Skocz do zawartości

co kupić po mtx200r?


Rekomendowane odpowiedzi

no ale ten MTX to lajtowe enduro a taka cwiara crosa juz naprawde niezle ciagnie nie lepiej 125 ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do wyboru cr250 i rm250, kasa do 8000zł prosze o rade

jak Rm- to 2000r. i mlodsze ->np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M141520 1000zl dokladasz i masz zajebisty motor.Honda Cr- szukaj w alu-ramie (bodajze od 99r. i mlodsze). Tylko pamietaj ze 250 2t naprawde jest "dzikie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że się porywasz na głęboką wode.Po takim MTX200 wystarczy Ci spokojnie 125(mowa o crossie CR/YZ/SX/KX/RM).Ćwiartka moim zdaniem to za dużo.Przejedź się najpierw na 125 crossie i wtedy zobaczysz co i jak.Jak uznasz że za mało to bierz 250.Ale chyba tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kolega jak chce i czuje się na siłach to moze smiało kupować, ja tez dokonałem takiego wyboru i w moim garazu stoi juz ćwiara :) Jak narazie jechałem na niej tylko raz, moc jest niewyobrażalna, ale jak kreci sie manetką z głową to da sie przeżyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel mojego RXa jeździł na niej przez rok i przesiadł się na KXa 250. Mówił, że jeździ się nieziemsko. Moim zdaniem to było dość zuchwałe posunięcie, bo mówi, że narazie to ciężko w ogóle mu jechać, że moc piekielna. Ja nie twierdze, że nie da się, ale poszukaj jakieś alternatywy, może KDX 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać. Musisz wypróbować crossa 125 i 250 i sam stwierdzisz na co Cie stać. Jeżeli spodoba Ci się jazda na 250 to kupuj i baw się dobrze. Ja tak zrobiłem i już wiem na jakie moto i na jaką pojemność mnie stać. Nie ma co gdybać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja myśle ze jezeli czujesz sie na siłach to sproboj ja na xt 350 przesiadłem sie ze skutera 50cm jezeli jestes rozwazny myslisz co robisz to nie masz sie czego bak

po mtx 200 125 mysle ze nie bedzie za duzo mocniejsza i sie ci znudzi kupoj 250 przy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...