Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No DarkMann, przegiałeś pałe...!!!

Te zdjęcie mnie rozwaliły!!! Wszyscy mowia,że moje zdjęcia ze ślubu sa fajne ale to co tu zobaczyłem to jest mistrzostwo świata. Mnie właśnie brakowało takiej sesji zdjęciowej z moim Dukiem.

Kasia wygląda jak z bajki. Jak się zgodzisz to wyślę parę zdjęć do chłopaków z Bolonii. Może was umieszczą w jakiejś reklamie w gazecie.

Jestem oszołomiony i zazdrosny ;) Na Duki juz kiedys sie zamienilismy ale może czas teraz na żonki? :flesje:

Pozdro Amico!!!

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gorącym wekendzie chciałem Wam przedstawić moją drugą i trzecią połówkę :crossy:

http://www.bikepics.com/members/darkmann/personal/

Udało mi się zrobić niezłą sesję z profesjonalnym fotografem, jak tylko dostane te zdjęcia to dorzuce na web.

O ja... O Jaaaa... :crossy:

No wprost nie mam pytań, aż mi się łezka w oku zakręciła ;)

 

Dwie wspaniałe piękności...

Nic - tylko pozazdrościć :flesje:

GRATULUJE!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same ochy i achy, ale Kasia pięknie wygląda... :banghead: pilnuj sie teraz, bo Ci może któryś z Ducatisti żonę podprowadzić... :crossy: :notworthy:

 

Co do tej przejażdżki w Bieszczady, to może być i inny dzień, byle nie niedziela... najwyżej sam polecę :P

 

Miałem wczoraj dzień gospodarczy, zmobilizowałem się i wyciągnąłem w końcu to wgniecenie w baku, teraz tylko lakier i bedzie jak nowy :buttrock:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Dzięki śliczne za wszystkie życzenia i komplementy.

Te zdjęcia, które umieściłem to mam nadzieję będzie tylko przedsmak tego co zrobiła ta fotografka.

Nasz aparat nie należał do profesjonalnych i pewnie był ustawiony na tryb auto :flesje:

mam nadzieje ze za tydzień lub trochę dłużej bede miał zdjęcia, którymi bedę mógł się chwalić wnukom.

 

zapraszam do siebie do sklepu na kawę lub herbatę i oczywiście po Dainese.

 

:icon_mrgreen: :icon_razz: :biggrin: :biggrin: :bigrazz: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

zapraszam do siebie do sklepu na kawę lub herbatę i oczywiście po Dainese.

...

 

To może wyskoczymy po południu dziś lub jutro na "Tymbark" za miasto???? Ja się piszę obiema rękami. :icon_mrgreen: Kasia wszak musi ten kombinezon rozchodzić, co by obtarć póżniej nie było...

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Dzięki śliczne za wszystkie życzenia i komplementy.

Te zdjęcia, które umieściłem to mam nadzieję będzie tylko przedsmak tego co zrobiła ta fotografka.

Nasz aparat nie należał do profesjonalnych i pewnie był ustawiony na tryb auto :buttrock:

mam nadzieje ze za tydzień lub trochę dłużej bede miał zdjęcia, którymi bedę mógł się chwalić wnukom.

 

wielkie gratulacje i witamy w klubie gołębi :) (tych zaobrączkowanych) - żeby Wasze życie było tak piękne jak zdjęcia :)

 

pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta Chłopy!

Pomoc potrzebna. Kumpel do mnie dzwonił,że pojechał na Mazury i zgubił zabezpieczenie od przedniej zębatki. Może Janek pomoże albo Heartless-oni z tamtych okolic. Kto ma numer tel. do Janka?

Dzięki

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta Chłopy!

Pomoc potrzebna. Kumpel do mnie dzwonił,że pojechał na Mazury i zgubił zabezpieczenie od przedniej zębatki. Może Janek pomoże albo Heartless-oni z tamtych okolic. Kto ma numer tel. do Janka?

Dzięki

 

 

przesłałem Ci namiary na PW na Janka i na Ryszarda z Jedwabnego

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kris, omijaj tylko Łódź szerokim łukiem, to na pewno nie będziesz w potrzebie... :)

Darkmann, ściągnąłeś już swojego Monstera?

Zaza, jak się spisuje nowy nabytek? Pewnie jeździsz od rana do wieczora i nie masz czasu zajrzeć na forum?!

Jac, coś długo Ci schodzi z fotami ze spotkania w Białokoszu...

Pozdr Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć SEB

 

Niestety nie ściągnąłem musze mieć jakąś podwoże do częstochowy, bo pociągiem to mi się nie uśmiecha zapitalać. poza tym muszę ramę pospawać bo mi pękła - nie wiem z jakiej przyczyny - może ty mi pospawasz jak masz mig-mag'a ;).

Myślalem ze pojade na weekend ale niestety kibluje w sobote w sklepie.

Poza tym szukamy nowego lokalu na sklep Dainese w krk. jakby ktoś o czymś wiedział to dajcie znać.

 

oby te nadchodzące burze nie trwały zbyt długo

 

3majcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...