Skocz do zawartości

Kto jeszcze ma Thundercata?


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam, ale to wiesz mrjack :P i albo mam taki egzemplarz, albo nie wiadomo czego się spodziwałem, ale w przeciwieństwie do LAMASSU jestem ciutkę rozczarowany. Ale to tylko odrobinkę, odrobineczkę. Jak na turystyka za słaba ochrona przed wiatrem (chyba jednak muszę zmienić szybę na wyższą), jak na sporta za słaby "dół". Ale prowadzenie i wygląd ma superaśne. Zobaczymy jeszcze jak powymieniam co mam powymieniać i doprowadzę do stanu takiego jaki powinien być :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na turystyka za słaba ochrona przed wiatrem (chyba jednak muszę zmienić szybę na wyższą), jak na sporta za słaby "dół".

no to przejedz sie na cbr 600f ,ktora i tak jest troche turystyczna bardziej niz R6 czy inne szescsetki z zobaczysz ,ze Thundercat to prawdziwy turystyk podwzgledem ochrony przed wiatrem a z tym dolem to CBR na niskich obrotach wcale nie zaskakuje a nawet mysle ze Catek mial lepszy moment i szedl z dolu.Pozatym mniej palil i na baku Slowacje objechalem a Cbr niestety musze na slowacji tankowac i to nie tylko kwestia troszke mniejszego baku.

 

[ Dopisane: 23-01-2006, 13:53 ]

pozatym Catem tak nie ruszalo przy podmuchach bocznych wiatru ja cebrą tyle ze na ostrych winklach cebra zwinniejsza i na kole lepiej lata.Ogólnie Catek na dalsze wypady lepszy od cebry i niech sie nikt nie klóci bo robilem po 500km dziennie jednym i drugim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Ja mam Thundercat-a od tego sezonu, od lutego jest z 98 roku i jak na takiego "staruszka" to naprawde jest bardzo dobra maszyna jedynym problemem jest to że drugi bieg ciężko wchodzi ale ten typ tak ma. Jest naprawe fajnym motocyklem na początek jak i dla bardziej zaawansowanych ludzi. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

oj, widzę tu dużo kolegów (i koleżanek) z forum tcata, pozdrawiam przewielce. a co do ogólnej haraterystyki to jest to całkiem ciężkie ale stabilne moto, 100 kucy jak na 200kg masy nie jest wcale przerostem formy nad treści jednak pozwala na czerpanie zabawy z jazdy. co do mankamentów to na pewno skrzynia biegów a szczególnie wałek zdawczy oraz komplet koło i wodzik drugiego biegu. ale jak ktoś potrafi jeździć i obchodzić się ze skrzynią biegów w sposób niebarbażyński to starczy na długo. generalnie jak najbardziej na tak dla tego sprzęta. po szczegółowe info zapraszam na forum thundercata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...