Skocz do zawartości

Motobazar Warszawa - 04.02 czy 05.02.2006 ?


bedtom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji - mało znam tamte tereny - czy da się zaparkować od strony ulicy Puławskiej? Czy może z innej strony Wyścigów jest dogodniejsze miejsce?

Podczas bazaków wiosenno-letnich można i myślę, że dogodnie też jest od puławskiej - ale to tylko prowizoryczne miejsca na postawienie auta, na dziko na trawie...

 

A zimną cały bazar skupiony jest wokół wejścia głównego na sam tor, więc bliżej jest zajechac od tyłu i stanąć na przeznaczinym dla nas parkingu :P

Choć poprzednią zimą zajeżdżałem od puławskiej na parking :P - być może i w tym roku bedzie mozna .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - mało znam tamte tereny - czy da się zaparkować od strony ulicy Puławskiej? Czy może z innej strony Wyścigów jest dogodniejsze miejsce?

Podczas bazaków wiosenno-letnich można i myślę' date=' że dogodnie też jest od puławskiej - ale to tylko prowizoryczne miejsca na postawienie auta, na dziko na trawie...

 

A zimną cały bazar skupiony jest wokół wejścia głównego na sam tor, więc bliżej jest zajechac od tyłu i stanąć na przeznaczinym dla nas parkingu :evil:

Choć poprzednią zimą zajeżdżałem od puławskiej na parking :) - być może i w tym roku bedzie mozna .....[/quote']

 

Dzięki :banghead: . Na mapce: http://www.mototarg.pl/mapy/plan_bazaru.htm jest, że wjazd od strony ul. Poleczki i tam też niby jest parking, ale z rysunku wynika, że kasa biletowa jest tylko od Puławskiej. Giąć taki kawał? :ehz: , trzeba chyba będzie rzeczywiście na dziko od Puławskiej - o ile zaspy pozwolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie kupiłem w ogóle mało kurtek mieli i spodni!!

 

nie znalazłem ani kurtki HG ani Alpinestarts ani Dainese ani kasku XR1000 i jestem zły i jeszcze chodziłem o kulach bo mam nogę szynie bo miałem mały wypadek na nartach i kurde jestem wsciekły!!!

 

może na Motobikeshow 17-19.02 będzie cos lepszego bo ja tam nic ciekawego nie widziałem dla Siebie!!!!

 

 

PS. jedyne dobre to to że mam wolne do 28.02 i sie bycze!!!!!

 

pozdrawiam sry adu że nie zadzowniłem ale byłem z narzeczoną i nam sie bardzo spieszyło innym razem sie spotkamy!

 

PS1. ale pogadajz Tadkiem w sprawie kasku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie kupiłem w ogóle mało kurtek mieli i spodni!!

A jak były to albo kolor nie ten albo rozmiar - ehh :evil:

 

PS1. ale pogadajz Tadkiem w sprawie kasku!!!

a tam z Tadkiem- teraz to on ma sekretarke bardzo obrotna nastolatka - ale trzeba uważać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS1. ale pogadajz Tadkiem w sprawie kasku!!!

a tam z Tadkiem- teraz to on ma sekretarke bardzo obrotna nastolatka - ale trzeba uważać :banghead:

 

 

dla mnie rzadna REWELACJA!!!!!!! ta sekretarka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na Motobikeshow 17-19.02 będzie cos lepszego

Nie liczyłabym na to........

 

pozdrawiam sry adu że nie zadzowniłem ale byłem z narzeczoną i nam sie bardzo spieszyło innym razem sie spotkamy!

Spoko' date=' nie ma sprawy

 

a tam z Tadkiem- teraz to on ma sekretarke bardzo obrotna nastolatka - ale trzeba uważać

BARDZO uważać :mrgreen: :banghead:

 

dla mnie rzadna REWELACJA!!!!!!! ta sekretarka!!!

A widziałeś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także byłem, po raz pierwszy w życiu :banghead:, uczucia raczej miesznane......, no cóż salon w Paryżu to to nie jest, a zwyczajnie handel starzyzną. Mimo wszystko fajna imprezka, choć wystawców raczej bardzo niewilelu. Ktoś wcześniej wspominał, że mało było kurtek i spodni, ale chyba i tak dużych stoisk z odzieżą było najwięcej. Mówię to z perspektywy osoby, która nie chciała niczego kupić - zapewne chcąc coś dobrać dla siebie, byłby z tym problem. Na hali w budynku mignęły mi twarze Tomak Kuliga i Piotra Gadaja prezentujących swoją szkołę jazdy. Skoda, że nie miałem czasu, aby coś zagadnąć.

Poza tym, wyjazd z imprezy to był istny horror. Wyjeżdżając na ulicę Puławską, ruch był puszczany (nie wiem przez kogo, nikogo nie widziałem) wachadłowo przez jedną bramę. Raz wjeźdząjący, raz wyjeżdźający. Przejechanie kilkudziesięciu metrów to coś około 25 minut :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...