Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

To ten ?

 

http://otomoto.pl/ducati-monster-750-M1253114.html

 

Jak tak to jutro idę po kredyt i wtorek/środa jest mój ;-)

 

Ja nie mówie że to to jest super sprzęt,na pierwszy żut oka wyglądał ładnieale chcieć to brać trzeba go dokładnie prześwietlić,jeśli się nie znasz to weź ze sobą człowieka który ci wszystko posprawdza,powącha spaliny i obejży świece-czy nie bierze oleju,zajży pod zbiornik,luknie filtr powietrza i pod nim,obejży paski rozrządu itp.I chyba ten przebieg ma w milach nie w kilometrach ,bo prędkościomierz ma na bank w milach.Ale jak kupisz to tylko trzeba będzie w kominkach dłubnąć ,zacznie ładnie gadać to wtedy będziesz miał prawdziwe DUCATI :clap: :crossy: :notworthy: -aaa zapomniałem - ten sprzęt ma nieładnie zbity klosz reflektora ,trzeba będzie go wymienić.

 

A ty Franek powiedziałeś że my cepiliśmy się czystości a to nie ja tylko mój wredny Desmoupierdliwiec :banghead: .

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę trudno liczyć na super stan funkiel nówka,widzę ile one idą u nas więc mogę pewne braki przeboleć.

Nie mam kogo wziąć kto by się znał na diuku ;-(.Faktycznie jak tylko by mi zadudnił przed nosem to już bym podpisał umowę pewnie ;-D

 

Weź mnie ze sobą, wezmę dłubnięte kominy od Basi Monstera, założymy, odpalimy, posłuchamy -to może pomoże ci to podjąć decyzję. :bigrazz:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę trudno liczyć na super stan funkiel nówka,widzę ile one idą u nas więc mogę pewne braki przeboleć.

Nie mam kogo wziąć kto by się znał na diuku ;-(.Faktycznie jak tylko by mi zadudnił przed nosem to już bym podpisał umowę pewnie ;-D

 

 

Jak coś to się odezwij to podjadę i obejrzę :) Sam długo wybierałem i przeczytałem o Dukach prawie wszystko co znalazłem łącznie z manualem :icon_mrgreen: . A tego Duka na Bazarze oglądałem i prezentował się i mruczał całkiem zdrowo ale i tak trzeba by było kuknąć do środeczka :) I oczywiście zrobić rundkę próbną :icon_twisted:

 

A tak nawiązując do Ducatów na bazarze to widziałem jeszcze jednego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1177746. Klekotał całkiem miło i wyglądał jak nówka :icon_mrgreen: Można by się potargować na 16 z tego co wyczułem :)

Edytowane przez xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałaśnie wróciliśmy z Basią z Warszawskiego Motobjzlu,moim zdaniem nie rewelacja ,zmarzliśmy jak cholera aż zęby wydawały desmostuki,obeszliśmy ten przybytek w szerz i wzdłóż i nie szło znaleźć rozsądnych bucików dla mojej Basi w rozmiarze 37. Spotkaliśmy Franka i Teodora z naszego forum, oraz desmoKonrada z Brudna z brzdącem. Kupiłem tylko 2 komplety uszczelniaczy zawieszenia do mojego ST-ka bo mi się wyżygało jeden komplet z pojedyńczą sprężynką za 22pln a drugi z podwójną za 46pln (to żeby zdementować info o wysokim koszczie części do Ducati) :biggrin: . Na jednej z przyczepek znaleźliśmy do sprzedania dość ładnego Monstera 750 ponoć 2001r ale jeszcze na gaźnikach, żółtego,zciągniętego z Angli z przebiegiem 22tysie mil za sumę 9tysi,książka serwisowa prowadzona do końca,na fabrycznych kominach, którym by było warto się zainteresować jakby akurat ktoś szukał Monstera większego niż 600cm,chłopaki są ze Starachowic jakby co to dysponuję namiarami

 

A właśnie przypomniałem sobie że kupiłem te uszczelniacze i że będę je musiał wymienić i teraz moje pytanie -czy ktoś z was nie dysponuje info ile powinienem wlać płyny do każdej z lag? czyli ile powinno być oleju hydraulicznego w każdej z lag w zawieszenia Schowa w Ducati ST4S 2004r ze złotymi rurami pokrytymi Azotkiem tytanu ,średnica 43mm.Może ty niezawodny Janku coś gdzieś wygrzebiesz :notworthy: ?

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałem - ten sprzęt ma nieładnie zbity klosz reflektora ,trzeba będzie go wymienić.

 

A ty Franek powiedziałeś że my cepiliśmy się czystości a to nie ja tylko mój wredny Desmoupierdliwiec :banghead: .

 

Już nie ma zbitego, bo gościu dziś kupił i od razu wymienił na wersję europejską :clap:

Licznik w milach, sprzęt ładnie odpala i pracuje, lekko pokryty typowym dla angoli nalotem- moto stało pod chmurką, w dodatku blisko wielkiej wody :icon_mrgreen: .

Gdybym miał kasę- bym brał. Ale ja tak mam z każdym Dukiem :icon_razz:

P.S. Wybacz Edi Edhaust, że dostało ci się za małżowinkę, tyś mi bratem :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, mam tylko 748/996 na Showa, ale z tego co mi wiadomo St4S ma takie same, wiec można takie parametry przyjąć:

- 492 cm. sześć (+ - 2,5) na lagę

- 132 mm poziom od górnej części teleskopu, oczywiście na wciśniętej ladze...

Załóż korki pobujaj, pobujaj, przejedź się delikutaśnie i pomyśl czy nie dodać z 5 cm sześciennych na lagię...ale myśle że będzie O.K.Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zakręceni,

Na innym forum, forumowicz ze Stanów npisał: "że lepiej siostrę mieć w burdelu niż brata na Hondzie"

 

Nieźle sie uśmiałem, czego i Wam kochani życzę

 

Pozdrawiam

balzac

 

PS:

Kółeczka mojej MTS-ki znów się kręcą, a nawet "Świat Motocykli" ładnie ją opisał w majowym wydaniu

Edytowane przez balzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zakręceni,

Na innym forum, forumowicz ze Stanów npisał: "że lepiej siostrę mieć w burdelu niż brata na Hondzie"

 

Nieźle sie uśmiałem, czego i Wam kochani życzę

 

Pozdrawiam

balzac

 

PS:

Kółeczka mojej MTS-ki znów się kręcą, a nawet "Świat Motocykli" ładnie ją opisał w majowym wydaniu

Kolego za powielanie tego starego dowcipu to podobno Kain zabil Abla :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez troublemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego za powielanie tego starego dowcipu to podobno Kain zabil Abla :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

.....a już myślałem że zabił brata, bo zobaczył go na hondzie :icon_razz:

 

PS:

Ale Ty na Dukacie możesz spać spokojnie :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zakręceni,

 

Idzie wiosna, niedźwiedzie się budzą ze snu zimowego :icon_mrgreen:

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Posiadam nadliczbowo uszczelniacze jaky ktoś potrzebował 54 X 43 X 11

Jaki nr. katalogowy? Podejdą do Wdowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...