Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jeszcze nie wiem. Pasek coś ok. 100/szt; płytka zamyk. ok 60/szt a ile wyjdzie za uszczelniacz to nie wiem bo nie mieli na półce. Dokładnie będę wiedział jak dostanę przesyłkę z rachunkiem.

Tak dla orientacji mam ofertę od dealera słowackiego (bo bliżej niż do Poznania) i u nich pasek kosztuje 1044Skk, płytka 694 Skk, uszczelniacz 91Skk.

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, jak tylko poskładam do kupy moje 0,6 monstera to chętnie podjadę Ci to obejrzeć... choć nie znam się na tej technice jak Dominik czy Janek, ale jakieś powierzchowne spostrzeżenia będę miał. Postaram się dowiedzieć co nieco o jego przeszłości o ile właściciel jest w krakowskim "Desmoobsesion".

Co do twojej planowanej wizyty w Krakowie, to gorąco zapraszam na pogawędkę, a co z niej wyniknie to .... :) pssss. Nocleg też się znajdzie.

Pozdrawiam Seb

 

z góry dziękuję za pomoc - mam nadzieję, że damy radę się jakoś spotkać za niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę pomóżcie... Szukam adresu nowej polskiej strony Ducati, widziałem ją pod koniec lutego nie na swoim kompie i adres z pamięci wyparował..

Służe uprzejmie:

www.ducati.info.pl

Ale to straszne gówno jest... :biggrin:

Nic tam nie ma. Po prostu nic. Nawet kontaktu do dystrybutora :) :) :crossy:

Parę zdjęć powklejali i parę żenującej jakości haseł.... Żenada. :eek: :eek: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam do sprzedania ladna koszulke Ducati rozmiar XL .. na mnie troche przyduzawa choc do malych nie naleze ;)

 

http://img260.imageshack.us/img260/7446/zdj281cie002yi5.jpg

 

http://img407.imageshack.us/img407/5862/zdj281cie003ij7.jpg

 

podkoszulek firmy Fruit of the loom wiec nie byle badziew z bazaru :)

 

 

http://img211.imageshack.us/img211/9341/zdj281cie004ma0.jpg

narazie bedzie wisiec na scianie ale w czerwcu pomacham nia na Imoli jak Bayliss bedzie smigal na torze :biggrin:

 

jakby ktos chcial to moge takie flagi w kwietniu zalatwic ( i inne pierdoly )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a w ostatni weekend Bayliss pojechał całkiem całkiem - ajk widać Duci nadal się trzymają i biją na głowę, jak to wspomina Janek - ryżojady :lalag: :)

 

Co do strony ducati.info.pl - zaczynają się pojawiać tam zmiany - mże coś się zmieni na lepsze. Są już przedstawieni 2 partnerzy: Moto-Rex i Boldor. Są też forki z Motor Bike Show

 

pozdr Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu widok od tylu...hihihi... kominów... Można latwo powrócić do "prawie" oginalu, montując w rurce fi 38 rurkę orginalną i glośność spada do poziomu nieakceptowalnego...

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a76857778f274794.html

 

Prezentuje się calkiem dobrze, nagranie wrzuci aLLy, bo ja mam male problemy z komputerami... :icon_eek:

Pozdrawiam Seb

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosny, co się orobilem to moje... a co się ojciec nakląl przy spawaniu to tez moje...hehehe...

Szczerze mówiąc to latwiej jest zrobic ten wydech od podstaw z normalnej blachy niz spawac ten pie....ony papier! A z orginalnego wykorzystac tylko dekielki i oslone aluminiowa.

 

Moze ma ktoś patent jak troszke podrasowac to anodowane alu na tlumikach, bo moje już troszkę nadszarpnięte zębem czasu i porysowane (wywrotki i te sprawy...) a powtórne anodowanie nie wchodzi w grę bo już 2 raz tego nie bedziem spawać!

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba

piękna robota :wink: Masz rację, że chyba łatwiej jest zrobć coś od podstaw, niż naprawiać - to tak jak z remontem domu czy katamaranu :smile:

 

 

co do Twojego pytania - nie mam bladego pojęcia - może jakaś polerka pastą polerską i kilka godzin dodatkowej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki aLLy za kawal roboty, zapraszam na "odsluchy" na żywo... :clap:

 

Dowiedzialem się co nieco na temat tego czerwonego 749 , o którego wczoraj pytaliście. Powiem tyle, motocykl na pewno nie jest bezwypadkowy... Jak ktoś chce szczególy to wyślę na e-mail.

Ale troszkę na oslodę, ma kolega z Desmoobsesion 748 żóty z ekstrasami, stan gwarantowany (nie jakaś garażowa manufaktura) Jak ktoś zainteresowany to podam tel. Pisać na PW.

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...