Skocz do zawartości

duka..


Michasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Żeby nam ktoś nie zarzucił, że znowu tutaj jakieś teorie spiskowe knujemy, to ja zadaję proste jak Andrzej Lepper pytanie:

 

KTO MI POWIE, O CO DO CHOLERY CHODZI W TEJ AUKCJI!?

 

Z gory dziękuję, nic nie podejrzewam, nic nie knuję, zwykle ciekawy jestem :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nam ktoś nie zarzucił, że znowu tutaj jakieś teorie spiskowe knujemy, to ja zadaję proste jak Andrzej Lepper pytanie:

 

KTO MI POWIE, O CO DO CHOLERY CHODZI W TEJ AUKCJI!?

 

Z gory dziękuję, nic nie podejrzewam, nic nie knuję, zwykle ciekawy jestem  ;)  

 

pzdr

 

-he he- niepokoi mnie kombinacja liter nick'a sprzedajacego ;) ...ale to chyba byloby za proste nie? :buttrock: :)

 

-zdaje sie po prostu, ze mozna go kupic na czesci bez zagranicznego dowodu rejestracyjnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na zachodzie mozna czasami kupić moto po wypadku lub po kradzieży bez prawa rejestracji. Kupując takie moto dostajemy od właściciela komisu, szrotu, itp. fakture zakupu. Motocykle te sprowadzają ludzie na części do polski. Jezeli człowiek ma na to fakture zakupu to jest raczej legalne. Wiadomo ze jezeli jest wystawaiona na firme "krzak" to moze byc moto kradzione. Jezeli niema kpl. dokumentów to zawsze jest ryzyko... Dlatego ja osobiście nie kupuje takich sprzętów, ale znam osoby co kupują i sprzedaja potem na części.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojżałem trochę w historię sprzedaży tego gościa. Trochę działa i sprzedaje. Nie sądzę aby ryzykował sprdzedając "lewiznę". Oszuści najczęściej maja po kilka komentarzy za jakieś dupne aukcje (np. sprzedał kolegom płyty Cd po 2 zł szt - zrobi tak 10 razy i ma 10 komentrzy pozytywnych). Ale ręki bym nie dał za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
koles ma uklady z w niemczech i przywozi motor bez prawa rejstracji

 

no to ma zajebiste ukłądy jak przywozi motory bez prawa do rejestracji :laughing: :laughing: aleś wymyślił człowieku :) miałby układy jakby przywoził ducati na papierach od dt 80 ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżli moto byłoby kradzione, to gość nie mógłby legalnie przewieźć go przez granicę, w koło zapasowe napewno go nie schował.

 

Po za tym jeśli moto byłoby kradzione to straż graniczna napewno mocno by sprawdziła ten fakt przed przepuszczeniem go przez granicę, tymbardziej że kolo ma tylko FV na moto i nie ma dowodu rejestracyjnego.

Pewnie wykorzystuje jakąś dziurę prawną i sprowadza takie rzeczy do Polski, choć dziwi mnie fakt, że pozostałe rzeczy i zwierzęta mają nie wiele wspólnego z tą aukcją.

 

Ale to tylko moje skromne zdanie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym jeśli moto byłoby kradzione to straż graniczna napewno mocno by sprawdziła ten fakt przed przepuszczeniem go przez granicę' date='[/quote']

 

hm chyba sie nie zgodze bo teraz minimalnie "trzepią" na granicy, jak wiezierz auto w ogole nie chca dokumentow, nie wiem jak jest z motocyklami. Moj tata jak przywozil mojego KTMa (w busie, a bus na lawecie :buttrock:) mowil ze w ogole nie sprawdzali dokumentow, tylko zobaczyli ze sobie tam jest.. oczywiscie moto jak najbardziej legal z dokumentami, zeby mi ktos tu czegos nie zarzucil:D, czasem w ogole nie patrza, ale to raczej w osobowkach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...