Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Noooo, ładniej grają niż Aprilka z Białokosza..., lecz mi nie za bardzo przypadają do gustu- czegoś im brak- wiadomo- Ducatowego brzmienia...

Są naprawdę głośne i obawiam się czy przejdą homologację torową...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale SS nam się stylistycznie niestety nie podoba.

 

Ja przez lata byłem zagorzałym przeciwnikiem "nowego" SSa na rzecz starego, których miałem dwa ale teraz nowy SS mi sie podoba i uważam ten moto za bardzo oryginalny, który jeszcze długo się nie zestarzeje. Jedna mała uwaga, że dużo bardziej podoba mi ss po modernizacji czyli seria 800 i 1000 bo ma m.in. dużo ladniejsze pięcioramienne felgi i białe zegary no i zmodernizowane silniki. Oczywiście wygląd to rzecz gustu ale w chwili obecnej brakuje w ofercie naszej kochanej firmy takiego motocykla, który byłby sportowy i jednocześnie trochę turystyczny. Jakieś dwa lata temu słyszałem w Bolonii,że koło 2010 szyjkują sie na wprowadzenie do produkcji czegoś o typie supersporta ale zobaczymy.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Sylwestrze...Na Nowy Rok Wszystkim Ducatistom Wszystkiego Najlepszego!

Dobrze ze niedlugo bedzie cieplo- poniewaz w koncu chce przestroic sobie zawieszenie w Ducaciku...

A co sie tyczy wczesniej wspomnianej SS800- to nie jest taka zwykla sobie 800-tka, ma zrobiony tuning - Rysiek byl mocno zdziwiony, ze tak dobrze sie zbiera z dolu...jedynie co mi brakuje to charakterystycznego kleklekle...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

Duke75 - Marcinek- w sprawie motocykla dla Twego tescia- skontaktuj sie z Ryskiem z Motostodoly- jak sie zdecydujesz dam Ci telefon na priva- chyba ze juz masz...Pozdr.Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin oproznij swoją skrzynke bo wyslac odpowiedzi nie moge... tak wogole to jak ktos nie wie to Rysiek w Motostodole ma na sprzedaz ze 150 sprzetow + pare sztuk Ducatow: 1098, 999,SS 800(jeszcze), 748, 748 S, Gt 1000, Paso limited ...Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dudniącego i klekocącego w Nowym Roku! :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Stary rok zakończyłem 50km sylwestrową rundką po Wawie. 2km od domu urwałem linkę gazu, nie wytrzymała temperatury :icon_mrgreen: - wracałem trzymając ją w palcach, a hamowałem tylnym :crossy:

Znaczy się- co się miało zepsuć to się zepsuło w zeszłym roku :lalag:

Nie ma ktoś linki na zbyciu ? :icon_rolleyes:

 

P.S. Prezes, jak tam powitanie - dałeś radę?? Wyglądałeś na zadowolonego :icon_mrgreen:

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to jak ktos nie wie to Rysiek w Motostodole ma na sprzedaz ze 150 sprzetow + pare sztuk Ducatow: 1098, 999,SS 800(jeszcze), 748, 748 S, Gt 1000, Paso limited ...Pozdr. Janek.

 

Nie dziwie się że dalej je ma,niby po sezonie-ale przez cały ten sławny już kryzys dostanie kredytu graniczy z cudem i jeszcze długo może tak być co nie wróży dobrze ducatistom na nowy rok ;/.No przynajmniej niektórym...

Edytowane przez Ducatista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin oproznij swoją skrzynke bo wyslac odpowiedzi nie moge... tak wogole to jak ktos nie wie to Rysiek w Motostodole ma na sprzedaz ze 150 sprzetow + pare sztuk Ducatow: 1098, 999,SS 800(jeszcze), 748, 748 S, Gt 1000, Paso limited ...Pozdr. Janek.

 

Teraz ciężko Rychu ma z tym obrotem bo i dolar już nie jest po 2pln.Daj znać jak 1098 odpalicie.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek narazie ma na glowie bujanke z ostatnim kontenerem, a juz kolejny sie szykuje do wplyniecia...ale jak bedzie czas i pogoda odpalem 1098-kie i tyla..., narazie przeszedł mi ból glowy po Sylwestrze, ale tak to bywa jak "Króla Puszczy" rozcieńcza sie "Sobieskim" kurde pierwszy raz piłem Sobieskiego jak wodę...daj Boże ostatni- nie smakuje mi i tyle, za to po Królu Puszczy nawet nie zakąszałem...ale potem w tańcu nikt mnie nie mógł zatrzymać- wrzucili mi moja 8 letni córkę na plecy jako obciążnik, ale nic nie pomogło- a córka usnęła... ale za to dzisiaj pachwiny i łacznik jajeczek dał mi sie we znaki- bo stary pryk prawie szpagata na lodzie wywinął przy ogólnej radości młodych funcjonariuszy- ale żaden nie mógł powtórzyć za mną ot co :icon_mrgreen: :icon_razz:

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo , ale reszta załogi jest jeszcze lepsza... nie dają znaku życia i cicho coś tutaj...czyżby ogólnoświatowa recesja wywołana przez wiadomo kogo miała i dotknąć i nasze Szanowne Klekoczące Towarzystwo, czy raczej jeszcze nie mogą się wybudzić po Sylwestrze :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

Mam do Was pytanie: muszę sobie kupić nowe rękawiczki- muszą mieć długie mankiety( coś ala Icon Timax, albo Dainese Speedmetal) i być typowo sportowe( na niepogody mam chyba z 6 kompletów), ale żeby były atrakcyjne cenowo, żeby na buty starczyło...nie muszę pisac że kolory żółte, zielone i niebieskie odpadają :icon_mrgreen: Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao Ragazzi Ducatisti!!!!

Janek, a propos kontenerów z USA. Mój kolega kupił w Stanach Harley`a V-Rod i jego kuzyn mu go wysłał jakieś 2 miesiące temu. On czeka miesiąc, drugi a tu nic. Dzwoni do kuzyna a ten mówi,ze dawno wypłynął wiec dzwoni do firmy spedycyjnej a kolo na to: " wie pan, wyszła taka sprawa...bo nam kilka kontenerów ze statku wypadło..." a mój kumpel" co???!!!jaja pan se robi ze mnie???!!!" a koleś: "nie..., wypadło nam pare kontenerów do oceanu ale na pocieszenie powiem panu,że w dwóch innych kontenerach były dwie najnowsze BMW M5" :buttrock: :icon_biggrin:

Jak zapytacie czy moto było ubezpieczone to Wam powiem,ze tak ale tylko na 3 tys dolców ( a zapłacił za niego jakieś 15 tys $) bo w papierach napisał,ze niby po pożarze :clap:

Moja wersja wydarzeń jest taka,że pewnie wypadły ze statku ale na kuter rybacki z Kaliningradu :biggrin: hihihihi!!!!

Inna historia jest taka,ze kumpel wysłał dobremu znajomemu 30 tys dolców na nowego Subaru Forestera 2.5 T. Było to 6 miesięcy temu a do dziś nie ma ani auta ani kasy. Koleś najpierw walił ścieme a teraz nawet nie odbiera telefonu. Kumpel ma ciężką depresje. Tak to jest z tanimi sprzętami z Ameryki.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...