Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Będę i chętnie cię poznam osobiście.

Pamiętam, jak pisałeś o brzmieniu wydechów, dobre to było.

Jak będziesz na bajzlu to dzwoń 501182308. Przy okazji mam prośbę o osłuchanie pacjenta. Coś za bardzo klekocze ostatnio, przy ruszaniu taki metaliczny dźwięk :wink: . Sprzęgło???

 

ja tez bym wpadl i sie przywital. O ktorej mniej wiecej planujecie byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar być ok 10 w sobotę.

Od pogody zależy czym.

509488050

pozdrawiam

 

http://allegro.pl/item437074543_ducati_s2r...00_800_620.html

 

Jak Wam się podoba?

 

Zakładając, że rama nie jest walnięta, amor jest w porządku i koła całe jaki może być orientacyjny koszt przywrócenia go do pełnej sprawności?

 

Też się nad tym zastanawiałem, ale bardziej myślę o s4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez- pisz tutaj czego szukacie ;-]

Szczescia w zyciu zawodowym i miłości !

Z szukania motorka dla kobiety powoli sie wycofuje bo: "ten za mało sportowy, tamten za bardzo sportowy, a jeszcze tamtem zbyt ponury" :notworthy:

A na bazarze to nic konkretnego, przejsc sie, obejrzec, ciuchy poprzymierzac i ew o włoszczyźnie pogadac jak Bóg da się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubben, oglądałem Multistrade...

 

Ktos tu kiedys pisał,że ma stelaż pod kufer Givi to SS`a. Nie wiecie kto to był????

 

Aha, do tej chwili mam 13 osób, które wpłaciły za meeting w Wadowicach. Biorąc pod uwage ile osób będzie na bank z moich bliskich znajomych to zakładam minimalną ilośc osób na 20 sztuk :icon_rolleyes:

Ale mam nadzieję,ze będzie więcej.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu urobiony po pachy skończyłem przeróbke fabrycznych Remusów koledze z forum Łukaszowi z pod Sandomierza w jego ST4S ,wstawiłem pełen przelot 58mm, wata stalowa z nierdzewki i tkaniny szklane ,jutro ma przyjechać je odebrać i założyć ,cholernie jestem ciekaw efektu bo w swoje wstawiłem komore z przegrodą a tu od początku do końca wytłumiony przelot 58mm.

A Właśnie -czy jest na naszym forum jakaś osoba mająca działalność gospodarczą mogąca kupić i wrzucić w koszty przyzwoitej klasy spawareczkę za kilka tysi ,bo musze kupić takową Tig 160 -180 Amper np.Fronius Transtig 1600 lub Kemppi Minarctig 180MLP do takowych przerubek wydechów a Remusy to kwasówa 0,8mm i spawanie jej elektrodami otulonymi 2mm średnicy :icon_rolleyes: to upierdliwość.Wiec jestem zmuszony kupić sprzęt wyższej klasy ale 1000pln vatu to sporo ,więc jeżeli jest ktoś na naszym forum z kim mógłbym się dogadać byłbym bardzo wdzięczny- kiedyś może też skożysta z mojej pomocy w jakiejś kwesti-może właśnie przerubki Ducatowych kominów?-kto wie?

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu urobiony po pachy skończyłem przeróbke fabrycznych Remusów koledze z forum Łukaszowi z pod Sandomierza w jego ST4S ,wstawiłem pełen przelot 58mm, wata stalowa z nierdzewki i tkaniny szklane ,jutro ma przyjechać je odebrać i założyć ,cholernie jestem ciekaw efektu bo w swoje wstawiłem komore z przegrodą a tu od początku do końca wytłumiony przelot 58mm.

A Właśnie -czy jest na naszym forum jakaś osoba mająca działalność gospodarczą mogąca kupić i wrzucić w koszty przyzwoitej klasy spawareczkę za kilka tysi ,bo musze kupić takową Tig 160 -180 Amper np.Fronius Transtig 1600 lub Kemppi Minarctig 180MLP do takowych przerubek wydechów a Remusy to kwasówa 0,8mm i spawanie jej elektrodami otulonymi 2mm średnicy :icon_rolleyes: to upierdliwość.Wiec jestem zmuszony kupić sprzęt wyższej klasy ale 1000pln vatu to sporo ,więc jeżeli jest ktoś na naszym forum z kim mógłbym się dogadać byłbym bardzo wdzięczny- kiedyś może też skożysta z mojej pomocy w jakiejś kwesti-może właśnie przerubki Ducatowych kominów?-kto wie?

