Skocz do zawartości

Naprawa Amortyzatora możliwa?


Ryszard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak jest możliwa. Sam tego nie rób. Oddaj do dobrego speca.

 

Jeżeli jeszcze nie pytasz o cenę, to zapewne zaraz zapytasz - waha się ona od 80 do 300 zł. Czasami wystarczy wymiana oleju i uszczelniaczy, a czasami no skorodowane jest tłoczysko i wymagane jest dość kosztowne chromowanie. Spec sprawdzi stan amorka i go odpowiednio naprawi.

 

Wiem, że jeszcze nie pytasz, ale zaraz mnie zapytasz, czy wiem gdzie w Warszawie jest odpowiedni zakłada. Otóż nie wiem gdzie taki spec urzęduje w Warszawie, ale na pewno urzeduje i ktoś z forum zaraz powie.

 

I na koniec - naucz się w końcu podziału forum na działy, po to one powstały. A dodatkowo w Enduro masz wyrąbane ogłoszenie, że to nie dział mechaniczny!!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem regenerację amortyzatora w suzuki dr600.

Nie było widocznych wycieków ale nie było tłumienia.

Po rozeznaniu sie w temacie uznałem że najlepiej będzie zrobić to tu.

http://www.amortyzatory.com.pl/

Kosztowało mnie to 150zł + przesyłka.

Nie jeździłem jeszcze ale w tej chwili jestem bardzo zadowolony.

tłumi zajebiście, nadal jest olejowo-gazowy, został odmalowany (nie jakoś super ale zawsze) no i dostałem gwarancje na 12mc (na papierze) :P

Cała akcja trwała ok 10dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie jest zakład na ulicy Niecałej (Okolice Teatru Wielkiego). Tylko tam facet robi tylko standardowe amory ustawione ruchomą częścią w górę (nie ustawione "do góry nogami").

 

Tak zgadza się, mi zapropnowali że od biedy zregenerują ale będzie to już tylko olejowy. A gość się zwie Wierzbicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...