Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, to Łukaszek będzie teraz łoił po zakrętach..., dzisiaj z Ryśkiem doszlim do wniosku- że Cytrynka 749, jest słabsza od mego dawnego Klekotka 748, ale dlaczego? Oto jest pytanie...Pewnie z Niemiec ściągnięty, lub Szajscarii- może tam do 78 KM dławią jak słyszałem...

No Cytrynka nie wkręca się tak w obroty, ma jakby miał dodatkowy kilogram na przeciwwagach...

No nic ... zostawiam to Łukaszowi...Trzymajcie się...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek w tym przecież nie ma tajemnicy i omawiałem to dziś z Ryśkiem.

Po prostu nie ma prawa być szybki motocykl w kolorze zółtym.

Żółty jest najmniej aerodynamiczny, a do tego Ducata tak skóra swędzi, aż mu się nerwowo kiszki skręcają.

Z tej przyczyny wkręcać się nie może, bo te skręcone kiszki ani paliwa, ani powietrza odpowiedniej ilości dać silnikowi nie mogą. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście, że Dziawer ze Świata Motocykli zachorował?

Zachorował na Ducati :biggrin: , chłopak oszalał i napisał artykuł, bardzo na plus, o Monsterze 1100.

Do tego jest krótki artykuł jak to ród Dubelskich w końcu wziął sprawy klubowe w swoje ręce i zrobili zlot Ducati :wink: .

Tekst jak dla mnie totalne dno ( i to sam Potyński przecież wymalował), ale zdjęcia spoko.

 

PS tu jeszcze kilka fajnych zdjęć z EICMA tym razem mojego kolegi, który z nami był.

http://picasaweb.google.pl/filip.romanowski/EICIMA09#

 

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście, że Dziawer ze Świata Motocykli zachorował?

Zachorował na Ducati :biggrin: , chłopak oszalał i napisał artykuł, bardzo na plus, o Monsterze 1100.

Do tego jest krótki artykuł jak to ród Dubelskich w końcu wziął sprawy klubowe w swoje ręce i zrobili zlot Ducati :wink: .

Tekst jak dla mnie totalne dno ( i to sam Potyński przecież wymalował), ale zdjęcia spoko.

 

PS tu jeszcze kilka fajnych zdjęć z EICMA tym razem mojego kolegi, który z nami był.

http://picasaweb.google.pl/filip.romanowski/EICIMA09#

 

 

tia ciekawe na jak długo , choroba skończy sie jak wybije sprzegło i bedzie stukało deliktnie głośniej hehehe :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia ciekawe na jak długo , choroba skończy sie jak wybije sprzegło i bedzie stukało deliktnie głośniej hehehe :icon_twisted:

Ale przynajmniej nie napisał takich głupot jak Kwas w przedostatnim Motocyklu, że po przejechaniu przez miasto na 996 sprzęgło było do wymiany :biggrin:

A młodzież czyta i wierzy w te bzdury bo to przeciez taki autorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kwas przestał być autorytetem, jak przewidywał w 1996 roku rychły koniec Ducati i wielki triumf "zielonego paskudztwa"..., a przyznanie się do jazdy na "półsprzęgle" na motocyklu z suchym sprzęgłem, to rodzi pytanie- co ten Pan pali i dlaczego MO się tym nie interesuje?

Kurde o czym my mówimy- mam wiele słów krytyki dot. całego naszego światka wyścigowego-oprócz może dosłownie 5 osób...ale to moje osobiste zdanie i nie mam ochoty na publiczną debatę n/t temat...

Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszek- m.in. dzięki Tobie pozwoliłem sobie n/t spontan... , ale jak patrzę na znajomą półeczkę łezka w oku się zakręciła normalnie...ehhh czemu sie w totolotka nie gra...

 

Cieszę się Janku, że mogłem się do tego po części przyczynić :icon_biggrin:

 

Nooo, to Łukaszek będzie teraz łoił po zakrętach...,

 

Oj będzie, będzie :icon_twisted: bo on jest do tego stworzony, zresztą przecież na prostych to można z nudów zdechnąć. :bigrazz: Jak się uda to po szwajcarskich alpach klekotek pośmiga w przyszłym sezonie.

Pzdr;)

Edytowane przez Delta81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, muszę zapytać bo widzę, że też Was ruszył Kwas :wink: Czy to jest realne? Dlaczego czasami przeglądając oferty trafiam na Duca, który przy 7 tys. jest już po wymianie sprzęgła na nowe? Pytam z czystej ciekaowśći jak przedstawia się trwałość suchego sprzęgła? Dawno nie czytałem postawionego w tak negatywnym świetle testu motocykla... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, muszę zapytać bo widzę, że też Was ruszył Kwas :wink: Czy to jest realne? Dlaczego czasami przeglądając oferty trafiam na Duca, który przy 7 tys. jest już po wymianie sprzęgła na nowe? Pytam z czystej ciekaowśći jak przedstawia się trwałość suchego sprzęgła? Dawno nie czytałem postawionego w tak negatywnym świetle testu motocykla... :rolleyes:

Są dwie opcje:

Albo motocykl już dawno nie ma 7 tys.

Albo jeździł nim Kwas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...