Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ducatiści... miałem dzisiaj Ciekawe przeżycie, spotkałem się z Panią która jeździ turystycznym endurakiem, jak dowiedziała się że jeżdże Ducati to skwitowała: a to ty z tych co na wprost i pełny gaz???

Jak jesteśmy postrzegani jako grupa? Czy macie jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam

 

PS. Co tam u Dominika?

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moge te naklejki zalatwic jednak troch inne i male , wielkosc cos jak ten breloczek na szablonie po 2 , tylko ze to dopiero w grudniu bym mial kolo swiat.

 

Witam moge te naklejki zalatwic jednak troch inne i male , wielkosc cos jak ten breloczek na szablonie po 2 , tylko ze to dopiero w grudniu bym mial kolo swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ducatiści... miałem dzisiaj Ciekawe przeżycie, spotkałem się z Panią która jeździ turystycznym endurakiem, jak dowiedziała się że jeżdże Ducati to skwitowała: a to ty z tych co na wprost i pełny gaz???

Jak jesteśmy postrzegani jako grupa? Czy macie jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam

 

PS. Co tam u Dominika?

 

 

a fajna była ta Pani? :) Umówiłeś się z nią na kawę albo na wspólną jazdę :icon_mrgreen: :buttrock:

 

Co do postrzegania - raczej Ducatiści nie są raczej kojarzeni (oczywiście wg mnie) z SBK (ja przynajmniej nie spotkałem się z taką opinią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chcialem sie zapytac czy ktos smigal na 749s z 2003?? Jak wrazenie itp itd?

 

z tymi naklejkami bedzie tak , w poniedzialek ojciec kupi jeden szablon zrobi fotke i poda wymiary jak sie wam spodoba to zalatwie wiecej.

 

 

Świetny pomysł z tymi zdjęciami - z chęcą zobacze jak one wyglądają. CO do 749S to nie mam doświadczeń ale właśnie pojawiło się parę ofert na Allegro, a motorek strasznie mi się podoba. Jak byłem w Łomży u Janka i Ryśka to właśnie Rychu pomykał na 749 (ale std, nie w wersji s) to razem z Jankiem po prostu mogli sobie odjechać jak tylko odkręcili łychę. 749 generalnie określany jest jako dość wygodny do jazdy (zarówno szybkiej jak i turystycznej). Siedziałem i przymieżałem się do takowego żółtego diabełka, ale niestety nie mam teraz kaski na zakup (a szkoda)

 

Co do tematu ginekolog - nie jestem nim, ale fajne dziewczyny to coś co lubię i nie bardzo rozumiem, dlaczego Seba przy 30 latkach Ty nie szalejesz za nimi ;)

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnego modsa dla Janka znalazłem w watku Panny, hihihi....

Panna

Trzymajcie sie...

 

no niczego sobie tylko małe te przeróbki były ;)

 

Jak to mówią By the way Seba - ponoć Ty masz dopiero 30 i takie rzeczy jak babeczki nie są Ci w głowie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Chlopaky(czyt.żłopaki)! Mam chwile wytchnienia, generalnie jak pytaja mnie na czym jezdze to mowie ze na Ducati, na to .. czy to scigacz? Ja odpowiadam zgodnie zreszta z prawda- nie to Ducati:-)), Jak sa upierdliwi to mowie dosiadam motocykl wyscigowy przystosowany do ruchu po ulicach-Ducati, scigacz, scigi to sa cbrrrr-ki, ninja, i gsxrrr, a jeszcze r1-dynki, a Ducati to Ducati- zupelnie odrebna klasa motocykli :-)))) :buttrock: :lalag:

Co do 749- ujezdzalem Rychowe 749 i rzeczywiscie w porownaniu do Klekotka 748S jest o wiele wygodniejszy- przez przeniesienie obciazenia z rak ku tylowi na siedzenie, inna jest tez geometria motorka mozna nim jezdzic bez amorka skretu w moim chyba to jest mozliwe po idealnie gladkich asfaltach.

Jednak o dziwo nie wiem czy sie "wjezdzilem" w sprzet czy charakter i zadziornosc tak na mnie wplywa- nie zamienilbym 748 na zwykla 749- chyba ze na S-ke, lub R-ke- poniewaz na oryginalnym wydechu moj sprzet lepiej pracuje niz zwykla wersja 749- a glosniejsze tlumiki sa dopiero dostepne w S, czy R, teraz na nowych "organkach" ryk wydechu to poezja- nie da sie opisac fantastycznych wrazen- w roznych zakresach obrotow inne dzwieki od dududu na wolnych obrotach do grrrrrruuuuoaaaauuauauauauuuuuu przy wiekszych i nie jest to przerazajace wycie mordowanej swini czy innego zwierzaka- jak to jest w wiekszosci japonii, a i wydech spelnia normy halasu.

Jesli chodzi o twardosc zawieszen to moj sprzet mimo ze odpuscilem sprezyny na max i tak jest twardszy od 749, tak ze jadac do brata w poprzedni wekend ostatnie 9 km po dziurawym i strasznie nierownym asfalcie jechalem max. 60-80 km/h.

To chyba tyle.

Teraz mam prosbe- jak ktos to wie- ile moze kosztowac legalizacja wagi szalkowej? W Bialymstoku legalizuja, ale chcialbym wiedziec ile to kosztuje.

Ta kontrola co teraz mam i tak to jest pryszcz w porownaniu co czeka mnie w styczniu- mamy miec generalna kontrole z Cezet-u, taka robi sie co 5 lat w kazdym Zakladzie, a czepiaja sie glupot- moga zrobic afere nawet z 100 gr. materialu jak bedzie na +, lub -, lub z 10 groszy.

Takie jest zycie i to trzeba przejsc. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm , wlasnie mysle o tej wersji S(na allegro sa oferty ) czym poszczegolne wersje roznia sie i jaka bedzie najlepsza dla nowicjusza , wiem ze rzucam sie na gleboka wode ale nic innego do wyboru nie ma . Musi byc ducat

Kase bede mial tak 20 pare tys. Myslalem najpierw nad 600 tka , cbr ale jak popatrzylem ze ducat ma mniej koni to oczywiscie przychylam sie ku mojej milosci . Nie chce przesadzic z moca jak na pierwsze powazne moto , chociarz to i tak za duzo , mam tego swiadomosci i bede sie mial na bacznosci . Moto kupie gdzies tak za okolo rok . Strasznie mi sie ten klekot podoba , da sie nim wybrac w dalsze trasy??? Moto sprowadze z wloch , nie dosc ze duzy wybor to i pewniej.

 

ps. One nie maja siedzenia dla pasazera? 0.o

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...