Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

 

Theodor może coś więcej na ten temat powiedzieć :biggrin:

Kiedys wierzono że ziemia jest wsparta na trzech żółwiach, a prawda jest taka ze jest pospinana trytrytkami :buttrock: :biggrin:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też muszę się zaopatrzyć w ten cenny wynalazek, który wymyślili najstarsi Indianie :biggrin: a przewody lubią się zesmarzyć, oj lubią w moim przypadku są to wszelakie przewody paliwowe. Jakoś przy tym cylidrze poprowadzone...

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam :P też pogratuluję, chociaż ZAZDROŚĆ mnie zżera za każdym razem jak sie ktoś chwali nowym sprzętem.

 

Gratulacje i oby sprawował się niezawodnie.

 

Człowiek uczy się całe zycie -> dziś dowiedziałem się że trytytka to trytytka :P :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja - sorry, że się "wtrancam" w temat - potrzebowałbym pilnie dla koleżanki, której Dukę serwisuję, sprężyny mechanizmu napinacza zmiany biegów - taka śmieszna sprężyna, jedynie Włosi mogli coś takiego wymyśleć :)

Jak ktoś ma kontakt do kogoś, kto rozbiera silnik na części to bardzo proszę o pomoc. Koleżanka jest sympatyczną osobą i chciałbym jej pomóc wymieniając tę śmieszną sprężynkę, bo podejrzewam, że w serwisie Ducati mogą jej zalecić wymianę całej skrztni biegów ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu wyjazd na DucatiWeekend Mszczonów http://picasaweb.google.pl/robert.teleszew...ekend_12092009# moja galeria, czyli to co ominęło tych co pojechali :biggrin:

 

madriana - Wielki gratulacje

 

Jeżeli chodzi o części to wal do Ryśka lub Janikiela z Motostodoły, może oni coś pomogą

 

Ps. Kolegę od Czerwonej "niewygodnej parówki" poproszę o zdjęcia z wyjazdu na Mszczonów a dokładnie od francuzkiego akcentu :)

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby mi ktoś napisać gdzie można w Krakowie zrobić przegląd duki? No i ile to kosztuje, regulacja zaworów i wymiana pasków? Aha i jeszcze tylko poprawcie mnie jeżeli się mylę ,ale przegląd jest co 10tys, tak?

Bo mam na oku monstera z przebiegiem 17000 więc jeżeli nie miał przeglądu to raczej średni to dla mnie interes ... tak mi się wydaje, jak sądzicie (nie rozmawiałem jeszcze ze sprzedającym...ehhh)??

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy co 20tyś

w nowych 696 i 1100 zdaje sie ze co 24tyś.

Rozumiem, że mówisz o dużym bo generalnie był co 10tys, a teraz tzn od 2007 lub 2008 jest co 12tys.

 

Ale melon19 jeżeli motocykl nie jeździ zbyt dużo to zaleca sie wymienić np paski wcześniej i nie czekać do dużego przeglądu.

Powodem są dość małe kółka zębate w rozrządzie i związane z tym znaczne wygięcie paska.

W motocyklu mało jeżdżonym powoduje to szybsze pękanie paska, a finał może być drogi.

 

A co do zdjęć z Mszczonowa Kinga masz może te filmiki z upalania wydechu przez Darka?

 

A tak w ogóle to podczas niedzielnego powrotu z Mszczonowa Darek ciągle gumował no i ... skończyło się zaciągnięciem oleju z odmy do filtra, który miał walniętą uszczelkę i zafajdaniem całego boku olejem :-)

Na szczęście finał był już w Jankach.

Przez zimę jego 996 będzie miała transplantację serca z 1098!!! :-) Przednie lagi z radialnymi hamulcami miała już w Mszczonowie przeszczepione.

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiłem swojego M600 w giełdzie motocyklowej, kilka telefonów dwóch oglądających. Dzisiaj przyjechał ten drugi wszystko spoko jazda próbna mówie mu motocykl wywrócony to moto kupiony no i pojechaliśmy kolo jedzie nawet do 170 z pasażerem po prostej no i zakręt patrze w lustra nie ma światła zawracam kolo ż laską leżą no i Monsterek sprzedany :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj panowie z drogówki "obdarowali" mnie "miłym" prezentem w postaci 700 zl i 18 punktów :icon_evil:

 

wez takiemu wytłumacz ze Duca nieda sie jechać 50 km/h przez dłuższy czas heh

 

ide odreagować :flesje:

 

 

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...