Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Mojego znajomego szef z Wrocławia kupił niedwano Desmosedici. Mówił mi,że jedził nim ( a sam posiada MV Aguste 312RR) i jest pod wrażeniem ale osiągowo jest porównywalny z Agustą.

 

 

To pewnie racja bo Wojtas z Motorexu mi to takze mowil i porownywal do MV Suzi600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie!!! :biggrin:

Macie pojęcie jak to ryczy?!!!

Sprzęt stał u Koralika w DSW więc jak ktoś chciał mógł się przymierzyć.

Koleś dołożył do tego racingowy wydech Termi.

Ależ to ryczy!!!! :icon_mrgreen: . Jak sprzęt Kazia Stonera. Wrażenie nie do opisania.

Osobiście do postawienbia przy kominku wolałbym 1098R ale kto bogatemu zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2006r. byłem w box`ie teamu Ducati na torze Mugello i odpalili tam wtedy desmosedici Capirossiego. Stałem od niego jakieś 5 metrów ale nie było osoby która nie zatykałaby sobie uszu taki grzmot. Dzwięk taki jakby Godzilla krzyczała Ci do ucha "SPI...LAJ!!!!"

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to dokładnie ten efekt :banghead:

A teraz pomyśl sobie, że przenosisz to na ulicę :notworthy:

Babcia w Fiacie Uno dostaje zawału na 100%

 

O ile pamiętam on ma homologacje na standardowym wydechu, na 102dB :) , a jak założysz racingowy wydech to generalnie ma w d... homologację i babcię w Uno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jest pomysł, żeby nakręcić krótki filmik o "jeździe na Ducati". W najbliższą sobotę potrzebny jest Ducatista ze swoim Ducatem :icon_twisted: Najlepiej czerwony Super Sport (ale, może być potwór) i jeździec w skórze "Ducati" (może być też inna skóra). Do wykonania zdjęć będziemy potrzebować 1-2 godziny. Nie jest to projekt komercyjny i żadne "wynagrodzenie" (oprócz darmowych profesjonalnych zdjęć) nie wchodzi na tym etapie w grę. Jest ktoś chętny :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jest pomysł, żeby nakręcić krótki filmik o "jeździe na Ducati". W najbliższą sobotę potrzebny jest Ducatista ze swoim Ducatem :icon_twisted: Najlepiej czerwony Super Sport (ale, może być potwór) i jeździec w skórze "Ducati" (może być też inna skóra). Do wykonania zdjęć będziemy potrzebować 1-2 godziny. Nie jest to projekt komercyjny i żadne "wynagrodzenie" (oprócz darmowych profesjonalnych zdjęć) nie wchodzi na tym etapie w grę. Jest ktoś chętny :icon_twisted:

 

Tak się zastanawiam -może? . W garażu stoją dwa czerwone Ducaty Moneter 900 i St4S ale skóry mam w spadku po Czoperach ze starych czasów całe czarne z Lubelskiego Tarboru, brak im Włoskich akcentów-jeszcze-ale może,może???

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam -może? . W garażu stoją dwa czerwone Ducaty Moneter 900 i St4S ale skóry mam w spadku po Czoperach ze starych czasów całe czarne z Lubelskiego Tarboru, brak im Włoskich akcentów-jeszcze-ale może,może???

 

 

No i ladna kobitka na Monsterku... moze sie skusicie? Rozmawiajcie z Balzakiem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA paski,wymianę oleju itp.przyjedż do mnie do Twierdzy Modlin .......

 

 

Już się umówiłem na serwis więc dzięki za propozycję, natomist dziwi mnie to że tyle piszecie o zmianie pasków a potem komputerowym naciągu (drgania) a zmieniają ludzie sami, wiem, że Polak potrafi, ale nie dajmy się zwariować. Również jak się dowiedziałem, tylko serwis skasuje mi błedy, no i ustawienie przepustnicy też jes ważne a reguluje sie ona sama pod wpływem komputera wiec...

Ale pozdrawiam i dzięki za szczere chęci. ps. ale to ma moment, tdm to pikuś :P

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta da dam,

nowa multistrade mam.

Juz nia latalem,

i sie zakochalem.

Nowa miłość ma,

jeszcze nie dotarta.

[guitar solo]

[bass solo]

[drum solo]

:biggrin: :icon_razz: :lalag:

 

Zdjecia co prawda slabej jakosci ale....

 

foto1

foto2

 

 

 

Rozowa- tez ladna :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta da dam,

nowa multistrade mam.

Juz nia latalem,

i sie zakochalem.

Nowa miłość ma,

jeszcze nie dotarta.

[guitar solo]

[bass solo]

[drum solo]

:lalag: :icon_razz: :lalag:

 

Zdjecia co prawda slabej jakosci ale....

 

foto1

foto2

 

Gratulacje :biggrin: :clap: :lalag:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczna jest....i taka nowa :cool:

 

Dużo, dużo szczęścia życzę na nowej drodze..... :biggrin:

Drogi Gomezie, następny EMM odbędzie się w Pirenejach (już karmię "świnkę") :biggrin: i mam wielka nadzieję że tym raz już nic sobie nie złamie :smile:

 

Pozdrawiam

 

PS:

Twoja "różowa" MTS prawie taka ładna jak moja :wink:

Ostatnio przed pałacem ślubów zdjęcie swojej zrobiłem tutaj

 

 

Panie i panowie,

 

idzie jesień....i nawet mój aparacik to zauważył i kolory zdjęć złotych barw nabrały :cool:

Pogoda nadal jest śmigalna :wink:

Dowód tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzack dawaj tresci na: [email protected] poniewaz tylko od czasu do czasu moge Forum ogladac- za duzo mam teraz zapor- i sie nie otwiiera strona...

Chopaky nie martwta sie ło mnie- jestem całyczas- tylko mnie forum chiba nie lubi- ni za cholere nie mogie wlezc...Jak by co to zawsze jestem na Doc, alboj na ducatiwarszawka:-)) Pozdr. Janko Muzykant( specjalizacja:Gra na nerwach:-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...