Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A jutro wyścigi SBK- aha... no i nieżle pojechaly Nasze chłopaky - Smrz- 2 w Superpole, a Haga na 4 w Superpole, czyli poprawili się od ostatniego razu...czyli nieżle poszło Ducatowcom...jeszcze dla sprawiedliwości pozwolą wywalić zwężki i będzie O.K. Poydr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bacacyl to może w sobotę wpadniesz na spotkanie na Multistradzie.... może nie będzie przymrozku...

Seb

 

 

Wyczuwam u kolegi nutkę sarkazmu :icon_razz: Taki miałem zamiar, ale tydzień temu zostawiłem u teściowej w ciepłym garażu ( w Kraku niestety tylko parking strzeżony), a to 50 km od Kraka. Ale co się odwlecze to nie ........ :) No chyba ,że wszyscy przyjężdzają na dwóch kółkach, to i ja się jakoś teleportuję po motor.

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro wyścigi SBK- aha... no i nieżle pojechaly Nasze chłopaky - Smrz- 2 w Superpole, a Haga na 4 w Superpole, czyli poprawili się od ostatniego razu...czyli nieżle poszło Ducatowcom...jeszcze dla sprawiedliwości pozwolą wywalić zwężki i będzie O.K. Poydr. Janek 748 S.

 

Superpole poszło lepiej niż sobie wyobrażałem, oby jutro było jeszcze lepiej. Te cholerne zwężki nie pomagają :evil: Jak dojdzie KTM ze swoim twinem będzie już trochę wieksza siła przebicia dla dwucylindrowców ale dopóki kitajce będą jeżdzić na odkurzaczach to nic sie nie zmieni. No ale to nie o tym temat... Ważne że Nori nie nadwyręży tak gum przebijając się z 4 rzędu. Będzie dobrze :lalag: :biggrin:

 

 

Edytowane przez tomek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki...

Mam Ducatowe pytanie: jakie macie Ducatowe ulubione numery startowe, oczywiście 21, 4, 1, 2, 111, 155, 52, 41, są mi wiadome, dodam z mojej puli: 20 (widoczna na zdjeciu- piwszy chlodzony cieczą Desmoquattro- 748 cm szesc. a nie 851 jak mylnie podaja!), 15( Casoli- Gasolio), 168 ( Luccinelli), 7 ( Chili)...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki...

Mam Ducatowe pytanie: jakie macie Ducatowe ulubione numery startowe, oczywiście 21, 4, 1, 2, 111, 155, 52, 41, są mi wiadome, dodam z mojej puli: 20 (widoczna na zdjeciu- piwszy chlodzony cieczą Desmoquattro- 748 cm szesc. a nie 851 jak mylnie podaja!), 15( Casoli- Gasolio), 168 ( Luccinelli), 7 ( Chili)...Pozdr. Janek.

 

obowiązkowo '84' :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałem pójść po bandzie i wyczaić nowe kombi, ale nie dam rady w tem roku, dolar jeszcze za drogi...

A jeszcze w zeszłym roku moglim Teknica- średni model( bez kangura) z garbem kupić za 400 dolar jak był po 2 zlote z groszem, a teraz du...a mają podobne modele innej firmy S$S ale już droższe...No nic może koniunktura się zmieni- już jednego Murdocha złapali, jeszcze wezmą się za Sorosza i może będzie normalniej...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro wyścigi SBK- aha... no i nieżle pojechaly Nasze chłopaky - Smrz- 2 w Superpole, a Haga na 4 w Superpole, czyli poprawili się od ostatniego razu...czyli nieżle poszło Ducatowcom...jeszcze dla sprawiedliwości pozwolą wywalić zwężki i będzie O.K. Poydr. Janek 748 S.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=nYkZ3iF3d_8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszym wyścigu... Haga zajął 2 miejsce, reszta Ducatow daleko... a Smrz nie ukończył wyścigu :( ... teraz widać że konieczne są zmiany w regulacjach...Pozdr. Janek.

 

No w 2 wyscigu sytuacja się powtórzyła..., ale i tak narazie Haga na czele punktacji, jednak nie będzie łatwo...

Widać teraz, że konieczne są regulacje zrównujące 2 cylindrówki z 4 cylindrówkami ( 2 cylindrówki są cięższe i mają zwężki na gardzieli ssącej i w airboxie), a tak jedyna nadzieja w krótkich i krętych torach, gdzie nie liczy się moc, ale moment i szybkość w zakrętach...Pozdr. Janek Forever Ducati...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lekko, za duża jest różnica w mocy pomiędzy 4 i 2 cylindrówkami. Co z tego że Dukaty mają większą pojemność skoro są tak dławione że i tak mają mniejszą moc i do tego muszą być cięższe. Nie ma sprawiedliwości na świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...