Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Desmoklekotow!

Stoner z Ducem znow pobili Wielkiego Gay-a :P

i tak trzymac, niech kochajacy inaczej schowaja sie gdzie ich miejsce: w krzaki lub do podziemia:-)))

Na spotkanie w czerwcu prawdopodobnie przybede z Ryskiem i (jak bedzie "Poznan") z bratem Michalem, jednak do konca uzaleznione to jest od wielu czynnikow(wiecie sluzba nie druzba...).Jak bedziemy jechac to i tak wczesniej damy znac...

Jesli chodzi o plany majowe to 19 maja bedzie otwarcie sezonu w Lomzy, wiec jesli kto ma czas mozna sie spotkac i z Ducatami ewentulnie przeniesc sie do Motostodoly..., a 14-15 lipca bedzie zlot w Jedwabnem i w ramach tej imprezki mozna zabawic sie Ducatowo...

To co przyjezdza kto 19 maja??? Moze pogadalibysmy o niezobowiazujacym zrzeszeniu jedynie slusznej Marki??

Pozdr. Janek Klekotek 748.

 

jak na dzień dzisiejszy to chyba się wybiąrę do Was na otwarcie :) ale to zależy jeszcze od kilku "decyzji".

 

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zna jakiś link do ściagania wyścigów z MotoGP? Jakimś dziwnym trafem za każdym razem kiedy są wyścigi to mam dyżur. Ostatnio miałem wolny poniedziałek i udało mi się zobaczyć jak Bayliss załadował Toselanda. Cieszyłem się jakby Polska wygrała z Brazylią w piłkę. Brakuje mi tych wyścigów:(

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zna jakiś link do ściagania wyścigów z MotoGP? Jakimś dziwnym trafem za każdym razem kiedy są wyścigi to mam dyżur. Ostatnio miałem wolny poniedziałek i udało mi się zobaczyć jak Bayliss załadował Toselanda. Cieszyłem się jakby Polska wygrała z Brazylią w piłkę. Brakuje mi tych wyścigów:(

 

 

Kiedys sciagalem filmy z jakiejs tam strony, byly juz kilka dni po imprezie..ale zostala zmknieta bo podobno wylacznosc ma na to Ticali czy jakies inne dziadostwo. Placisz tam i mozesz sciagac...ale jutro o 10.00 na Eurosporcie jest zdaje sie powtorka! Pzdr Doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek dajesz te zgłoszenia z propozycjami nazwy klubu??? Już dawno po terminie, jeszcze się cała skrzynka browara przeterminuje...

Ja też będę u Jacka po Bożym Ciele, moja żona już się z tym pogodziła....

 

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek dajesz te zgłoszenia z propozycjami nazwy klubu??? Już dawno po terminie, jeszcze się cała skrzynka browara przeterminuje...

Ja też będę u Jacka po Bożym Ciele, moja żona już się z tym pogodziła....

 

Pozdrawiam

 

Seba

zebrane info już prezentowałem 1 kwietnia 2007:

 

.....

z życia quasi-klubowego:

dostałem całe 1 9słownie: jedno ) zgłoszenie zgodnie z "regulaminem"

1. Prezes Nowak zaproponował: "GROMO WŁADNI Ducati Owner Club"

 

inne wyjęte z teści postów - które może też jakoś weziemy pod uwagę przy ocenie:

 

2. Zefir: „Motowłochaci na klacie"

3. Jannikiel (nawt 2 propozycje: "Desmoklekoci", "Polish Desmodromic Outsiders"

4. Scitro "Włoszkomaniacy"

 

......

 

 

 

pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniakow wloszczyzny!! :biggrin:

jestem tu NOWY a znalazlem sie za sugestia Jacka998,

zgadalismy sie odnosnie Italmeeting 2007,

narowiste i kaprysne wloszki od zawsze mnie pociagaly i wzbudzaly emocje :) :)

obecnie dosiadam ST3 a baze do wylotow mam w Lodzi

 

szacun :icon_mrgreen: dla desmopilotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś z radosnej twórczości Radosnego??? Hihihi...

Propozycję Seby proszę usunąć...

Pozdrawiam

 

PS. To jury będą mieli trudny orzech do zgryzienia....

Edit. Witam nowego kolegę yasec-a

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam yasec'a na naszym gronie 4-fumowym - każdy nowy kolega (koleżanka) to wielka radość.

 

bartolini - gratulacje z faktu nabycia maszynki ;) - mam nadzieję, że porzucisz jakieś fotki jeszcze przed zlotem w czercu (bo rozumiem, że musisz sie tam pochwalić na żywo przed społecznością 4-rumową)

 

a co do sprawy Melvina - no cóż mam nadzieję, że go tam jakiś rekinek nie porwał :)

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopy!

Słuchajcie czy ktos z Krakowa i okolic mógłby mi doradzić gdzie mógłbym podgiąć rurkę od wydechu, tę część która wchodzi do kolektora? Mam wydechy karbonowe z mojego starego SS750 a teraz je założyłem do 900 i troszke mi nie pasuja więc musze je podgiąć lub dosztukowac kawałek o odpowiednim kształcie.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...