Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie jakieś pozytywne wspomnienia po tym jakże zajebistym spotkaniu.. :)

 

Rafi, jestem podobnego zdania najefektowniejsze było zarzynanie 996 Darka, ale.. Sport1000S Artura brzmiał chyba najpiękniej..

tak apropo wspominania.. może by tak spotkać się lokalu w 2kołach w tym tygodniu?

póki co ja, Theodor i Mikos zamierzamy się tam stawić się w czwartek wieczorkiem

To moze ja bym podjechal. O ktorej godzinie mniej wiecej planujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchewy Theodora były najlepsze, bo aż motocykl zaczął się rozpadać (vide lampa).... choć generalnie nie przepadam za takimi zabawami. Szkoda mi trochę maszyny...

 

pozdr

 

Ja też nie przepadam...bo kuje serducho, ale okoliczności były wyjątkowe. Raz nie znaczy zawsze :wink:

 

Nocne odpalanie mam nagrane, wrzuce na rapid'a i wszystko się wyda :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło 18 - 18,30

Może mi też się uda, jak sprzedam gdzieś dzieciaka. Tak sobie też pomyślałem, że możnaby w piątek jakiegoś desmo-grilla czy desmo-ognicho nad rzeką u mnie urządzić.... :icon_rolleyes: Potwierdzę w czwartek w 2oo, ale jakby ktoś był chętny to raczej niech rezerwuje czas. Mam kilka miejsc nocelgowych jakby była potrzeba.

Pytanie do Edka: czy tam koło Ciebie jest jakaś fajna miejscówanad wodą? Bo u mnie to wiesz jak - kawałeczek trzeba z buta przejść

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy klubowicze.

Również chciałem wszystkim podziękować za spotkanie, oraz za spędzone mile chwile w doborowym towarzystwie. Oczywiście co złego to nie ja i mam nadzieje, że nikomu za "skórę nie zalazłem" :biggrin: . Również wielkie ukłony w stronę firmy PROBIKE za zasponsorowanie takiej wspaniałej imprezki. Mogę tylko powiedzieć wszystkim uczestnikom, że szkoda, że nie zostali do końca na "akcent francuzki" - kto był ten wie, na końcu :flesje: .

 

A jak ktoś już wspomniał - "Dziewczyny kolegów..." cóż ja powiem: "we własnym gnieździe się nie brudzi" :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dRy z klubu DESMOsilesia - pierwszy raz pojawiam się na tym forum, więc serdecznie witam wszystkich desmozakręconych! Dziękuję za zajebistą imprezę i możliwość poznania Was podczas DEMOWEEKENDU. Było super i mam nadzieję, że szybko powtórzymy podobne spotkanie. Pozdrowienia dla Frencciego i Pawła (dzięki za otwartość i fajną rozmowę) i wszystkich których udało nam się poznać. Wyrazy uznania należą się Michałowi i całej ekipie z Probike za sprawną organizację imprezy - tak trzymać! :-)

 

Dorzucam filmik z wyjazdu ze stacji BLISKA:

Edytowane przez dRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi też się uda, jak sprzedam gdzieś dzieciaka. Tak sobie też pomyślałem, że możnaby w piątek jakiegoś desmo-grilla czy desmo-ognicho nad rzeką u mnie urządzić.... :icon_rolleyes: Potwierdzę w czwartek w 2oo, ale jakby ktoś był chętny to raczej niech rezerwuje czas. Mam kilka miejsc nocelgowych jakby była potrzeba.

Pytanie do Edka: czy tam koło Ciebie jest jakaś fajna miejscówanad wodą? Bo u mnie to wiesz jak - kawałeczek trzeba z buta przejść

 

pozdr

 

U nas od strony rzek czyli Wisły i Narwi są tylko krzaczory i wał obronny ,i tamm też blisko nie jest a tam tylko z buta.

 

A to ta aukcja moto o której rozmawialiśmy na spotkaniu ,poczytajcie opis będziecie mieli ubaw-tak powinniśmy sprzedawać grzechotniki.

 

http://moto.allegro.pl/item720117358_april..._2004_2007.html

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od strony rzek czyli Wisły i Narwi są tylko krzaczory i wał obronny ,i tamm też blisko nie jest a tam tylko z buta.

 

A to ta aukcja moto o której rozmawialiśmy na spotkaniu ,poczytajcie opis będziecie mieli ubaw-tak powinniśmy sprzedawać grzechotniki.

 

http://moto.allegro.pl/item720117358_april..._2004_2007.html

 

Ciekawe czy idzie w komplecie z tymi super paskami do bagazu?

 

Luc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao a tutti!

Jestesmy w Semifonte kolo Sieny. Wczoraj przyjechalismy z Bolonii. Dwa razy przejechalem trase z Bolonii do Florencji "Passo della Futa". Tam byla testowana Multistrada przed wprowadzeniem do produkcji. 90 km w kazda strone- raj na ziemi!!! Pieskowa to tak jakby krotkie intro do wieloetapowej gry. Wyobrazcie sobie 90 km zakretow jeden za drugim. Pozamykalem gumy i przytarlem owiewki:))) Trudno to opisac. Nagralem film kamera motocyklowa to zapodam jak wroce.

Bylismy 2 dni temu w Lamborghini i Ferrari. Lambo (fabryka i muzeum) za 39 euro na glowe a Ferrari(tylko Muzeum) 13 euro na glowe.Za Lambo wydaje sie duzo ale jest nieporownywalnie fajniej. W fabryce mozna dotknac aut i pogadac z pracownikami. Super!!!

Teraz myslimy gdzie dalej jechac. Ciag dalszy nastapi...

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...