Skocz do zawartości

wasze poczatki?


Gość spiooch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko byłoby piekne i cacy jak kazdy poczatkujący miał kase i mogł sobie pozwolić na "ewolucje", jednak tak NIE jest!!!

 

Oczywiście jestem za tym by kazdy zaczynał od słabszego sprzeta, powoli poznawał technike i specyfike jazdy, ale niestety w dzisiejszych czasach widać same "rewolucje" co czesto skutkuje w wypadkach.

 

Czasami jednak większe nie oznacza gorsze. Młody motocyklista smigający na, załózmy, 250tce bedzie za wszelka cene chciał udowodnić, że to on jest najlepszy. A ten sam koleś posiadający zalożmy litrówkę nie bedzie świrował za wszelka cene bo bedzie wiedział, że jego moto samym wygladem budzi respekt i podziw. Znam to z autopsji :/

 

Więc wszystko schodzi sie do tego ile mamy w sobie rozsądku i respektu dla maszyny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ewolucja :lol: motorynka....ogar 205...panonia....2 junaki...iż.....12lat przerwy :mrgreen: virago535...vulkan.A co do rozsądku umotocyklistow sprawdzcie średnia wieku u ofiar śmiertelnych wypadków na motocyklu....i wszystko jasne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac napisał że 600 to też wielkie nieporozumienie na początek więc SORRY' date=' zwracam honor, przepraszam za zamęt jaki wprowadziłem w tym temacie :/[/quote']

 

 

No i zas musze poprosic Ciebie azebys mi wkleil ten text ze tak napisalem.

Ostatnio tez zle przeczytales mojego posta i miales jakies mieszane mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od rozsądku i umiejętności samokontroli

Wiesz oczym mysli siadający nastolatek na np na bandita :?: Ile to wyciągnie :? :? a na pierwszy moto proponował bym cos znacznie słabego

 

nie zgadzam sie z tym co napisałes. ja miałem okazję przejechac sie na Hayabusie i wcale nie obchodziło mnie to ile pojedzie. Szczerze mówiąc miałem pelno w portkach, bo wiedziałem ze moc tego moto jest ogromna. najnormalniej czulem respekt. wszystko zalezy od człowieka.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam ją...zakochałam się...no i musiała być moja :) A tak na poważnie to czy dobrze zrobiłam kupując 600-etke na pierwsze moto to się dopiero okaże,bo od września niewiele się nią jeszcze najeździłam. W każdym razie czuje do tej maszyny duży respekt i pewnie sporo czasu minie za nim odkręce...Myśle, że faktycznie liczy się przede wszystkim to co ma się w głowie, ale raczej nie powinnam się jeszcze wypowiadać czy 600-etka jest dobra na pierwsze moto. Na dzień dzisiejszy myśle że tak i mam nadzieje ze po moim pierwszym zbliżającym się sezonie zdania nie zmienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze moto kupiłem w październiku, oczywiście 600 :D ale to enduro, więc moc nieporównywalnie mniejsza do sportów. Do teraz pamiętam moją pierwszą jazde...z pasażerem, w dodatku w nocy :) co chwile koło w górze a ja zastanawiałem się czy jazda skoczy się juz teraz czy jeszcze sie utrzymam. Wcześniej nie jeździłem na niczym innym i nie wyobrażam sobie że mogłbym zacząc od jakiegoś 100konnego moto. Na początek te 40-50, moze nawet 60KM jest ok, ale jeśli ktos chce się od razu pakować w coś mocniejszego pozostaje nam chyba tylko życzyć takiej osobie powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy moto to F3 zakupiony w październiku zeszłego roku, zdążyłem nawinąć dopiero 1500km, a już była lekka gleba (prawie postojowa, ale była). Przy wyborze sprzętu nie rozważałem, czy taki motor jest dla mnie dobry..., poprostu wiedziałem, że mam mieć 4garki i trochę plastiku:), może to nierozsądne, ale po prostu takie miałem kryteria wyboru. Zobaczymy co pokaże nadchodzący sezon, nie szaleję, nie pałuję to powinno być dobrze, choć nie ukrywam, że odkręcenie na prostej jest nieodpartą pokusą.

W wieku 18lat dachowałem porządnie 126p., a ferrari to to nie było, więc uważam, ża na każdym motorze można sobie zrobić krzywdę, bez różnicy czy ma 10, czy 100km.

Pozdrawiam i życzę długich i bezpiecznych km w nadchodzącym wreszcie raju:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie sobie 600, 750, 900, 1000 a nawet 1300 :mrgreen: Ale potem nie dziwcie się jak na zakretach wyprzedza was ktos np. na gs500 czy nawet na jakiejs 125 :lol: ...

 

... no i jak tak sie stanie, to w gosciu sie wku**ia, że co to on nie ma, ża już 4tys przejechal i mu pokazee... no i :)

 

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...