Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

chyba ze wezmiesz 748- mamy taki jeszcze jeden- dobry na przerobke- bo ma male braki i moze Rysiek sprzeda za 15-16 tysi- to 2002 rok...

Czy to ten czarny, na stronie Motostodoły??? I czego w nim brakuje???

 

 

albo bierz tego SS800-2007- co teraz mamy juz nawet nim jezdzilim , sobie przerobisz i cena dla Ducatystow atrakcyjna...

Kompletnie nie czuję zapału do tego motocykla, jak zresztą do wszystkich SS po 1998 roku. Nawet jak cena ok, po prostu jego linia jest jakaś taka..... dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny na stronie Motostodoly- to moj Klekot- ma teraz wydechy carbonowe...ale nie za bardzo mam ochote na sprzedaz- dlatego tam na stronie jest podana cena 27800, ale oczywiscie zdecydowanym Ducatistom obnize cene te pare tysi(jak to malolaty mowia), ale nie wymaga zadnych przerobek, ma troche dodatkowych czesci- no i nie jest to taki zwykly Ducati-hehehehe...jakis gratis tez sie znajdzie...no i z wiadomych rąk...mam nawet filmik nagrany po servisowaniu (paskach i luzach zaworowych) , ale nie wiem jak udostepnic...ma 80 Mb... Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny na stronie Motostodoly- to moj Klekot- ma teraz wydechy carbonowe...ale nie za bardzo mam ochote na sprzedaz- dlatego tam na stronie jest podana cena 27800, ale oczywiscie zdecydowanym Ducatistom obnize cene te pare tysi(jak to malolaty mowia), ale nie wymaga zadnych przerobek, ma troche dodatkowych czesci- no i nie jest to taki zwykly Ducati-hehehehe...jakis gratis tez sie znajdzie...no i z wiadomych rąk...mam nawet filmik nagrany po servisowaniu (paskach i luzach zaworowych) , ale nie wiem jak udostepnic...ma 80 Mb... Pozdr. Janek.

Kiedyś wysłałeś mi jego zdjęcia, ale wtedy jeszcze nie czułem klimatu :icon_mrgreen:

P.S. Właśnie rozmawiałem z Ryśkiem, jutro przyjeżdzam do Motostodoły. Mam nadzieję, że będziesz :D

Może ktoś z wawy ma ochotę na małą przejażdzkę jutro???

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wysłałeś mi jego zdjęcia, ale wtedy jeszcze nie czułem klimatu :icon_mrgreen:

P.S. Właśnie rozmawiałem z Ryśkiem, jutro przyjeżdzam do Motostodoły. Mam nadzieję, że będziesz :D

Może ktoś z wawy ma ochotę na małą przejażdzkę jutro???

 

Pojechałbym do motostodoły z tobą ale jutro do mnie przyjeżdża Desmozakręcony z Torunia powalczyć z wydechami Remusa w jego Monsterze 900 żeby zaczeły lepiej gadać,no i Pablo z Kielc coś wspominał że wpadnie więc jestem zajęty-dałem słowo :D

 

Czarny na stronie Motostodoly- to moj Klekot- ma teraz wydechy carbonowe...ale nie za bardzo mam ochote na sprzedaz- dlatego tam na stronie jest podana cena 27800, ale oczywiscie zdecydowanym Ducatistom obnize cene te pare tysi(jak to malolaty mowia), ale nie wymaga zadnych przerobek, ma troche dodatkowych czesci- no i nie jest to taki zwykly Ducati-hehehehe...jakis gratis tez sie znajdzie...no i z wiadomych rąk...mam nawet filmik nagrany po servisowaniu (paskach i luzach zaworowych) , ale nie wiem jak udostepnic...ma 80 Mb... Pozdr. Janek

 

Janek zarejstruj się na www.wrzuta.pl i wrzuć ten filmik jak wpiszesz Ducati to i moje marne filmiki tam są a marne bo Baśka takie mi nagrała

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałbym do motostodoły z tobą ale jutro do mnie przyjeżdża Desmozakręcony z Torunia powalczyć z wydechami Remusa w jego Monsterze 900 żeby zaczeły lepiej gadać,no i Pablo z Kielc coś wspominał że wpadnie więc jestem zajęty-dałem słowo :icon_twisted:

 

Jak będę wracał to może Was odwiedzę, dokończę z szanowną małżonką temat wydechów :icon_twisted:

Możesz na gg rzucić adres do Was??

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek a o ktorej bedziesz w okolicach Lomzy? Poniewaz wolalbym z Toba jechac do Motostodoly...ale rano musze zrobic zakupy, mniej wiecej do godziny 10.30 bede mial zajecie...

A telefon do mnie: 889 90 32 58 pusc sms- ze wyjezdzasz z Warszawy. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek a o ktorej bedziesz w okolicach Lomzy? Poniewaz wolalbym z Toba jechac do Motostodoly...ale rano musze zrobic zakupy, mniej wiecej do godziny 10.30 bede mial zajecie...

A telefon do mnie: 889 90 32 58 pusc sms- ze wyjezdzasz z Warszawy. Pozdr. Janek.

Ok. 10.00 wyjeżdzam z wawy, zadzwonię, coby osobiście przekazać tą radosną wiadomość :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czem bedziesz gonil- blaszanka czy motórem? Jak blaszanka dobrze sie sklada- zabierzesz po drodze moja samorobke- stojak do motora Ducati:-))). Pozdr. Janek.

Motórem. Stojak możemy przydrutować do motóra :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chlopaky: Gomez, Balzak i Franekfilm byli w Motostodole, ale cozem sie naczekal to moje ;) :P , zapomnialem ze droga na Ostrow Maz jest w przebudowie i chlopaky zostaly nieco przyblokowane...

Szkoda tylko ze tak krotko i sie spieszyli , no ale coz i pogoda byla nie teges i sciemnia sie szybko, mam nadzieje ze jak bedzie cieplej to przyjada na dluzej...ale sa niesamowici w taka piżdziawke jechac - prawdziwi twardziele...Dzieki Panowie i jeszcze raz pozrd- Krzychu wrzuc zdjecia- obejrzymy.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chlopaky: Gomez, Balzak i Franekfilm byli w Motostodole, ale cozem sie naczekal to moje :)

 

Nie ty jeden dzisiaj :icon_mrgreen:

 

Dzieki Panowie i jeszcze raz pozrd- Krzychu wrzuc zdjecia- obejrzymy.Janek.

To my dziękujemy :wink:

Było super, miejscówka extra,mogłbym tam bobrować przez tydzień :banghead:

Miło było poznać osobiście, dzięki za koszulki :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jeden dzisiaj :)

To my dziękujemy :banghead:

Było super, miejscówka extra,mogłbym tam bobrować przez tydzień :icon_mrgreen:

Miło było poznać osobiście, dzięki za koszulki :wink:

Ale faaajnaaaa wycieczka byla, kto wie czy nie ostatnia w tym sezonie. Kazdemu polecam wizyte w Jedwabnem, a ze chlodno to tylko na cerę lepiej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balzac już w domu i zaraz krótką informacje napisze z wizyty w "Moto Stodole". Kilka fotek też zobaczycie... (dajcie mu godzinkę albo nawet dwie, bo teraz je :icon_mrgreen:)

 

PS:

A za opóźnia przeprasza :)

Edytowane przez balzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...