 

 

 

To w takim razie Wilu musi sie pochwalic na Youtub'ie ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, heja...

My bedziem tylko w sobote i tylko mniej wiecej do 13.30, polatamy obkupiem sie jak bedzie z czego i do domu...

Bedziem nie swoim samochodem wiec Klekota i czerwonego 999 nie ma co wygladac...

Ide spac bo o 6.00 wyjazd. Pozdr. Janek 748 Alien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylim na Bajzlu, byly nawet 2 sztuki Ducatow: 848( 35 tys) i Monster S4( 17000), ja tam kupilem do Ducata kubanek blaszany na kawe/ herbate- 0,5 litra z nadrukiem Ducati, polatalim poszukalim, ale nic sensownego nie bylo... jednak w dobie internetu Bajzel w Stolycy ma sens jako zjawisko jedynie towarzyskie, malo ( przynajmniej dla nas) rzeczy jest, bylu dolne czesci owiewki do 999, ale facet uparcie z ceny nie chcial zejsc, a jako ze nie byly nam wlasciwie potrzebne( chyba ze jako element wystawowy) , dalismy sobie na spokoj...ogladalem rekawice dla siebie bo moje sa mocno sfatygowane i zdaloby sie nowe kupic, ale takie na kangurzej skorce nie dosc ze drozsze niz w Stanach, to jeszcze slabsze - krotszy mankiet i z cienszej skory- nie sprawialy wrazenia solidnych...czyli zamowie sobie w USA...

Jak ktos chce pochodzic jutro niech pamieta ze ok 13.30-14 ludziska beda zaczynac zbierac sie do domu...

Z czesci do Ducati ktore czekaja na szczesliwego nowego wlasciciela byly:

-dolne owiewki 999

- owiewki ST 3

- dekiel mokrego sprzegla ( 200 zl)

- silnik od Monstera 600- chyba( 2000 )

- siedzenie Monstera

- oslona carbonowa z szyba do Monstera

- kompletny uklad hamulcowy Brembo w oplocie stalowym

- 2 tarcze hamulcowe 748/916 - 180 zl

i to chyba bylo wszystko... Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu urobiony po pachy skończyłem przeróbke fabrycznych Remusów koledze z forum Łukaszowi z pod Sandomierza w jego ST4S ,wstawiłem pełen przelot 58mm, wata stalowa z nierdzewki i tkaniny szklane ,jutro ma przyjechać je odebrać i założyć ,cholernie jestem ciekaw efektu bo w swoje wstawiłem komore z przegrodą a tu od początku do końca wytłumiony przelot 58mm.

A Właśnie -czy jest na naszym forum jakaś osoba mająca działalność gospodarczą mogąca kupić i wrzucić w koszty przyzwoitej klasy spawareczkę za kilka tysi ,bo musze kupić takową Tig 160 -180 Amper np.Fronius Transtig 1600 lub Kemppi Minarctig 180MLP do takowych przerubek wydechów a Remusy to kwasówa 0,8mm i spawanie jej elektrodami otulonymi 2mm średnicy :banghead: to upierdliwość.Wiec jestem zmuszony kupić sprzęt wyższej klasy ale 1000pln vatu to sporo ,więc jeżeli jest ktoś na naszym forum z kim mógłbym się dogadać byłbym bardzo wdzięczny- kiedyś może też skożysta z mojej pomocy w jakiejś kwesti-może właśnie przerubki Ducatowych kominów?-kto wie?

 

 

No i był Wilu mimo temperatury ,dotarł przed 14.Założyliśmy tą moją przerubke- tylko małe spawanko końcówek tych przy kolankach i kolektorach i pruba generalna i niespodzianka nawet dla mnie, lepiej niz się spodziewałem :buttrock: :clap: :biggrin: :icon_rolleyes: .Wcześniej nie robiłem przelotów ale warto posiedzieć kilka dni w garażu i podłubać, efekt jest może nawet lepszy niż Termingnoni i to przy znacznie mniejszym zinwestowanym budżecie.Zobaczymy jeszcze co Wilu napisze po powrocie do domu i po odtajaniu ,oby mu się nie mokło -jak to zachowuje się w trasie czy nie jest za głośny chociaż wydaje mi się że nie jest bardzo głośny tylko dostał pięknego,miękkiego basu.Co się nie robi Dla Ducati, jechać ponad 500km w taką temperaturę jednego dnia :wink: :crossy: :icon_mrgreen:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...