Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku od prawie 10lat przypominam o Chmielakach w Krasnymstawie 50km za Lublinem trasą na Zamość z tym że prawie zawsze odbywały się one w drugi weckend września a w tym roku 3 tygodnie wcześniej .

Zajefajna impra-zabawa do białego rana przy zajefajnej muzie grającej w całym mieście:buttrock: ,wszech lejący się browar :flesje: ,20-30tys. ludu, pole namiotowe za fri nad Wieprzem .

Jeszcze tego do końca nie zaplanowaliśmy ale z Mazowsza będziemy lecieć na kilka duk. Wyjeżdżamy w piątek we wczesnych godzinach popołudniowych, kto ma ochotę będzie się mógł dołączyć. Więcej info o imprezie jest na:

 

http://www.chmielaki.pl/2009/

 

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz Marcin Przema- 'Gadule' z naszego klubu, ktory zginal na swoim Monsterku? Nigdy nie slyszalem ladniej gadajacego Monstera niz Jego- wlasnie na Arrowach.

 

Gaduły nie przebiję ale może mój Monsterek przynajmniej będzie mógł się akustycznie równać z jego :crossy:

może niedługo będziesz miał możliwość posłuchać jak gada teraz mój Potworek :cool:

bardzo prawdopodobne, że 8-9 pojadę z kolegami do Niesulic na spotkanie ze znajomymi z forum PBC

wtedy moglibyśmy się gdzieś po drodze spotkać, w jakimś zajeździe czy gdzieś :flesje:

 

Pozdr

Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik - przyznam ze Twój monsterek pracuje naprawde zacnie na tych arrowach. :notworthy: Generalnie uwazam że dwuzaworowce wydechowo pracuja ładniej niż desmoquattro.

Ale swojemu też nie mam nic do zarzucenia :icon_razz:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że dwuzaworowe to jeszcze ma wydech 2 w 2. Stąd ten piękny bas.

Mam porównanie np w 848 czy 1098 gdzie wydech jest 2 w 1 w 2 i tam Arrow nie brzmi w ogóle.

Termi daje radę ale tylko carbonowe bo tytanowe łozgocze jak Arrow.

Za to Zart w 848/1098 brzmi pięknie ale nie jedzie jak na Termi problem braku komputera i braku kolektorów o większej średnicy jak w Full Termi.

 

Ale jeśli chodzi o jakość to Termi wygląda jak pierwsze próby Edka.

Moj kolega ma w Aprili wydechy Akropovica i są tak pięknie wykonane, że czapki z głów i brzmią świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz Marcin Przema- 'Gadule' z naszego klubu, ktory zginal na swoim Monsterku? Nigdy nie slyszalem ladniej gadajacego Monstera niz Jego- wlasnie na Arrowach.

Niestety nie miałem okazji go poznać bo pamiętasz,ze na pierwszym meetingu był tylko Tomek i Kremówa a ja pojechałem po moto do Italii. Pamietam go jednak ze zdjęć i Ty dużo mi o nim mówiłeś i powiem szczerze,że często sobie myślę jak szybko i niespodziewnie mozna odejść i to nie z własnej winy. To był normalny chłopak i takjak my miał rodzinę i wcale nie prosił sie o śmierc jak wiekszość gumojeźdźców.

 

 

Moj kolega ma w Aprili wydechy Akropovica i są tak pięknie wykonane, że czapki z głów i brzmią świetnie.

... i pomysleć,że to nasi kuzyni Słoweńcy robią...

 

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie obawiam sie że w moim przypadku za braki w basie odpowiedzialny jest kolektor wydechowy relatywnie niewielkiego przekroju. chociaż 2X55mm w arrowach już coś daje. Na zime mysle pokombinować z wykrępowaniem dwóch osobnych kolektorów własnie 55mm.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Zart w 848/1098 brzmi pięknie ale nie jedzie jak na Termi problem braku komputera i braku kolektorów o większej średnicy jak w Full Termi.

`

Rafi-r - nie kumam tego. Mam Zard`a, mam kompa i mam filtr. I jedzie jak szatan, wręcz przy 130 z tróji potrafi mi podnieśc koło a ważę 105 kg i leże na kierze ;) Co prawda do szczęści brakuje mi kolektorów ale ich cena IMO nie rekompensuje przyrostów. Wolałbym wydac kasę na ulepszenie skrzynki biegów. W każdym razie nie zgodze się że jedzie gorzej niz na Termi. Będe na dniach na hamowni to wkleję wydruk. Myślę że 164 KM to będzie na dzień dobry, ale pal je licho - wolałbym Nm na poziomie 140 hehehe

Pozdr 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze Rafi pisze 'w moim tonie' z poprzeniego postu. Porownywac nalezy Zard'y i Termi ale obydwa ECU do otwartych wydechow. Termi w komplecie sprzedaje koncowki z odpowiednim ECU do nich a Zard, Arrow,Leo czy inne- nie. Dlatego tez porownanie 'golych' Zard'ow do Termi z ECU jest bezzasadne. Btw- facet- musze zobaczyc ten twoj sprzet :flesje: , choc mam wrazenie, ze gdzies widzialem...a moze na fotkach tylko ? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...