakiś czas nieczynny ze

wzgledu na prowadzone prace dotyczące integracji portalu z forum.

5. Niebawem pojawi sie strona na portalu na której zaprezentujemy Wam całą

załogę docpoland.com. A tym czasem nie zanudzam już wiecej i zapraszam

wszystkich desmomaniaków do dyskusji na Official Club Forum -

www.forum.docpoland.com

 

--

Załoga docpoland.com

 

Zapraszam serdecznie,pzdr,Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Edek, wszyscy są za Tobą i pewnie nawet udziałów w zyskach nie będa chcieli :biggrin:

Mnie wystarczy,że kiedyś powiem synowi: "...właściciel tego znanego brandu zaczynał w garażu w podwarszawskiej miejscowości..." a synek na to: "to te dudniące karbonowe wydechy są polskie?" a ja na to: "pewnie synu, znam gościa osobiście. Wymyślił je po to,żeby trochę zagłuszyć swoją kobitkę jak się nakręci" a synek na to: "to i u nas w domu takie wydechy by się przydały coby mamę trochę zagłuszyło..." a ja na to: "nas niestety,synu, nie stać na Edhausty, mamy tylko Termignoni" :wink:

 

tak, tak pewnie będzie, i powiem Ci Prezes że je jestem w lepszym polozeniu bo powiem: Czy wiesz synu, że Twój ojciec projektował logo dla Edhaust??!!!!" i jak będziesz grzeczny to tatuś nakleji tabliczkę Edhaust na te Zard-y co kupiłeś na wyprzedaży...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak pewnie będzie, i powiem Ci Prezes że je jestem w lepszym polozeniu bo powiem: Czy wiesz synu, że Twój ojciec projektował logo dla Edhaust??!!!!" i jak będziesz grzeczny to tatuś nakleji tabliczkę Edhaust na te Zard-y co kupiłeś na wyprzedaży...

 

Brandoo - jak tylko bedziesz w Krakowie to zapraszam do mnie do garażu :-) Przypadkowo mam dwycylindrowy, litrowy silnik, na którym sa jakieś napisy typu Ducati, Desmoquattro itp. A do tego wszystkiego przyczepiony jest full system ZARDa - wierz mi, chyba tylko nisko lecące MI-24 ma podobny dżwięk :icon_biggrin: Pierwsze odpalenie po montażu i lekka przegazówka spowodowały zerwanie wszystkich plakatów, poprzewracanie wszystkiego co stało, a przechodzącą sąsiadke pozbawiło sukienki.... ;-) Ale ona ją sama ściagneła na widok i dźwięk Ducata :clap:

Anyway - zapraszam i to szybko - jak tylko zrobi sie wiosna to ZARDa zamieniam na full Termi, asymetryczne, tytanowe, dedykowane jako "lepszy zamiennik" do modeli "R"... Jeździłem już na nim i powiem tylko, że dżwiek nie jest tak głośny, ale ja ponad hałas cenie sobie szybkość wkręcania się na obroty i wyczuwalną poprawę przebiegu mocy i momentu... W mojej ocenie Termi rzadzi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandoo, wiem gdzie są oryginalne, zapakowane w folie, nóweczki Termignoni do ST, które ktos kiedys zamówił (chyba w 2005r.) i nie odebrał. Może udałoby się je odkupić w przyzwoitej cenie :crossy:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przechodzącą sąsiadke pozbawiło sukienki.... ;-) Ale ona ją sama ściagneła na widok i dźwięk Ducata :clap:

Ciekawe, czy to samo będzie z niebieskimi mundurkami :icon_mrgreen:

 

wiem gdzie są oryginalne, zapakowane w folie, nóweczki Termignoni do ST, które ktos kiedys zamówił (chyba w 2005r.) i nie odebrał.

A może ktoś kiedyś zamówił i nie odebrał kombiaka Ducati? Albo zamówił i okazał się za mały.

Albo po prostu ma na sprzedaż :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandoo, wiem gdzie są oryginalne, zapakowane w folie, nóweczki Termignoni do ST, które ktos kiedys zamówił (chyba w 2005r.) i nie odebrał. Może udałoby się je odkupić w przyzwoitej cenie :crossy:

 

Wiem wiem, wpominałeś, ale raczej nie mam 3000 zl na zbyciu... Ale odezwę sie w tej sprawie na priv-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sie pobawić ale najiepiej pasować do konkretbych kominów.Ostatnio od RSV1000 robiłem,dziś do DL650.jakoś to wyszło.

No nieźle to wygląda.

 

moje to LeoVince z przelotem 47mm dedykowane do ST,

jak dorwe db-killera na wzor i zwymiaruje to Ci podesle,

wycieczka na moto teraz raczej nie przejdzie,

no chyba, ze bym jeden tlumik sciagnal i wyslal

ale jest tak spasowny z kolektorem, ze latwo nie bedzie..

tak czy inaczej bede w kontakcie

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franekfilm - niestety działania na niebieskie mundurki nie sprawdzimy - na wiosne będzie już Termi. Ale np jak chodzi o brak oświetlenia tablicy to już raz byłem w wydziale komunikacji po dowód :biggrin:

 

Brandoo - mam już doswiadczenia z oryginałem, ZARDem i Termi. I powiem tak - ZARD jest bezwzglednie najglosniejszy, ale jak chodzi o montaż i dopasowanie - odstaje i to bardzo. Trzeba sie pomęczyć i poprawić to i owo. Ja akurat lubie wydumki w garażu więc no problem, ale wolałbym żeby pasowało. Z ciekwych rzeczy - nawet seryjny wydech lepiej sie kręcił od ZARDa i z wieksza kultura. ZARD lubiał zgasnać przy przegazowaniu i w górnym zakresie obrotów wkręcał się powoli. Mimo wymiany filtrów na takie od eRki ze stalowej siatki. Moze jakies prace nad modułem by cos dały?

Termi to w ogóle inne liga. Skladasz go sobie jak klocuszki lego - wszystko pasuje, wszystko przemyslane - i to pomino tego że ten wydech jest całkiem inaczej "pogiety" i poprowadzony jak fabryczny. No a praca silnika - miód! A że cichszy? Mi to akurat nie przeszkdza - łatwiej się na winklach skupić :-)

 

Co do przeróbki - bedzie ciężko - ja mam wydech pod siedzeniem, a do ST to by trza dwa kominy... Kolega ma Migomat - ale chyba nie damy rady az takiej przeróbki strzelić :-) Chyba ze zapukamy do Seby - wiesz, ze chłop ma rózne ciagąty i lubi takie doświadczenia :lalag:

 

Na zakonczenie powiem tylko, ze nigdy bym nie wlożył do swojej "Belli" Yoshi czy Akra, ale jak składałem u kolegów do japonii, to powiem Wam, że takie Yoshi to tez jest piekielnie dobrze wykonane i widac ze kontola jakości działa....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a przechodzącą sąsiadke pozbawiło sukienki.... ;-) Ale ona ją sama ściagneła na widok i dźwięk Ducata :clap:

 

hehe, ja znam pewna, ktora pozbawila sie sukienki na sam widok zestawu wydechow,

ktory dopiero rozpakowany lezal na dywanie :icon_twisted: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja znam pewna, ktora pozbawila sie sukienki na sam widok zestawu wydechow,

ktory dopiero rozpakowany lezal na dywanie :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

yasec, do krocset - a jezeli to forum czytaja dzieci? :notworthy: (ok, sam dopiero teraz o tym pomyslalem) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...