Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

dobrze mi doradziliście. Wyboru dokonałem :icon_biggrin: i coś extra z 996 dostałem :clap:

Tutaj :-)

 

 

no no Balzac Ty to potrafisz :biggrin:

 

Czy ktoś zna sposób na zmianę mph na km/h na moim liczniku??

 

tey ynam sposb, na priwa ci powiem lub dzwon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie: znajomy chce kupować - może ktoś zna tego s2r z krakowa?

TIA

jeszua

 

Ja sobie ostrzyłem pazurki na niego ale że sprawa niepewna to polecam,czlowiek jest z Desmo Silesia nowo załozonego wieć chyba spoko bike ;-)

 

Pisze na http://www.desmosilesia.pl/forum/index.php...dab3be78bc8f760

 

nick art-g

Edytowane przez Ducatista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostrzyłem pazurki na niego ale że sprawa niepewna to polecam,czlowiek jest z Desmo Silesia nowo załozonego wieć chyba spoko bike ;-)

 

znaczy nie rozumiem, co miałeś na myśli. co jest niepewne, co za człowieka polecasz i w jakim celu?

BTW jak podajesz link do obcego forum, to zauważ, że trzeba się tam logować w celu poczytania... :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego historii nie znam , ale go widziałem w motofunie .Wygląda jak nowy, po oponach widać że używany

 

oglądaliśmy wczoraj, dwa niepokojące drobiazgi to osad z wilgoci w oleju, po rozgrzaniu silnika, i lekkie pocenie się przy śrubach takiej małej pokrywki u góry tylnego cylindra, po lewej, tuż pod bakiem. powiedzcie, czy to coś poważnego, czy można pominąć?

TIA

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie z pod pokrywki zaworowej? albo z pod pokrywki swożni dźwigienek ,wszystko to drobiazgi wystarczy albo go dokręcić albo wymienić oringi i po sprawie.Pocenie pod cylindrem :eek: lub głowicą było by znacznie gorsze.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie poci - znaczy olej jest...a tak powaznie przy ostrzejszym traktowaniu 2 zaworowego Du-ca ten problem to norma, mozna posiedzic i pouszczelniac co nieco, a po 5000 znowu to samo...tak niestety jest jak ma sie silnik chlodzony powietrzem i olejem...

Zeszta nie tylko w tym miejscu pewnie sie poci- zajrzyj tu i owdzie...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...