Skocz do zawartości

Staruchy ujawniac sie... czyli Qfajka 04 luty


streetstorm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde, co jest? Co za brak konsekwencji? Jakieś małolactwo sie wciska na impreze? No niech tam.... Ja się piszę razem z moją żoną :)

 

Ponieważ małolactwo szanuje doświadczenie starości, to pojawi się aby posłuchać i nauczyć się czegoś od zacnych starszych kolegówa by nie powielać niedojrzałych błędów ;)

 

P.S. No chyba że mnie tam nie chcecie... :roll:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie błysnęła malutka gwiazdka nadziei, więc podsunę nieśmiało swą skromną osobę pod uwagę

No ... udało Ci się ! Właśnie miałem do Ciebie napisać coś wulgarnego i obelżywego :mrgreen: (pamiętasz, że wisisz mi piwko ? :mrgreen: ), ale MarianowiKa na sucho nie ujdzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale MarianowiKa na sucho nie ujdzie

MarianKa..tia... i jak to odmieniać? ...no to powinno być "MarianowiKa" czy "MarianCe" ? :P :) :P

No z ciekawości sie pytam, ale życ bez tej wiedzy mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarianKa..tia... i jak to odmieniać? ...no to powinno być "MarianowiKa" czy "MarianCe" ?

 

Gdyby MArianKa było napisane w postaci dwóch oddzielnych słów ,,Marian Ka", można by to wtedy odmieniać jako ,,Marianowi Ka", a dlatego, że zgotował sobie sam taki los i zalogował się jako MarianKA (czyli Marianka) jesteśmy zmuszeni odmieniać to jako ,,Mariance" czyli w rodzaju żeńskim. Ale możemy pójś na ustępstwo i mówić do niego jednak w rodzaju męskim, co by ten rodzaj żeński zbytnio mu nie uwłaczał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by ten rodzaj żeński zbytnio mu nie uwłaczał

 

... no i w ten sposób zostałaś ulubienicą damskiej części forum

 

W tym sensie, że jako mężczyzna obdarzony mianem brzmiącym w babskim znaczeniu mógłby się poczuć, co najwyżej dziwnie,a nie jak prawdziwy facet. Więc proszę już tak bardzo nie wnikać i nie uogólniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarianKa..tia... i jak to odmieniać? ...no to powinno być "MarianowiKa" czy "MarianCe" ?
Gdyby MArianKa było napisane w postaci dwóch oddzielnych słów ,,Marian Ka", można by to wtedy odmieniać jako ,,Marianowi Ka", a dlatego, że zgotował sobie sam taki los i zalogował się jako MarianKA (czyli Marianka) jesteśmy zmuszeni odmieniać to jako ,,Mariance" czyli w rodzaju żeńskim.

No to już wszyscy wiedzą.

Lekcja 2.

Dziś zajmiemy sie odmianą żeńskiego ( :?:D imienia: "Adu" :mrgreen:

Interesuje mnie szczególnie narzędnik: z Adu ? z-Adu ? Zadu ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajmiemy sie odmianą żeńskiego ( Question) imienia: "Adu" Mr. Green

Interesuje mnie szczególnie narzędnik: z Adu ? z-Adu ? Zadu ? Mr. Green

Z tego względu, że Adu kończy się na literkę ,,u" nie można tego wyrazu dopasować do żadnego wzorca języka polskiego, i dlatego w każdym przypadku słowo to będzie nieodmienne czyli pozostaje w takiej formie-adu. Np. idę z kim? Z Adu. Kogo dotyczy? Adu

Wystarczy Protku wyjaśnień? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streetstorm - prowadzisz jakąś ewidencję chętnych do Qfajki ? Tak się tylko pytam o ilość osób, które zadeklarowały uczestnictwo ...

P.S. Adu - a tak odnośnie podpisu - przychodzisz z rodziną ??? :mrgreen: Tak się dziwnie złożylo, że Pasteura Team znam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, powiadamiam iż wszelkie przeszkody formalne pokonane i już się cieszę na spotkanie w Wawie.

Pzdr Staszek

P.S. Prot, spisałem telefon Twój, Adu i Kaśki ,wiec chyba któreś z Was w razie czego odbierze, ale myślę, iż tę Śniadeckich odnajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streetstorm - prowadzisz jakąś ewidencję chętnych do Qfajki ?

 

tak cos okolo 20 osob sie szykuje z tego co mi wiadomo...

a zycie pokaze kto dotrze :split:

 

ja tak jak pisalem od 20 powinienem byc i czekac na was z niecierpliwoscia...

 

ewentualnie dzwoncie do mnie wczesniej a moze uda sie gdzies spotkac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...