Skocz do zawartości

Doradzcie Honda CB 500 czy Suzuki GS 500


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie cały temat a raczej głupawą sprzeczkę zawdzieczamy niejakiemu: Darekcb500

 

Brawo :D :) jakim orderem mnie za to odznaczysz :?:

A tak na poważnie to do ciebie niejaki swiruradom, jak i do innych jeszcze coś mających do mnie za wyrażenie swojego zdania mówie

spokuj . Nie którzy to naprawde chyba wszystkie rozumy pozjadali .

Czy ja cos mówiłem że gs to kupa złomu .Wyrazilem tylko swoje pogłady na temat tych dwóch motocykli .

 

Ale i tak można wywnioskować z powyzszych wypowiedzi ze gs nieznacznie przewyższa cb tylko konstrukcją ramy i podwozia.

 

Pan Adam wyjasnił wszystko rewelacyjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to do ciebie niejaki swiruradom, jak i do innych jeszcze coś mających do mnie za wyrażenie swojego zdania

Tylko widzisz to jak to Ty nazwałes "wyrażanie swojego zadnia" bylo nadzwyczaj hamskie i obrażające. A niby jedna wielka rodzina - widać wyjątki się zdarzają - przykre to jest, ale cóż......

 

Koniec kropka  

Amen.

:D to tylko chciałem powiedzieć w "ostatnim słowie" w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz to jak to Ty nazwałes "wyrażanie swojego zadnia" bylo nadzwyczaj hamskie i obrażające

 

Jak masz jakieś kompleksy wynikające z tematu ,to zapraszam na pw.

Nikt juz nie chce słuchać twoich prostych i beznadziejnych refleksji ,nic nie wnosisz do tematu i jeszcze zaśmiecasz :D

 

widać wyjątki się zdarzają - przykre to jest, ale cóż......

 

Ty jesteś bardzo dobrym przykładem tego co napisałęś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ma byc naked typu gsx750 czy cb750( nie wiem który jest piękniejszy !!)

Tutaj musze przyznac racje! Chociaz jezdze CB, to GSX podoba mi sie strasznie. Piekna maszynka, do tego silnik troszke mocniejszy niz w SF.

Wedlug mnie duzo fajniejszy od Bandita-dlatego dziwi mnie tak mala popularnosc tego modelu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CO LEPSZE CB 500 CZY GS 500 ??????????TAK TYLKO PROSZĘ ZADAĆ SOBIE PYTANIE PRZED ZAKUPEM CZEGO OCZEKUJECIE OD TYCH DWÓCH MOTOCYKLI.

NIE MAM OBSESJI NA PUNKCIE CB CZY GS, ALE MIAŁEM TYM OKAZJE JEŹDZIĆ CB Z 1996, A GS Z 1993 ROKU.

ZAUWAŻYŁEM WIELE CECH POZYTYWNYCH I NEGATYWNYCH W PRZYPADKU OBU MOTOCYKLI.

SPOTYKAM DZIESIĄTKI OSÓB NA ZLOTACH KTÓRZY MAJĄ TAKIE MOTO, A WYPOWIEDZI SĄ RÓŻNE KAŻDY CHWALI SWOJE.

AKTUALNIE MAM KONTAKT Z OSOBĄ KTÓRA NAKRĘCIŁA TURYSTYCZNIE NA SWOJEJ CB 500 102 TYS KM, I TEN MOTOCYKL ( SILNIK ) JEST NAPRAWDĘ W DOBREJ KONDYCJI, NIE MAM POJĘCIA KIEDY SILNIK PADNIE, JAK BĘDĘ WIEDZIAŁ TO SIE PODZIELĘ WIADOMOŚCIAMI NA FORUM.

KTO POSIADA GS 500 Z PRZEBIEGIEM 80 TYS KM BĘDZIE WIEDZIAŁ CO W TRAWIE PISZCZY LUB PISZCZAŁO.

 

JEŻELI OBRAZIŁEM UŻYTKOWNIKÓW GS CZY CB TO Z GÓRY PRZEPRASZAM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 100 tys wybucha ??? HMm , to chyba dobra informacja dla mnie bo w moim pozostalo jeszcze jakies 60 tys do eksplozji - moze dam rade sie go wczesniej pozbyc :)

A tak na marginesie , jestem uzytkownikiem GS-a i kademu moge zachwalic ten motor . heh dziwi mnie jednak to co ludzie pisza o spalaniu - mniej niz 4 litry ??? Nie spotkalem sie (moze ja za szybko jezdze - a myslalem ze gsem nie da sie za szybko jezdzic :P ).

 

Wracajac do tematu - co bys nie kupil to i tak komus to bedzie sie nie podobalo (nie da sie wszystkim dogodzic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 litry to pali transalp jak się jedzie 80kmh 95oktanowej benzyny, 98 oktanowej jeszcze mniej!! 8O

 

wiec GS pali pewnie wtedy z 3 z małym hakiem tak jak MZ250/251 czy CB500 :P :( :P

 

gdyby nie moj kolega co ma VT500 C nigdy bym sie nienauczył tak krajoznawczo jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gs500 przy około 100 000km silnik wybucha ..jeżeli w ogóle doturla sie do takiego przebiegu

bzdura :!: zaczynam podejrzewac' date=' że pracujesz dla Hondy :banghead:

 

koledze w GS500 w ubiegłym roku wyzerowało licznik :D nakręcił jeszcze kilka tys. :arrow: mało że nic nic nie wybuchło,to sprzęt w zakrętach wciąż objeżdżał sporo mocniejsze kunie :)

 

[ [i']Dopisane: 16-02-2006, 10:54[/i] ]

dziwi mnie jednak to co ludzie pisza o spalaniu - mniej niz 4 litry ??? Nie spotkalem sie

Petereq' date=' to chyba kwestia własciwej regulacji. mnie równiez nie spalił [b']nigdy [/b]<5ltr. GS zdławiony do 34KM pali więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CB500`99 już 4 sezon i poza płynami, klockami i łańcuchem nie wymianiałem nic wiecej. Nawet opony sie jeszcze trzymają, choć przyznam że mój styl jazdy raczej wymagający nie jest. Zrobiłem jakieś 25kkm (w sumie jest 33kkm), pali od 3,8 do 4,5l, wydech jest pusty, więc grzmot daje bardzo sympatyczny...... itp itd z tego co napisali poprzednicy.

Kup to, na co Cię stać. W obu przypadkach dobrze utrzymane moto odwdzięczy sie długim i bezstresowym użytkowaniem. Co do wartosci, chciałem sprzedać w zeszłym sezonie ale nie znalazłem chętnego. Być może z powodu ceny (mam szybę, kufty itp), ale za bezcen nie zamierzam tego sprzedawać. Tak więc hondzinka już pewnie zostanie u mnie 4ever i specjalnie mnie to nie martwi.

A cała ta dyskusja/chryja/awantura nadaje się do działu humor bo z przysłowiowej igły.... Panie i Panowie, po co te nerwy ? :)

PEACE :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem sie na gs, nie ukrywam, że ze względow finansowych, na razie jestem zadowolony, leje i jade :-) jak ktoś umie po niemiecku coś to w necie jest cały film gs vs cb :-) niesety nie pamiętam jak sie nazywał, jak znajde to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...