Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Pilnie poszukuje uszczelniaczy do lag przednich. :wink:

Do Ducati 600 Supersport rocznik 99.

 

Jeżeli ktoś ma oryginalne to proszę o Kontakt na priv.

 

Z góry dzięki za Pomoc :icon_biggrin:

 

 

Tylko tutaj: http://www.sklep.motocykle.pl/index.php?pr...9a4a3c04bb5369b

Napisz na gg lub zadzwon, szybka wysylka i sa nowe ze smarem a nie jak to bywa na Allegro- stare partie towaru. Wymienialem niedawno, wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj: http://www.sklep.motocykle.pl/index.php?pr...9a4a3c04bb5369b

Napisz na gg lub zadzwon, szybka wysylka i sa nowe ze smarem a nie jak to bywa na Allegro- stare partie towaru. Wymienialem niedawno, wszystko ok.

 

Ale słyszałem że do mojego trzeba koniecznie orginały kupić. Przynajmniej tak mnie powiedziano w naszym DucatiStore Warszawa :P

Edytowane przez xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszałem że do mojego trzeba koniecznie orginały kupić. Przynajmniej tak mnie powiedziano w naszym DucatiStore Warszawa ;)

 

 

 

Skontaktuj sie czy sa odpowiedniki Ariete- moze ich nie ma i dlatego tak mowia? Jesli sa to nie widze przeciwskazan do ich zalozenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj sie czy sa odpowiedniki Ariete- moze ich nie ma i dlatego tak mowia? Jesli sa to nie widze przeciwskazan do ich zalozenia.

 

 

No z tego ci się dowiedziałem nie mają do mojego rocznika ;)

Poczekam na orginały.

Dzięki za Pomoc.

Edytowane przez xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlatego, ze wg mojej wiedzy w tym roku motocykl ten nie byl juz produkowany...

 

pozdrawiam

 

Też mnie to dziwiło że tak jest w dowodzie prawdo podobnie to jest 98 rocznik ale 99 ma wpisane :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci kiedyś pisałem,ze Twój SS sądząc po owiewkach to góra 1997. Potem juz go nie produkowali. Uszczelniacze powinny pasować ze wszystkich roczników SS`a 600 albo nawet monstera 600.

 

Słuchajcie jest fajny Monster 900ie do sprzedania w Krakowie, rocznik 2000, czarny met., wysokie wydechy karbonowe acerbis, nieduży przebieg, widziałem go i jest ładny, cena 12500, telefon na priva

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci kiedyś pisałem,ze Twój SS sądząc po owiewkach to góra 1997. Potem juz go nie produkowali. Uszczelniacze powinny pasować ze wszystkich roczników SS`a 600 albo nawet monstera 600.

 

Dokładnie.Spróbuj tutaj:

http://www.sklep1.larsson.pl/Parts.aspx?Ca...nd&motId=102012

W wawie kupisz od ręki.

Proponuję dokładnie sprawdź powierzchnię lag, czy są gładkie. Jeśli nie- wymiana uszczelniaczy może nie pomóc. Daj znak, coś wymyślimy, będę miał trochę gratów do ss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Scitro, mój kumpel ma mas szpejówdo Monstera 620. Jak chcesz to zerknij na Wielicką i zobacz może coś znajdziesz dla siebie albo zerknij może wymienisz 600 na 900?Myślę,ze weźmie w rozliczeniu.

 

Aha w MotoRexie jest nowiutki Monsterek 696 do wyciągnięcia za 1000 mniej niż cena salonowa, i jeszcze czerwony:)

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adrian, zmieniłeś nr telefonu???? Pisałem Ci SMS-em o spotksniu niedzielnym w Wieliczce i głucho było od ciebie????

Pozdr

Seb

 

czesc Sebastian,

Nr ten sam, dostalem sms-a bylem na mazurach wiec ciezko bylo dotrzec do Wieliczki na niedziele :o)

dzieki za pamiec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko, myślałem że zminiłeś nr... :biggrin: jak będzie następne spot (pewnie za ok 2 tyg) to dostaniesz sms. Ale możesz żałować wystąpienia duke-a... istny capo di cappi (czy jakoś tak....) :flesje: :lalag:

 

Duke ja już wydaje wypłatę z września..... k... a mamy dopiero lipiec ;) Żadne zamiany nie wchodzą w grę.... zdaje się że będę jadł same bułki do Świąt jak jeden nasz kolega :eek:

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,Panie i Panowie,ma ktos może na sprzedaż czujniczek hamulca przedniego-bo swój zepsułem :) ?Pasuje napewno od modeli:DUCATI

MONSTER 400 DAL 1995 AL 2003 FRENO E FRIZIONE

MONSTER DARK ie 2004 E 2005 FRENO

SUPER SPORT 400 DAL 1993 AL 1997 FRENO E FRIZIONE

MONSTER 600 DAL 1993 AL 2001 FRENO E FRIZIONE

SUPER SPORT 600 DAL 1991 AL 1997 FRENO E FRIZIONE

MONSTER ie 620 2002 FRENO E FRIZIONE

MONSTER ie 620 SOLO S CON CUPOLINO E DARK 2003 FRENO

MONSTER 620 2004 FRENO

MONSTER 620 DARK EUROPO 2005 E 2006 FRENO

MULTISTRADA 620 2006 FRENO

SPORT 620 2003 FRENO

MONSTER 695 2007 FRENO

MONSTER ie 750 DAL 1996 AL 2002 FRENO E FRIZIONE

SUPER SPORT 750 DAL 1991 AL 1997 FRENO E FRIZIONE

MONSTER 800 2003 FRENO

SPORT 800 2003 FRENO

851 SUPERBIKE BIPOSTO 1991 E 1992 FRENO E FRIZIONE

888 SUPERBIKE STRADA/SP5 DAL 1993 AL 1995 FRENO E FRIZIONE

MONSTER 900 DAL 1993 AL 1997 FRENO E FRIZIONE

SUPER SPORT/SUPER LIGHT 900 DAL 1991 AL 1997 FRENO E FRIZIONE LEVE SENZA REGOLAZIONE

 

Jakby ktos miał to info na priv.lub GG 6972789

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...