Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dla nas też ten łiekend był zajefajny i to podwójnie bo pojechliśmy z Basią dwoma Monsterami a wróciliśmy jednym i po 170km na Monsterku bez owiefki oboje stwierdziliśmy że Ducati zbliża ludzi :crossy: .Podwójnie udany bo sprzedaliśmy dzięki Jedwabnemu MC Ryśkowi :buttrock: Basi Monstera.

Jesteśmy na etapie szukania motocykla dla niej .Może ma ktoś u nas wsród waszych znajomych do sprzedania coś takiego :

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...Letter=53"

 

w rozsądnej cenie i stanie.

 

Wielkie podziękowania :notworthy: za zorganizowanie przez DesmoStodołe takiego fajnego spotkania ,wielkie też podziękowania wszystkim za przyjazd i uczestnictwo w dobrej zabawie :flesje: Mamy nadzieję oboje że będziemy się spotykać jak naj częściej.Cieszę się też niezmiernie że mogłem w końcu posłuchać swojej roboty w tak wielu różnych Ducatach i Aprilce Michała i porównać jak się różnią między sobą głównie 2 sztuki 1098 jeden na Termi od A do Z a drugi tylko na przerobionych oryginalnych. 2 sztuki 999 na przerobionych i jedna sztuka 999R na Termi od A do Z.

 

A to jest fajna chyba sztuka jakby kto poszukiwał:

 

http://moto.allegro.pl/item711086317_ducati_st4.html

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku – także ja wraz z Magdą dziękujemy Tobie, Ryśkowi i Michałowi za przygotowanie wszystkiego, serdeczną atmosferę, oraz pełną emocji wycieczkę po malowniczych okolicach Pisza. - Szczerze mówiąc to już dziś mamy ochotę bezczelnie wprosić się na następny raz ;)

Edytowane przez pablo70

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa ...prawdziwych SS750- tek zrobiono 401 sztuk pewnie się domyślasz po ile teraz chodzą... no właśnie jeszcze nie widziałem tańszego niż 40000 $...za... motocykl który na naszych drogach nadaje się jako wystawa zza szyby...ale kiedyś i tak namówięRyśka na zakup "królewsko-wałkowego" 2-cylindrowego Duca- ale raczej to będzie coś w rodzaju Darmah 900.

A 999 R ma możliwości... dość dodać, że na 3-ce z gazu idzie na koło... Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 999R to niezły cukierek... ja tylko na nim siedziałem w Italii i choć właściciel był chętny pozwolić mi się przejechać powiedziałem: dzięki! Bałem się,że jak się coś stanie to bedę musiał sprzedać mieszkanie rodziców. To jest fajny model kolekcjonerski ale do codzienniej jazdy zbyt drogi w eksploatacji. Masa części ( mam na myśli głównie silnik) nie pasuje od seryjnego 999, nieprawdaż Janku?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przerabiłem na przeloty i wysłałem tłumiczki od S2R koledze z Krakowskiego klubu z Myślenic.Napiszcie koledzy z Krakowa jak mu to chodzi. Założyłem przeloty o średnicy 46mm. Mam nadzieje że nie będzie mu za głośny bo jeszcze jest na dole puszka z katalizatorem która działa jak komora rozprężająca która ścisza ilość decybeli.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku- rozumiem ;)

 

A powiedz mi proszę, czy dobrze obiło mi się o uszy, że któreś z nowszych Ducatów (Sport Classic) nie mają desmo, albo pasków (coś mi świta o jednym z dwóch)? :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przerabiłem na przeloty i wysłałem tłumiczki od S2R koledze z Krakowskiego klubu z Myślenic.Napiszcie koledzy z Krakowa jak mu to chodzi. Założyłem przeloty o średnicy 46mm. Mam nadzieje że nie będzie mu za głośny bo jeszcze jest na dole puszka z katalizatorem która działa jak komora rozprężająca która ścisza ilość decybeli.

 

 

Edek, Artek był na Moto GP bez tłumików :biggrin: :biggrin: Załozył tylko takie krótkie kolanka :icon_mrgreen: Jak dla mnie mógłby już tłumików nie zakładac, Erykowy Monster 900 z carbonowymi tłumikami niewiadomego producenta chodził głośniej :icon_razz: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi proszę, czy dobrze obiło mi się o uszy, że któreś z nowszych Ducatów (Sport Classic) nie mają desmo, albo pasków (coś mi świta o jednym z dwóch)? smile.gif

 

Bluźnisz syny, bluźnisz...Nie ma dukata bez desmo i bez pasków w obecnej ofercie. :icon_eek: Może chodzi Ci o Desmosedici, u którego odeszli od tradycji i zrobili 4V?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie racje chłopaki!!! Zapomniałem o tym :notworthy: Sorry!!!!! :rolleyes:

 

Swoją drogą to rzeczywiście wybacza się odejście od klasyki V2 i zrobienie widlastej 4-ki jak sie usłyszy dzwięk tego silnika w realu.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ktoś mówił, że nie pracuje ładnie- jak typowy ryżopęd raczej :icon_razz: ..., ale Desmoseidici nadal ma Desmo:-) i to się liczy, a jeśli chodzi o konfigurację silników to kiedyś już był v 4 Ducati sie Apollo nazywał... a i były też 3 cylindrowe rzędowe i 2 cylindrowe rzędowe, a i 4 cylindrowy rzędowy się też trafił, ale jakby któś znalazł takie cudo to tak se myślę że nówkę 1098 R sobie by za niego kupił a jako gratis-a Desmoseidici, więc szukajata Maniaki...

co do różnic silnikowych 999R a zwykłej 999/999s to sa tak duże że można mówić o zupełnie innym silniku, chociaż jest tam parę części takich samych...

Dodam od siebie , że tak jak nie spodobała mi się jazda na 1098 ( taki drewniak ), tak o wiele wspanialej, łatwiej, sprawniej jechało mi się na 999 R...no i kurde jak taki torowy jeżdżacz jak mój brat Michał stwierdził, że woli 999 R od 1098 to chyba coś znaczy...powiedział jeszcze , że silnikowo (chodzi o moc i moment) bardzo podobny był do GSXR 1000, no może ciut lepszy, ale za to hamulce( nie monobloki), i sposób prowadzenia i oddawania mocy o lata świetlne przerasta GSXR-a...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak Janek oceniasz zwykłe 999 w porównaniu do 1098? Wiem, że mocowo się znacznie różnią ale chodzi mi o prowadzenie, lekkość i ogólne wrazenie. Mam taki wirtulany problem co bym wybrał gdybym był przy kasie i na kupnie superbike`a: 848 czy 999? Są porównywalne osiągami ale za to ja na 999 mogę patrzeć godzinami delektując się tymi szczegółami stylistycznymi. Terblanche dużo palił ale za to dobry towar.

1098 to trochę taki superbike dla ludu, niestety.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...