Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja poproszę o Honda VFR800 Interceptor VTEC 02 Service Manual ENG By Mosue

 

czy to koniecznie musi iść przez megaupload? Trzeba go instalować? Nie ma potem jakichś problemów typu robale, trojany inne temu podobne?

Edytowane przez bronek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instaluj toolbara-jeno-sciągnij sobie rap get-i już........Było o tym na forum

 

Było nie było, ja nie znalazłem więc pytam. A hasło rap get nic mi nie mówi. Domyślam się tylko, że może być to program do ściągania plików. Jednakże jak nikt na uploadzie nie uaktywni mi linka do pliku to i tak będzie kupa, poza tym limit jest ciągle wyczerpany :)

 

pzdr bronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nie było, ja nie znalazłem więc pytam. A hasło rap get nic mi nie mówi. Domyślam się tylko, że może być to program do ściągania plików. Jednakże jak nikt na uploadzie nie uaktywni mi linka do pliku to i tak będzie kupa, poza tym limit jest ciągle wyczerpany :P

 

pzdr bronek

 

Rap get-darmowy program do pobierania plików z takich serwerów jak megaupload, rapidshare etc.

Znajdziesz go bez problemu

Omija wszelkie kolejki, nie przerywa sciagania.

Sciągałem serwisówkę tego samego dnia-którego pytałeś...więc link jest aktywny

Użyj Rap get-wklej do niego ten link-i już

 

Pozdrawiam

PS.Ewentualnie znajdziesz ten plik na Emulu-jak większość serwisówek udostepnianych swego czasu przez Mosue-go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap get-darmowy program do pobierania plików z takich serwerów jak megaupload, rapidshare etc.

Znajdziesz go bez problemu

Omija wszelkie kolejki, nie przerywa sciagania.

Sciągałem serwisówkę tego samego dnia-którego pytałeś...więc link jest aktywny

Użyj Rap get-wklej do niego ten link-i już

 

Pozdrawiam

PS.Ewentualnie znajdziesz ten plik na Emulu-jak większość serwisówek udostepnianych swego czasu przez Mosue-go.

 

Tak zrobię, dzięki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedys na tym forum znalazłem link do strony gdzie mozna znależć serwisówke do Suzuki Intrudera VL 1500 ale jakoś wtedy mi nie byla potrzebna i gdzies mi sie zawieruszyła, wiec prosze o pomoc bo jest mi ona bardzo pilnie potrzebna a nie moge za nic jej nigdzie znależć. Prosze o pomoc. Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedys na tym forum znalazłem link do strony gdzie mozna znależć serwisówke do Suzuki Intrudera VL 1500 ale jakoś wtedy mi nie byla potrzebna i gdzies mi sie zawieruszyła, wiec prosze o pomoc bo jest mi ona bardzo pilnie potrzebna a nie moge za nic jej nigdzie znależć. Prosze o pomoc. Dziekuje z gory

 

 

 

Moze to... Ci pomoże..

 

http://www.mambaville.com/ForumFAQ/LCServi...anual-index.htm

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam serwisówki do kawasaki GPZ 500 '92 po polsku może być tłumaczona obojetnie ksero czy skan.Mam do tego modelu po francusku niemiecku i angielsku tyle że nikt nie potrafi mi tego przetłumaczyć jak ktoś chce to moge wysłać.Będe wdzięczny.podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...