Skocz do zawartości

DAINESE czy ALPINESTAR KURTKA


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić kurtkę ale niewiem czy mam wybrać tekstylną (D-DRY) czy skórzaną. Głównie będę jeździł po mieście. W weekend każdy z Warszawwy do Płocka i z powrotem (200km w obie strony). Będę jeździł tylko w dobrych warunkach pogodowych tzn jak wstanę rano i bedzie padać wsiadam w samochód i jadę. Oczywiście jak deszcz mnie złapie w trasie to trudno dojadę. Więc moje pytanie?

 

Kupić skóre czy tesktylną?

Którą z tych firm polecacie?

 

Dziękuję za odpowiedzi

 

PS. mam fazera to mój 1 motor wiec wiadmo jak będę jeździł spokojnie

PS. teklstylna kosztuje ok 900zl a skóra 1800zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić skóre czy tesktylną?

 

Ja ci powiem w ten sposób :

Wnioskując po twojej wypowiedzi brałbym bezapelacyjnie Texty.

Napewno zapewnią ci lepszą ochrone przed wszelakimi warunkami atmosferycznymi ,jak i utrzymają cialo w optymalnej temperaturze.

Skóra zas zapewni ci lepszą ochrone przy ewentualnym szlifie ,bo jak wiadomo skora sie drze a odzież textylna sie topi .

 

 

PS. mam fazera to mój 1 motor wiec wiadmo jak będę jeździł spokojnie

 

Wszyscy poczatkujący tak mówia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tys mozesz juz wyrwac nawet caly kombik takze wydaje mi sie ze to lepsze rozwiazanie

 

Do końca stycznia w polo (D) jest w promocji kombi z odpinaną kurtką ze skórki (nadelrippel) 1,1-1,3 za 149Euro (bez negocjacji) z pełnym kompletem ochraniaczy.

Ale jak to już ktoś mądry napisał, kupuj ciuchy do sprzętu, osobowości, stylu jazdy i upodobań.

 

Osobiście polecam tekstylia, ale to po prostu z wygody (teoretycznie bezobsługowe) a przy skórze jednak musisz uważać na czyszczenie i zamoknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze warto szukac bo za 2 tysiaki mozna znalezc super kombi ktore w sezonie kosztuje grubo ponad 3 tys...

Ja ostatnio wyrwalem za 2 tys zł Kombi Dainese M4 :-) Ma przyjsc do mnie we wtorek i nie moge sie doczekac hehe...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. mam fazera to mój 1 motor wiec wiadmo jak będę jeździł spokojnie
Wszyscy poczatkujący tak mówia

 

tak. jak kupowałem pierwszego Thundercata to tez tak myslałem ' date='ze mi opony ,klocki i napęd wystarczą na 2 sezony conajmniej :lol: :) ....co do kurtki to widze ,ze mówisz raczej o jezdzie [lansowanie'] bo masz samochód brał bym raczej odjebaną skórę full wypas a dokładając kilka stóweczek masz wypaśne kombi Alpinestars na Allegro . Kombi to kombi przekonasz sie przy glebie czego ci nie życze .pozdro!

 

[ Dopisane: 29-01-2006, 14:10 ]

to kombi w grudniu na Allegro wyrwalem za 2100 :twisted: w sklepie od 3 do 3,5tyś. http://img259.imageshack.us/img259/809/r62hv4ts0zb.jpg

 

[ Dopisane: 29-01-2006, 14:14 ]

Ps. chciałbym jeszcze ten kask . ale nigdzie nie moge go zczaic :-x

 

[ Dopisane: 29-01-2006, 14:26 ]

Ja ostatnio wyrwalem za 2 tys zł Kombi Dainese M4
i to tam gdzie ja Alpinestars :) czyli da sie!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś może mi napisać jaki to model Alpinestars`a ?

Za 2100 bardzo chętnie taki kupie :) ' date=' tylko jak szukać nie znając nazwy modelu :oops:[/url']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...